PDA

Pokaż pełną wersje : Dizt Cold hunded

Uriza
30-04-2007, 21:19
Dizt Cold jest hunded przez Uriza, Edlas Dari,Viltheriuska i Zidix Shia za zabicie Urizy i Zidix Shia
Płacisz 10k albo padasz.
Z poważaniem twoi kaci zajebiemy Cie chuju:D

Każdy kto chce tę szmate zabic msg w grze.

Modus
30-04-2007, 21:21
hmmm co tu duzo mowic

żal.pl

Uriza
30-04-2007, 21:25
hmmm co tu duzo mowic

żal.pl

-,- jak by cie dedna to bys go tez huncil

Lavio
30-04-2007, 22:57
@topic
Uważam że to to napisałeś jest bez sensu. Także mam nadzieję że modek skasuje ten temat.:)

Nargami
30-04-2007, 23:40
zalosny dzieciak ... idz odrob lekcje lepiej

Modus
01-05-2007, 12:03
-,- jak by cie dedna to bys go tez huncil

Po pierwsze to nie dedna bo to troche głupio brzmi, lepiej zabił.
Po drugie moze i bym go huntował.
Po trzecie to nie jest powod zeby zakładać nowy temat o kazdej osobie ktorą sie huntuje.

Inwestor
01-05-2007, 15:41
Omg co to za temat. zal.pl

Eric
01-05-2007, 15:49
[email protected]
Daj nick to przejde sie na ciebie moim noob pallem :)

Reg
01-05-2007, 16:54
zalosny dzieciak ... idz odrob lekcje lepiej

Hmmm, aby mówić na niego dzieciak to ty chyba musisz mieć z 30 - 40 lat...

@topic
W sumie jak chcą zabić Dizta to wcześniej czy później to zrobią, jeśli ten popełni jakiś błąd.
Swoją drogą to troche głupie pisać na forum, że chce się kogoś zabić. Przepada element zaskoczenia.

Uriza
01-05-2007, 17:16
@topic
Uważam że to to napisałeś jest bez sensu. Także mam nadzieję że modek skasuje ten temat.:)

Ja uważam że ty jesteś bez sensu, piszesz bez sensu,twoje zycie jest bez sensu mam nadzieje że ciebie ktos skasuje:cup:

[email protected]
Daj nick to przejde sie na ciebie moim noob pallem
Daj nick to Cie zrookujemy UŁomny jestes? slepy? Czytałeś wogule 1 posta ? Ty tez jestes bez sensu ;]

W sumie jak chcą zabić Dizta to wcześniej czy później to zrobią, jeśli ten popełni jakiś błąd.
On go juz popelnil jak znami zadarl;]

Valyrr
01-05-2007, 17:39
Gangsta pełną gębą :confused: Uriza mam nadzieje ze ja nie mam jeszcze hunta ?:/

Uriza
01-05-2007, 17:48
Gangsta pełną gębą :confused: Uriza mam nadzieje ze ja nie mam jeszcze hunta ?:/

Bez jaj ja bez powodu nikogo nie dedne.Widze ze tylko ty tu jestes spoko koles.
Do tego co mowil ze sie nie mowi dedne wiekszosc moich kumpli tak mowi wiec nie podskakuj.Valyrr jak ja opanuje ten serv to bedziesz expil gdzie chcesz i kiedy chcsz i nikt cxie nie ruszy. pozdro

salatka
01-05-2007, 17:53
patrzac na twoja death liste to chyba juz polowe serwera huncisz? ;>

Gothican
01-05-2007, 18:24
ej sorry, 25lv chce zabic 45~?
wez chlopie nie rob glupich tematow to po pierwsze, a po drugie to skasuj tibie bo ci cisnienie skoczy z tych nerwow

Uriza
01-05-2007, 19:44
A co mam siedziec w dp i dac im za wygranom nigdy -,-

wez chlopie nie rob glupich tematow to po pierwsze, a po drugie to skasuj tibie bo ci cisnienie skoczy z tych nerwow
Jak nabije 10 postow to wrzuce wam linka i zobaczycie co moze zrobic nasza ekipa :) A co do nerwów to sluchaj:) jeszcze nigdy sie tak dobrze niebawilem B)

Uriza
01-05-2007, 20:01
tak jak obiecalem wlasnie nabilem te 10 psotow i ci dam link spoko tu nie ma hacka http://www.youtube.com/watch?v=QueCC4_AbSU
Dizt cioto szykuj sie :))))

