PDA

Pokaż pełną wersje : Uriza&Friend(0)VS(0)Dzit Cold&nooby

Uriza
01-05-2007, 23:37
Powód war'a:Na dobra przyznam sie ze na botach uriza leciala ale to nie powod zeby ja zabijac Zilix Shia tez na to nie zasluzyl Wiec te fragi sie w warze nie licza ale wojna i tak juz sie zaczyna.Powod to pa i radom pek'a Dizt Cold'a
Statystyki
Sklady:
Uriza&friend
Uriza(przywodca)
Viltheriuska
Edlas Dari
Zidix Shia
Dlaczego akurat ja

Dzit Cold&nooby
Dizt Cold (pasyment) te runa co mi wypadly + 10k)
Nie wiem ale chyba glidia jego sie dolaczy czyli tez z nimi war

Fragi
U&F
*
*
*
*
*
DC&N
*Viltheriuska _____Killed at Level 14 by Tabasugu Brother
(z tego co mi wiadomo skonczyly jej sie mf na trapie a potem ja kicknelo mieliscie szczescie to wasz sotatni zdobyty frag)

HailU&F

Viltheriuska
02-05-2007, 00:08
Gogo Uriza xD
To ja udalo mi sie konto zalozyc ;]
Hail U&F

Lavio
02-05-2007, 00:34
Ohh szkoda że tyle błędów, a zarazem jest z czego się śmiać. :p

HardClan
02-05-2007, 00:59
You recognize Viltheriuska. She was killed by Tabasugu Brother.

Tak jakby 1:0?

.edit

11:28 Warning! The murder of Zidix Shia was not justified.
You recognize Zidix Shia. He was killed by Tabasugu Brother.

Masz szczęście, że na komputer zerknąłeś...tak byś padł by scorp ;)

2:0?

Uriza
02-05-2007, 13:07
Hahah ja w imieniu Zidix shia odpisuje bo on na budowie teraz smiga i musial jakos kase na wara zarobic wiec teraz padl i jak wroci to sie troszke wkurzy ale to nic niech kazdy kto ma chec nam pomoc w warze niech wysyla nam mf i runa dla urizy do venorry od jutra zaczynamy war z tym 1-0 to sie zgadzam tylko jescze 1 sprawa Dizt Cold podaj skład swojego skladu bo my nie ukrywamy swego a poki co nie wiemy kogo zaczac lac bo ty ostatnio patrze ze sie nie logujesz :p

HardClan
02-05-2007, 13:55
Hahah ja w imieniu Zidix shia odpisuje bo on na budowie teraz smiga i musial jakos kase na wara zarobic wiec teraz padl i jak wroci to sie troszke wkurzy ale to nic niech kazdy kto ma chec nam pomoc w warze niech wysyla nam mf i runa dla urizy do venorry od jutra zaczynamy war z tym 1-0 to sie zgadzam tylko jescze 1 sprawa Dizt Cold podaj skład swojego skladu bo my nie ukrywamy swego a poki co nie wiemy kogo zaczac lac bo ty ostatnio patrze ze sie nie logujesz :p

Cała jego gildia. Abandon all hope.

Życzę powodzenia ;)

Uriza
02-05-2007, 22:27
oHo Dizt masz czas na pocwiczenie pvp na razie mam mała przerwe banik na 7 dni
May 02 2007, 12:24:00 CEST Uriza AccBan advertisement not related to game (Links to a website other than tibia or a supported tibiafansite are illegal (Morgana board))
pozniej ostra jada nas czeka
bb Hail U&F

Uriza
03-05-2007, 01:43
ee wara nie ma dopuki urize ban nie zniknie bo tak w warze jest
ten co zabije kogos z nas jak uriza ma bana ma hunta

Uriza
03-05-2007, 03:25
viltheriuska odchodzi bo jej starzy w tibie nie dajom grac bo 2 paly na koniec jej groza muahaha;] dalej 0:0

HardClan
03-05-2007, 13:02
viltheriuska odchodzi bo jej starzy w tibie nie dajom grac bo 2 paly na koniec jej groza muahaha;] dalej 0:0

Jakie 0:0?
Dziecko czy Ty wiesz na czym wojna polega?

To, że masz bana nie zaczy, że przestanę weas tępić...chociaż wolałbym odbyć jakąś walkę. Nie będziesz sobie zerować statsów bo masz taką ochote i nie klikniesz Pauza w czasie wojny bo taką masz ochote...

Uriza
03-05-2007, 15:12
Jakie 0:0?
Dziecko czy Ty wiesz na czym wojna polega?