Bakuo
01-05-2007, 20:02

ee tam, gadanie ; d

Apr 30 2007, 14:54:12 CEST Killed at Level 26 by Ezurus
Apr 29 2007, 02:41:38 CEST Killed at Level 27 by Dizt Cold
Apr 16 2007, 14:00:06 CEST Killed at Level 24 by Drakiron
Apr 16 2007, 01:36:45 CEST Killed at Level 24 by Anyan Tuhaielis
Apr 15 2007, 14:22:49 CEST Killed at Level 25 by Drakiron
Apr 15 2007, 10:39:48 CEST Killed at Level 26 by Sharp pei
Apr 14 2007, 20:20:53 CEST Killed at Level 27 by Sharp pei
Apr 14 2007, 20:04:35 CEST Killed at Level 27 by Sharp pei
and by Salomon Kand
Apr 14 2007, 00:17:04 CEST Killed at Level 28 by Bobej
Apr 13 2007, 17:02:05 CEST Killed at Level 29 by Furion Ketsil
and by Krol Tulacz
Apr 09 2007, 00:16:20 CEST Killed at Level 28 by Skywall Mcspirit
Apr 07 2007, 19:55:55 CEST Killed at Level 29 by Mandrua
Apr 07 2007, 19:32:59 CEST Killed at Level 30 by Mandrua
and by Uriza
Apr 07 2007, 18:56:05 CEST Killed at Level 31 by Norbass
Apr 07 2007, 18:38:43 CEST Killed at Level 32 by Kolis
Apr 03 2007, 12:58:11 CEST Killed at Level 31 by Elven Jaris
Apr 03 2007, 00:48:23 CEST Killed at Level 32 by Vano
Apr 03 2007, 00:24:26 CEST Killed at Level 34 by an orc berserker of Uva
Apr 02 2007, 16:30:40 CEST Killed at Level 34 by Burol
and by Pan Czeslaw
Apr 01 2007, 21:40:21 CEST Killed at Level 35 by a fire devil of Burol

[email protected]
Daj nick to przejde sie na ciebie moim noob pallem

Chyba zrobie noob sorca i ci pomoge ; ]

@film
Hahaha ludzi na bocie/afku tez umiem bic XDD

@edit
Hunded rox XDD

@down

FORUM POWAH!!

Hestoran
01-05-2007, 20:17
ee tam, gadanie ; d

Chyba zrobie noob sorca i ci pomoge ; ]

@film
Hahaha ludzi na bocie/afku tez umiem bic XDD

@edit
Hunded rox XDD

Ja zrobie noob druida i tez ci pomoge.

Uriza
01-05-2007, 20:50
Dzieki za dobre chęci kazda pomoc sie przyda czarna robote odwalamy my wy przydacie sie na tarpa jak możecie to zauważyc na prawdziwych warach. Kazdy noob sork i noob druid mile widziany ppiszcie na priv w grze
To prawda ze knajt byl na afku ale palk 42 lvl (prawie jak Ditz Cold i prawie jak 43 lvl) nie uzywal bota i nie byl na afku bo jak widac na filmiku napisal >>> cytuje "ham" tuz przed smiercia. Rozumiem to pewnie chcial sie uleczyc ale pomylily mu sie hot keye zamiast "exura gran" z nerwow klikna hot keaya "ham". Wiec wkrodce Ditz Cold padnie i bedzie war na mrganie.Dobrze sie zastanowcie z ktora strona trzymacie po wygraniu wara zdrajcow nie tolerujemy a nasi friend zosrtana sowicie wynagrodzeni. Na razie koniec.Nie piszcie głupich postów a ty Cold juz sie boisz logowac bo zobaczyłes na filmiku nasze umiejetnosci jak podobny palek do ciebie pada . ps>>to byla rozgrzewka chcielsmy zobaczyc jak nam pojdzie na kims podobnym do ciebie.Pozdro dla prawdziwych
Pozdro od Urizy.
Aha jak ktos jeszcze nie wie o co chdzi z tym palkiem to tu jest filmik jak moj pk team ostro trenuje przed dedem Dizt Colda i do wara
http://www.youtube.com/watch?v=QueCC4_AbSU

Lavio
01-05-2007, 21:59
Hmm wasza ekipa nic nie pokazała specjalnego, dodam że ja na moich pk charach robiłem o niebo lepsze akcje. Aczkolwiek Twoja wypowiedź brzmiała jak oda do narodu. 8o Tyle że wiele jej brakowało do pierwowzoru, a zapomniałbym o poprawnej pisowni; przydałoby się chociaż trochę więcej godzin nad polskim, zapytaj o jakieś korki bądź dodatkowe lekcje. Ahh zapowiada się że dostaniesz bana za offensive statment. Cry me a river.:o

@reg

Nie sądzę żeby to była kwestia czasu.

Bakuo
01-05-2007, 22:03
Dzieki za dobre chęci kazda pomoc sie przyda czarna robote odwalamy my wy przydacie sie na tarpa
yyy... ty myslisz, ze my ci pomozemy? Buhauhauhuahu

Enjoy XDD

Leefoo
01-05-2007, 22:36
Jak nabije 10 postow to wrzuce wam linka i zobaczycie co moze zrobic nasza ekipa

Chyba nie zdajesz sobie sprawy za co się zabierasz, ale nvm.
Mi się wydaje, że Dizt lepiej wie co to znaczy "dobre pvp" ;)

Hmm, Kazu'ya team nie 45 lvl ubijało xD
Kwestia umiejętności.

Hestoran
01-05-2007, 22:42
Dzieki za dobre chęci kazda pomoc sie przyda czarna robote odwalamy my wy przydacie sie na tarpa jak możecie to zauważyc na prawdziwych warach. Kazdy noob sork i noob druid mile widziany ppiszcie na priv w grze
To prawda ze knajt byl na afku ale palk 42 lvl (prawie jak Ditz Cold i prawie jak 43 lvl) nie uzywal bota i nie byl na afku bo jak widac na filmiku napisal >>> cytuje "ham" tuz przed smiercia. Rozumiem to pewnie chcial sie uleczyc ale pomylily mu sie hot keye zamiast "exura gran" z nerwow klikna hot keaya "ham". Wiec wkrodce Ditz Cold padnie i bedzie war na mrganie.Dobrze sie zastanowcie z ktora strona trzymacie po wygraniu wara zdrajcow nie tolerujemy a nasi friend zosrtana sowicie wynagrodzeni. Na razie koniec.Nie piszcie głupich postów a ty Cold juz sie boisz logowac bo zobaczyłes na filmiku nasze umiejetnosci jak podobny palek do ciebie pada . ps>>to byla rozgrzewka chcielsmy zobaczyc jak nam pojdzie na kims podobnym do ciebie.Pozdro dla prawdziwych
Pozdro od Urizy.
Aha jak ktos jeszcze nie wie o co chdzi z tym palkiem to tu jest filmik jak moj pk team ostro trenuje przed dedem Dizt Colda i do wara
http://www.youtube.com/watch?v=QueCC4_AbSU

Lol ty człowieku myślisz ze chcemy ci pomoc? xDDD

Viltheriuska
02-05-2007, 00:11
Nic nie rozumiecie Uriza walczy o lepsza morgane a wy sie nabijacie
X( X( X( X( zal.plX( X( X( X(

Lavio
02-05-2007, 00:32
"Walczy o lepszą Morgane" jest pojęciem względnym, bo zależny z której strony patrzysz. Czy ze strony biednego poplecznika Urize czy może Dizta? :o

HardClan
02-05-2007, 01:09
Znam Dizta osobiście...kto słyszał o akcja AAH wie, że nic nie znaczy dla nas jakaś garsta niezgranych ludzi ;)

Z wyrazami szacunku
Ira~

_Dari_
02-05-2007, 11:27
Witam wszystkich na owym forum i chciałbym przedstawić moją opinie na temat pk squadu mojego przyjaciela broni Urizy. Otóż wiele z osób szczerze powątpiewa w pokonanie gracza o nicku Dizt Cold. Owszem, ma od nas większy lvl, ma też Premium Account, ale to nie oznacza, że trzech magów nie ma z nim szans. Wprost przeciwnie! Wszak Dizt wraz ze swoim druhem Irasu rozpoczęli wojnę! Jeśli ktoś jeszcze nie słyszał o owym wydarzeniu odsyłam do forum na tibia.com. Ale powróćmy do sprawy naszego Royal Paladina. Jeśli bierze on czynny udział w wojnie, to będzie zmuszony opuścić pacc area, albowiem nie wszyscy członkowie Apocalyptic Legion Posiadają premiowane konta, z czego wynika, że Dizt przybędzie na facc area, aby prowadzić uczciwą wojnę. I to właśnie będzie nasza szansa. Gdy Mr Cold zrobi sobie pz wtedy wkroczymy my.
@Hestoran

Ja zrobie noob druida i tez ci pomoge.
Lol ty człowieku myślisz ze chcemy ci pomoc? xDDD
Przepraszam cię, ale nie rozumiem do końca o co ci chodzi. W pierwszym swoim poście wyraziłeś się jasno, że jesteś skłonny nam pomóc, a kilka postów dalej zaprzeczasz sam sobie. Oczywiście, że istnieje coś takiego jak ironia, którą można bardzo łatwo wyczuć w wypowiedziach (No choćby Valyrra), ale u w twoich stwierdzeniach nie mogłem znaleźć żadnego sarkazmu. Mniemam, że jesteś niekompetentny zarówno w swoich wypowiedziach, jak i w czynach.

Dziękuje za czytanie i przepraszam za błedy

HardClan
02-05-2007, 11:42
Witam wszystkich na owym forum i chciałbym przedstawić moją opinie na temat pk squadu mojego przyjaciela broni Urizy. Otóż wiele z osób szczerze powątpiewa w pokonanie gracza o nicku Dizt Cold. Owszem, ma od nas większy lvl, ma też Premium Account, ale to nie oznacza, że trzech magów nie ma z nim szans. Wprost przeciwnie! Wszak Dizt wraz ze swoim druhem Irasu rozpoczęli wojnę! Jeśli ktoś jeszcze nie słyszał o owym wydarzeniu odsyłam do forum na tibia.com. Ale powróćmy do sprawy naszego Royal Paladina. Jeśli bierze on czynny udział w wojnie, to będzie zmuszony opuścić pacc area, albowiem nie wszyscy członkowie Apocalyptic Legion Posiadają premiowane konta, z czego wynika, że Dizt przybędzie na facc area, aby prowadzić uczciwą wojnę. I to właśnie będzie nasza szansa. Gdy Mr Cold zrobi sobie pz wtedy wkroczymy my.
@Hestoran