To, że masz bana nie zaczy, że przestanę weas tępić...chociaż wolałbym odbyć jakąś walkę. Nie będziesz sobie zerować statsów bo masz taką ochote i nie klikniesz Pauza w czasie wojny bo taką masz ochote...

nowy war bedize 1 wygraliscue bo u nas spy byli ale teraz kupmy pacc'e i my wygramy

Lavio
03-05-2007, 16:16
Szpiedzy byli? :D No nie wierzę w to co czytam, myślałeś by zostać komikiem? ;)

Eto'o
04-05-2007, 09:22
Ja myślę że Dizt tej wojny poważnie nie bierze, a wiec nie macie sie o co trudzić. Napadniecie go, on was pozabija, popłaczecie się i będzie koniec bitwy. Przykre :(

P.S.
Wcześniej napisałeś/aś żeby Dizt potrenował pvp. Co jak co, ale wasz "przeciwnik" pvp ma dobre, a więc nie ma czego trenować.

Crealnex
04-05-2007, 12:38
Ja myślę że Dizt tej wojny poważnie nie bierze, a wiec nie macie sie o co trudzić. Napadniecie go, on was pozabija, popłaczecie się i będzie koniec bitwy. Przykre :(

P.S.
Wcześniej napisałeś/aś żeby Dizt potrenował pvp. Co jak co, ale wasz "przeciwnik" pvp ma dobre, a więc nie ma czego trenować.

Nigdy nie lekceważ przeciwnika >.<

Uriza
04-05-2007, 18:18
Szpiedzy byli? :D No nie wierzę w to co czytam, myślałeś by zostać komikiem? ;)
Bo jak walczylem z typem pod dp w venore to nasz byly kumpel spy jask mu dalem party to nas zacza lac i padlismy all przezt teraz ma takiego hunta za juz po nim
Pan Czeslaw sie nazywa

Crealnex
04-05-2007, 21:33
Bo jak walczylem z typem pod dp w venore to nasz byly kumpel spy jask mu dalem party to nas zacza lac i padlismy all przezt teraz ma takiego hunta za juz po nim
Pan Czeslaw sie nazywa

O Panie!
Niedocenione dziecko!
Mam pomysł!
Ty rzucaj pomysł, my będziemy go chwalić i wysławiać.
Zostaniesz królową serwera, każdy kto nie przestrzega Listy z Cenami zostanie zgładzony tyle razy, aż trafi na wsypę dla początkujących.
Zostaniesz naszą Władczynią!

Amaris' Shadow
06-05-2007, 17:19
Smiech na sali. Dawaj dawaj Dizt, chociaz calej glupoty z servera i tak pewnie nie wytepisz ;)

OWRZ
07-05-2007, 13:25
Widze że kłócicie się kto ma lepsze PvP ... obaj macie dobre , ale i tak nie dorównacie dla KAZUYA team (nie wiem dokładnie jak się to pisze ale chyba dobrze). Więcej trenujcie zamiast sie kłócić na forum

OWRZ
07-05-2007, 13:26
Czego wy się czepiacie gramatyki...ważne aby zrozumieć treść...a co do wojny...moim zdaniem fajniej by było aby doszło do walki SOLO : DIZT vs URIZA. Co to będzie za WAR jeśli Dizt weźmie całą gildie i kumpli na paru zagniewanych młodocianów ;) . Czas pokaże co będzie ... a jeszcze jedno, jeśli macie kogoś rugac to zachowajcie to dla siebie, gdyż to świadczy o waszej kulturze no i o waszej dojrzałości.

Uriza_prawdziwa
07-05-2007, 21:57
O Panie!
Niedocenione dziecko!
Mam pomysł!
Ty rzucaj pomysł, my będziemy go chwalić i wysławiać.
Zostaniesz królową serwera, każdy kto nie przestrzega Listy z Cenami zostanie zgładzony tyle razy, aż trafi na wsypę dla początkujących.
Zostaniesz naszą Władczynią!
padasz gnoju jzu 2 char mam i pacc wiedz tylko nick poznam i padasz hunta masz

Smiech na sali. Dawaj dawaj Dizt, chociaz calej glupoty z servera i tak pewnie nie wytepisz
smiech to bedzie z ciebie jak dedne cie na sd kombo juz mam pacc i zobaczysz bedom sie wszyscy z ciwebnie brechac jak na filmiku z forum padac bedziesz noobie

Czego wy się czepiacie gramatyki...ważne aby zrozumieć treść...a co do wojny...moim zdaniem fajniej by było aby doszło do walki SOLO : DIZT vs URIZA. Co to będzie za WAR jeśli Dizt weźmie całą gildie i kumpli na paru zagniewanych młodocianów . Czas pokaże co będzie ... a jeszcze jedno, jeśli macie kogoś rugac to zachowajcie to dla siebie, gdyż to świadczy o waszej kulturze no i o waszej dojrzałości.
Widze ze som tu narmalini ludzie bio juz bym chyba piac tu przestal ale wiedze zw jest dla kogo nie tak jak durnie i nooby lavio dizt celemerex i reszta

HardClan
07-05-2007, 23:24
padasz gnoju jzu 2 char mam i pacc wiedz tylko nick poznam i padasz hunta masz

smiech to bedzie z ciebie jak dedne cie na sd kombo juz mam pacc i zobaczysz bedom sie wszyscy z ciwebnie brechac jak na filmiku z forum padac bedziesz noobie

Widze ze som tu narmalini ludzie bio juz bym chyba piac tu przestal ale wiedze zw jest dla kogo nie tak jak durnie i nooby lavio dizt celemerex i reszta

noob lavio...brzmi śmiesznie...wiesz chociaż kto to jest na Morganie?