Przepraszam cię, ale nie rozumiem do końca o co ci chodzi. W pierwszym swoim poście wyraziłeś się jasno, że jesteś skłonny nam pomóc, a kilka postów dalej zaprzeczasz sam sobie. Oczywiście, że istnieje coś takiego jak ironia, którą można bardzo łatwo wyczuć w wypowiedziach (No choćby Valyrra), ale u w twoich stwierdzeniach nie mogłem znaleźć żadnego sarkazmu. Mniemam, że jesteś niekompetentny zarówno w swoich wypowiedziach, jak i w czynach.

Facc area jak facc area.

Ja jako druh Dizta oświadczam, że praktycznie żadnych bitew nie rozgrywam na pacc area ;) Często wędrujemy po facc ;)

Musie brać pod uwagę, że wasz film nie przedstawil nic. Zabilsi9ce tylko kogoś na afku i pallka pewnie wracającego z expa... A dizt to osoba przygotowana do walki. Więc..

Życzę powodzenia na nowej drodze życia ;)

Bakuo
02-05-2007, 14:17
@Hestoran

Nie rozumiesz? Przeczytaj temat jeszcze raz, ale dokladnie.Przeczytaj post Erica nastepnie moj a potem Hestorana.

Vacek
02-05-2007, 14:54
Drogi Dari,

Nie próbuj pokazywać jaki jesteś mądry przez używanie jakże wyszukanych słów. Pragnę także dodać, że po Waszych wypowiedziach ośmieszacie sami siebie.

Z poważaniem
Vacek

_Dari_
02-05-2007, 15:32
Drogi Dari,

Nie próbuj pokazywać jaki jesteś mądry przez używanie jakże wyszukanych słów. Pragnę także dodać, że po Waszych wypowiedziach ośmieszacie sami siebie.

Z poważaniem
Vacek

Drogi Vacku!

Niepróbuję niczego pokazać, bo po co? Jeśli uważasz, że pisanie, jak to ująłeś "wyszukanymi słowami" na ogólnopolskim forum jest powodem do wyśmiewania, to odzwierciedla to twój system wartości. Z pewnością za to umiesz cenić slang jakże popularnych na dniach "ludzi ulicy", a więc reszta posta będzie pisana w takim oto języku.

@Topic

E wy glupie debile wy wogle nie potraficie walczyc dizt padnie yo yo fajansie cya in tempel. A tak wogle to my rzadzimy na moraganie uwalimy wszystkich pa i zapanujemy tutaj, a tak wogle ziomy to szacunek ludziom ulicy, a wy jebane gogusie jestescie i was uwalimy i co juz pewnie w gacie lejecie i tak nic wam nie pomoze debile popadacie.

PS:Ufff troszeczkę się zagoniłem :D.

@Bakuo

Zwracam część honoru i przyznaję się błędu. Ale skoro mieliście na celu wyśmianie nas, to post Hestorana był zbyteczny. Ty już wcześniej wyjaśniłeś sytuację.

Dziękuje za czytanie i przepraszam za błędy (ofc tej normalnej części posta)

Tass
02-05-2007, 15:41
Uwielbiam na koniec ciezkiego dnia w pracy poczytac dobra komedie!!

Uriza o co Ty wogle walczysz??

:D

Uriza
02-05-2007, 22:07
Dizt mam dla ciebie dobra wiadomość
7 dni bana a potem ostra jechanka
May 02 2007, 12:24:00 CEST Uriza AccBan advertisement not related to game (Links to a website other than tibia or a supported tibiafansite are illegal (Morgana board))
a do twego pvp to nie daje ono nic do myslenia jest nas wielu i nas nie pokonacie. za 7 dni usyszycie o nas

Borucao
02-05-2007, 22:15
@Uriza i jej Squad xD
Już cała tibia.pl wie że jesteście super hiper exkstra mocni w pk -.-
Więc przestań już pisać
Na ten tydzien daj sobie siana z tibią ;D wyjdz na dwór taka ładna pogoda jest -.-
Moja Mama miała racje :/ od komputera kurczy sie mózg :(

HardClan
02-05-2007, 22:26
@Uriza i jej Squad xD
Już cała tibia.pl wie że jesteście super hiper exkstra mocni w pk -.-
Więc przestań już pisać
Na ten tydzien daj sobie siana z tibią ;D wyjdz na dwór taka ładna pogoda jest -.-
Moja Mama miała racje :/ od komputera kurczy sie mózg :(

Mama Borucao _/

Spai
02-05-2007, 23:42
Swietne posty ludzi dla których tibia to zycie (Uriza ) ;) Smiać sie chce. xDD
@Tass
Nie wiesz o co? ;> O nową lepszą Morgane pod rządami Urizy... :O

Proponuje o skasowanie tematu tego jak i zarówno tego o fragach, bo na ... on komu?

Hestoran
02-05-2007, 23:45
@Hestoran

Mój mistrzu, niekompetentny to raczej jesteś ty skoro nie potrafisz logicznie pomyslec i spojrzec jaki post cytuje.

Zwracam część honoru i przyznaję się błędu. Ale skoro mieliście na celu wyśmianie nas, to post Hestorana był zbyteczny. Ty już wcześniej wyjaśniłeś sytuację.

Czy to ze napisalem ze ze pomoge koledze jest zbyteczne?

Uriza
03-05-2007, 01:40
Uwielbiam na koniec ciezkiego dnia w pracy poczytac dobra komedie!!

Uriza o co Ty wogle walczysz??

:D

Nie masz za grosz zrozumienia my sie staramyy aby takie szuje jak dizt cold nie mogly pa i pk robic na morganie a ty sie nabijasz wstyd dzis ubil nas a moze jutro zalatwic ciebie ale juz bedzie za pozno jak nas nie bedzie nikt wam nie pomoze

Swietne posty ludzi dla których tibia to zycie (Uriza ) Smiać sie chce. xDD
@Tass
Nie wiesz o co? ;> O nową lepszą Morgane pod rządami Urizy... :O

Proponuje o skasowanie tematu tego jak i zarówno tego o fragach, bo na ... on komu?
hunta masz ze tegoposta

Mój mistrzu, niekompetentny to raczej jesteś ty skoro nie potrafisz logicznie pomyslec i spojrzec jaki post cytuje.

Do niego nie podskakuj chyba nie zauwazyles jaki ma lvl moze juz ogniowe stwory od 30 lvl sumowac a one sa zabujczo potezne

Hestoran
03-05-2007, 03:21
Nie masz za grosz zrozumienia my sie staramyy aby takie szuje jak dizt cold nie mogly pa i pk robic na morganie a ty sie nabijasz wstyd dzis ubil nas a moze jutro zalatwic ciebie ale juz bedzie za pozno jak nas nie bedzie nikt wam nie pomoze

hunta masz ze tegoposta

Do niego nie podskakuj chyba nie zauwazyles jaki ma lvl moze juz ogniowe stwory od 30 lvl sumowac a one sa zabujczo potezne

Pierwsze, naucz sie pisać moj nick.
Drugie,nie gram na tym swiecie ale chetnie bym zagral bo idiotow za duzo...
Trzecie, w łape słownik najpierw, pisze sie zabójczo
Czwarte,robisz z siebie posmiewisko na forum
Piąte pisze sie hunted a nie hunded.
Szóste, nie jesteś panem tego serwera

Tak ma ten twoj zabojczy 30 lvl wowowowow , w tydzien to mozna wbic...

Uriza
03-05-2007, 03:23
Pierwsze, naucz sie pisać moj nick.
Drugie,nie gram na tym swiecie ale chetnie bym zagral bo idiotow za duzo...
Trzecie, w łape słownik najpierw, pisze sie zabójczo
Czwarte,robisz z siebie posmiewisko na forum
Piąte pisze sie hunted a nie hunded.

Tak ma ten twoj zabojczy 30 lvl wowowowow , w tydzien to mozna wbic...

co za czlowiek ty chyba od ognistych stwoorw nie dednoles nigdy jak chcesz to wkrocte dedniesz zal mi cie jak czytam twoje psosty nie ciekawego w nich nie piszesz i lepiej nie pisz bo i tak ich nikt nie czyta

Hestoran
03-05-2007, 03:28
co za czlowiek ty chyba od ognistych stwoorw nie dednoles nigdy jak chcesz to wkrocte dedniesz zal mi cie jak czytam twoje psosty nie ciekawego w nich nie piszesz i lepiej nie pisz bo i tak ich nikt nie czyta

I znow rozkladamy na poszczegolne punkty...

1.Dednoles? Co to za slowo? uzywa sie pojecia "zostałeś zabitym"
2.Tak zginelem kilka razy od fire devila na 30 lvlu.. mam troche wieksze doswiadczenie w tej grze od ciebie..
3.Wkrotce dedne? Kiedy i gdzie , to wbije ten marny 30 lvl
4.Co to są "Psosty" ?
5.Niestety czyta , panem morgany nie jesteś , panem forum nie zostaniesz.
6.To co ciekawe dla ciebie to ma być nie na twoj temat?
7.Używaj znaków interpunkcyjnych bo piszesz strasznie chaotycznie,denerwujesz sie ze cos o tobie pisze ?

@topic

juz sie nie moge doczekac ... nowa morgana ahhh

Pozdrawiam ;)

Uriza
03-05-2007, 03:31
I znow rozkladamy na poszczegolne punkty...

1.Dednoles? Co to za slowo? uzywa sie pojecia "zostałeś zabitym"
2.Tak zginelem kilka razy od fire devila na 30 lvlu.. mam troche wieksze doswiadczenie w tej grze od ciebie..
3.Wkrotce dedne? Kiedy i gdzie , to wbije ten marny 30 lvl
4.Co to są "Psosty" ?
5.Niestety czyta , panem morgany nie jesteś , panem forum nie zostaniesz.
6.To co ciekawe dla ciebie to ma być nie na twoj temat?
7.Używaj znaków interpunkcyjnych bo piszesz strasznie chaotycznie,denerwujesz sie ze cos o tobie pisze ?

@topic

juz sie nie moge doczekac ... nowa morgana ahhh

Pozdrawiam ;)
padaszX( X( X(

Hestoran
03-05-2007, 03:34
padaszX( X( X(

Logniesz sie na testserver z swoim pk teamem? Oczywiscie jak bedzie;)

Odpowiedz na moje pytania, a moze lepiej idź już spać?
Ahh co ta tibia robi z 6 klasistami :|
Przegladam twoj profil i pisze sie "twoja" a nie "tfoja".Wiec ogolnie jak juz napisalem slownik w lape i żegnamy;)

Pozdrawiam

Uriza
03-05-2007, 03:38
Logniesz sie na testserver z swoim pk teamem? Oczywiscie jak bedzie;)

Odpowiedz na moje pytania, a moze lepiej idź już spać?
Ahh co ta tibia robi z 6 klasistami :|
Przegladam twoj profil i pisze sie "twoja" a nie "tfoja".Wiec ogolnie jak juz napisalem slownik w lape i żegnamy;)

Pozdrawiam
na test serv ide i na news serv tez jak mi na morganie nie wyjdzie ale raczej w to wontpie a z polaka mam 3 i styka tak wiecie o co mi chodzi

Uriza
03-05-2007, 03:39
ee a mozna isc na test serva jak bana sie ma i kiedy new serv?

Hestoran
03-05-2007, 03:40
na test serv ide i na news serv tez jak mi na morganie nie wyjdzie ale raczej w to wontpie a z polaka mam 3 i styka tak wiecie o co mi chodzi

Oki spotkamy sie na testservie a moze i na morganie wczesniej,wbil troche lvla zebys potem nie padl na 1 ue :confused:
Za niedlugi czas dolacze do "wojny";)

Pozdrawiam

Uriza
03-05-2007, 03:42
Oki spotkamy sie na testservie a moze i na morganie wczesniej,wbil troche lvla zebys potem nie padl na 1 ue :confused:
Za niedlugi czas dolacze do "wojny";)

Pozdrawiam
ee sry za to co pisalem widze ze spoko jestes ;]
nie bedzie juz cie nikt huncil ja lece zaraz bo pomysla jeszcze ze se specjalnie posty w temacie nabijam a to neiprawda
3maj sie

HardClan
03-05-2007, 13:08
ee sry za to co pisalem widze ze spoko jestes ;]
nie bedzie juz cie nikt huncil ja lece zaraz bo pomysla jeszcze ze se specjalnie posty w temacie nabijam a to neiprawda
3maj sie

Po przeczytanie kolejnych postów...zaczynam się zastanawiac czy Ty sobie żarujesz.... czy naprawdę jest z Tobą coś poważnie nie tak...

Te ogniowe zabóje potworki to Fire Elementale, które dla mnie nic nie znaczą.

Zdaj sobie w końcu sprawe, że NIC nie zdziałaś z swoim dream team.
Nie zabijesz dizta. Dizt to nie pa tylko ludzi na macro ubija...A to, że mjyślisz, że macro jest dozwolne to oznacza, że musisz spowrotem wrócić na tibia.org.pl...

Życzę Ci powodzenia na new servie bo na Morganie NIC nie zdziałas..
~Ira~

ps.
Pomyślałem jednak, że coś zdziałasz...dla nas troche kasy i rs...ale co tam ;)

Uriza
03-05-2007, 15:17
Po przeczytanie kolejnych postów...zaczynam się zastanawiac czy Ty sobie żarujesz.... czy naprawdę jest z Tobą coś poważnie nie tak...

Te ogniowe zabóje potworki to Fire Elementale, które dla mnie nic nie znaczą.

Zdaj sobie w końcu sprawe, że NIC nie zdziałaś z swoim dream team.
Nie zabijesz dizta. Dizt to nie pa tylko ludzi na macro ubija...A to, że mjyślisz, że macro jest dozwolne to oznacza, że musisz spowrotem wrócić na tibia.org.pl...

Życzę Ci powodzenia na new servie bo na Morganie NIC nie zdziałas..
~Ira~

ps.
Pomyślałem jednak, że coś zdziałasz...dla nas troche kasy i rs...ale co tam ;)

nie wiem o co ci chodzi
a no tak ale to chyba fire elementy tak moi friendy mowia

co do team to sie przekonasz jeszcze dizt pada

bede gral chyba na MC na new i na morganie na 2 kontach tylko nie weim na jakie pacc kupic

Crealnex
04-05-2007, 14:18
nie wiem o co ci chodzi
a no tak ale to chyba fire elementy tak moi friendy mowia

co do team to sie przekonasz jeszcze dizt pada

bede gral chyba na MC na new i na morganie na 2 kontach tylko nie weim na jakie pacc kupic

Dziecko (może jesteś starsza, ale masz rozum kilkulatka).
Większość osób nie obchodzą Ty, i Twoje wielkie plany.
Zrozum, że nic nie zdołasz tym swoim 25lvl.
I radze Ci przestać tu spamować, bo ludzie się w końcu zdenerwują, i będzie Cię czekał marny los.

Uriza
04-05-2007, 18:15
Dziecko (może jesteś starsza, ale masz rozum kilkulatka).
Większość osób nie obchodzą Ty, i Twoje wielkie plany.
Zrozum, że nic nie zdołasz tym swoim 25lvl.
I radze Ci przestać tu spamować, bo ludzie się w końcu zdenerwują, i będzie Cię czekał marny los.
X( X( X( Policzymy sie juz nowe konto mam i teraz pacc zamowilem i czekam az dojdzie juz pare lvl wbilem bo nie moge patrzec jak moi friend padaja a ja zbanowany nic nie moge zrobic a ty juz hunted jestes

Leefoo
04-05-2007, 18:18
O Jezu. No to szkoda mi twoich pieniędzy xd

Uriza
04-05-2007, 19:41
O Jezu. No to szkoda mi twoich pieniędzy xd
Jak ktos chce byc kims na servie to trzeba sie poswiecac
Roibie to dla przyjacil ktorzy zostali zabici przez dizta i tylko oni mi sie licza a nie wasze zdanie mozecie sie smiac itp ale i tak zrobie to co chce

Crealnex
04-05-2007, 21:14
X( X( X( Policzymy sie juz nowe konto mam i teraz pacc zamowilem i czekam az dojdzie juz pare lvl wbilem bo nie moge patrzec jak moi friend padaja a ja zbanowany nic nie moge zrobic a ty juz hunted jestes

Znasz mój nick?
Gratuluję.
Pochwal się!
A NIE!
ZOSTAŁAŚ ZBANOWANA!
Co za szkoda. ;/

@Down
Nie no. >.<
Kumpel ma brata, 10 latka, co lepiej pisze.
Bez takich komplementów dla Urizy, proszę!

Feyzzy
05-05-2007, 15:10
Dizt Cold jest hunded przez Uriza, Edlas Dari,Viltheriuska i Zidix Shia za zabicie Urizy i Zidix Shia
Płacisz 10k albo padasz.

Czlowieku popracuj nad twoim jezykiem, bo piszesz jak 10-cio latek.:baby:

Amaris' Shadow
06-05-2007, 17:22
Przeciez ty nawet nie wiesz jak sie pisze "hunted", lol

Onionhawk
07-05-2007, 20:19
Profesja: Elder Druid

Uriza Dlaczego wpisales/las ze masz Promo, skoro twoj Acc status jest Free ? LOL

Tak douoncz do wara i zdeduj dzita i wszystkih z secury i wogule jestes zia i wiesz
Naprawde rozbawilo mnie jak przejales sie mozliwosciami jakie niesie ze soba posiadanie platnego konta przez 65 MS (chodzi mi tu o UE)

mowisz ze Dzit to PA i PK
ale powiedz mi, czy to nie ty zabiles tego knighta na afku?
czy to nie ty zabiles tego paladyna ktory wracal z hunta bez uhow ?
hmm wiec to Ciebie powinnismy teraz zgnoic i zabic ZABUJCZYMI BESTIAMI OGNIA Z PIEKLA OD DEMONUF !!1one omg zal mi cie Zabojczy druidzie.... zal mi sie ciebie robi z kazdym postem ktory piszesz

pozdrawiam i zegnam ;]

OWRZ
07-05-2007, 21:39
Do - Onionhawk
Zbytnio nie zwracam uwagi na gramatyke ale u Ciebie to jest koszmar. Albo ty jesteś jeszcze dzieckiem albo masz dyslekcje ... paru słów nie mogłem zrozumieć...więc pisz dokładniej :) Nie próbuje nikogo osmieszyć tylko pouczyć. A czemu jak URIZA robi błędy to każdy to wypomina, a innych użytkowników forum to już nie tykacie X(

Uriza_prawdziwa
07-05-2007, 22:02
Czlowieku popracuj nad twoim jezykiem, bo piszesz jak 10-cio latek.:baby:

pracuj juz nad nowym charem a najlepiej na innym servie hundedX(

Znasz mój nick?
Gratuluję.
Pochwal się!
A NIE!
ZOSTAŁAŚ ZBANOWANA!
Co za szkoda. ;/

@Down
Nie no. >.<
Kumpel ma brata, 10 latka, co lepiej pisze.
Bez takich komplementów dla Urizy, proszę!
poznam i tak cie zrokuje ze juz nigdy w zyci tibi nie wlaczysz brata tez moge zhuncic jak przykozaczy noob jestes!!!!!!!!!!11

Profesja: Elder Druid

Uriza Dlaczego wpisales/las ze masz Promo, skoro twoj Acc status jest Free ? LOL

Tak douoncz do wara i zdeduj dzita i wszystkih z secury i wogule jestes zia i wiesz
Naprawde rozbawilo mnie jak przejales sie mozliwosciami jakie niesie ze soba posiadanie platnego konta przez 65 MS (chodzi mi tu o UE)

mowisz ze Dzit to PA i PK
ale powiedz mi, czy to nie ty zabiles tego knighta na afku?
czy to nie ty zabiles tego paladyna ktory wracal z hunta bez uhow ?
hmm wiec to Ciebie powinnismy teraz zgnoic i zabic ZABUJCZYMI BESTIAMI OGNIA Z PIEKLA OD DEMONUF !!1one omg zal mi cie Zabojczy druidzie.... zal mi sie ciebie robi z kazdym postem ktory piszesz

pozdrawiam i zegnam ;]
co za noob ja nie moge zal mi cie

MatiStw
07-05-2007, 22:09

Uriza ty pogromco Morgany, pochwal sie swoimi fragami i akcjami8o

btw. i co zrobisz jak cię odbanuja zabijesz ludzi na desercie? [email protected] mi cię

PS Przerażasz mnie :baby:

Uriza_prawdziwa
07-05-2007, 22:11
Uriza ty pogromco Morgany, pochwal sie swoimi fragami i akcjami8o

btw. i co zrobisz jak cię odbanuja zabijesz ludzi na desercie? [email protected] mi cię

PS Przerażasz mnie :baby:

2 charem wara robie

Onionhawk
07-05-2007, 23:09
@OWRZ

te kilka bledow bylo celowych (mam tu na mysli : "Tak douoncz do wara i zdeduj dzita i wszystkih z secury i wogule jestes zia i wiesz" i "ZABUJCZYMI BESTIAMI OGNIA Z PIEKLA OD DEMONUF !!1one")

trzeba wyczuc ironie, ale do dzieciakow to nie nalezy, przyznam sie, gdy bylem w podstawowce tez tego nie lapalem.. nie martw sie nie jestes sam ;P

HardClan
07-05-2007, 23:33
Więc Uriza powiedz ilu masz ludzi i zrobimy jakiś 'uczciwy' battle ;>

Pyro Aris
11-05-2007, 23:36
Płacisz 10k albo padasz.

huehue
jak to zobaczylem to myslalem ,ze z krzesla spadne :D

I jeszcze ta twoja piekna lista dedow

Apr 30 2007, 14:54:12 CEST Killed at Level 26 by Ezurus
Apr 29 2007, 02:41:38 CEST Killed at Level 27 by Dizt Cold
Apr 16 2007, 14:00:06 CEST Killed at Level 24 by Drakiron
Apr 16 2007, 01:36:45 CEST Killed at Level 24 by Anyan Tuhaielis
Apr 15 2007, 14:22:49 CEST Killed at Level 25 by Drakiron
Apr 15 2007, 10:39:48 CEST Killed at Level 26 by Sharp pei
Apr 14 2007, 20:20:53 CEST Killed at Level 27 by Sharp pei
Apr 14 2007, 20:04:35 CEST Killed at Level 27 by Sharp pei
and by Salomon Kand
Apr 14 2007, 00:17:04 CEST Killed at Level 28 by Bobej
Apr 13 2007, 17:02:05 CEST Killed at Level 29 by Furion Ketsil
and by Krol Tulacz

Xaaro
12-05-2007, 16:40
weź mnie kur** przestań śmieszyć... huntujesz go bo dostajecie baty w swojej wojnie ? hah ... na huntowanie poczekaj az sie wojna skonczy ta wasza... bo puki wojna jest to obie strony są humtowane przez siebie nawzajem hah! :baby: :D

www.żal.pl 8o

Switek_Niszczyciel
13-05-2007, 15:42
Jessie pwn3ed

Edit~
w/w ;p

Neoshive
31-05-2007, 15:50
Zal mi cie ;(;(

Xaaro
02-06-2007, 16:50
Ja

On go juz popelnil jak znami zadarl;]

Dizt , popełniłeś błąd! zadarłeś z noobami ! noo to przejebane...

U_r_i_z_a
05-07-2007, 01:50
Z uriza pk team jeszcze nikt nie wygral mamy teraz duzy potencjal i dobrze dedamy juz wiekszosc ma 15 mlvl i robimy kombo sd

Onionhawk
12-07-2007, 01:43
wow gratuluje!
Jak ty wbiles 15 mlev swoim 20+ druidem, jestem naprawde dumny :]

Powodzenia w padaniu

Vandyyy
17-09-2007, 22:13
Płacisz 10k albo padasz.

Jeśli Wy ubijecie CZYSTO Dizta, to sobie zwale.
Obiecuje !

Macjei
17-09-2007, 22:44
Orgaźmik po jego dedzie? ;> no nice masz :D

Vandyyy
18-09-2007, 20:06
Orgaźmik po jego dedzie? ;> no nice masz :D

Nie po jego dedzie, a po ich super pvp akcji.
idz sobie przeczyść zawory kk?