Uriza skończ grać ;)

@OWRZ
Już Ci szukam filmiku gdzie sd combo bot używają ;)

Eto'o
01-06-2007, 13:49
Nigdy nie lekceważ przeciwnika >.<

Hmmm... ja bym tej bandy dzieciakow nie nazwal przeciwnikiem xD

Lubie_orzechy
01-06-2007, 15:43
Hmmm... ja bym tej bandy dzieciakow nie nazwal przeciwnikiem xD

Idź dobij 10 a potem udzielaj sie na forum...
Wpienia to ze na tym foum w zwiazku z "wojna?" udzielaja sie same hmm... 12, 13 , 9 lvle, co huja za przeproszeniem wiedza o Tibii...

Peace & Love...

btw...Uwazam ze ta "wojna" nie ma NAJmnijszego sensu, i tak predzj czy pozniej wszyscy od Urizy padną i skonczy sie dzien dziecka :(

Viltheriuska
01-06-2007, 16:03
Idź dobij 10 a potem udzielaj sie na forum...
Wpienia to ze na tym foum w zwiazku z "wojna?" udzielaja sie same hmm... 12, 13 , 9 lvle, co huja za przeproszeniem wiedza o Tibii...

Peace & Love...

btw...Uwazam ze ta "wojna" nie ma NAJmnijszego sensu, i tak predzj czy pozniej wszyscy od Urizy padną i skonczy sie dzien dziecka :(

Wkońcu ktoś mądry xD

Abor
01-06-2007, 20:54
miło było uriza :)

Lavio
01-06-2007, 21:28
Uriza

Jun 01 2007, 19:32:24 CEST Killed at Level 24 by Dizt Cold

Dizt i nooby rozwalają dream team Urizy? :confused:

Viltheriuska
01-06-2007, 23:05
dzis byl war w vernoe niestety cold wygral bo po kumpli poszedl teraz wiem z kim naprawde walczymy juz sie robia new chary tak latwo wam morgany nie oddamy. to dopiero 1 open battle jak by bojownik sie uhna zamiast rzucac m wla by byl piekny trap dizta i jego ded my jeszcze sie nie poddajemy.jak by byl sma bysmy go dedneli filmik moze wrzuce z openki

Lavio
02-06-2007, 02:06
To takie smutne..Cry me a river:confused:

Lubie_orzechy
02-06-2007, 11:23
Uriza:

Jun 01 2007, 19:56:45 CEST Killed at Level 23 by Cous Winus and by Pan Czeslaw

Xaaro
02-06-2007, 16:45
Według mnie Uriza bardzo dużo mówisz , co chwile jest "padasz gnoju hunted huju" Sorka za bluzga ;] itp... A gówno robicie ... Dizt wam skopie dupy i tyle jak dla mnie ... cya powodzenia w wojnie dwóm drużyną :D

Yreneush
03-06-2007, 15:59
taki mały offtop ;]

Apr 02 2007, 16:30:40 CEST
Killed Uriza at Level 34 unjustified
Apr 01 2007, 21:40:21 CEST
Killed Uriza at Level 35 with a fire devil unjustified
Mar 31 2007, 16:40:10 CEST
Killed Uriza at Level 36 unjustified

Eto'o
26-06-2007, 09:17
Uriza - jego wielki main char to Ivellios The Hero ja mysle.. bo taki sam comment:]

Macjei
26-06-2007, 11:32
Lubie_orzechy sry ale Ivellios to teraz mój char więc nie porównuj mnie do jakiejś Urizy plx ;> Dalekooo jej jeszcze do mnie xD

Yours Shejq :evul:

Protoss
04-07-2007, 13:24
Uriza - jego wielki main char to Ivellios The Hero ja mysle.. bo taki sam comment:]

tez moge sobie zrobic comment jak sliccery i to nieznaczy ze moj main to sliccery ;]

dizt rozwalicie ich tak jak Pride and Honour ;]

U_r_i_z_a
05-07-2007, 01:48

To nie prawda jak to Ivellios The Hero jeszcze mu duzo do mnie brakuje :D

Onionhawk
12-07-2007, 01:36
Uriza, skladam poklony i pytam... Bija cie czyms w domu ?

Tego twojego "wara" mi zal prawie tak jak Ciebie...

po co Dzit mialby wolac kumpli skoro roz***al by ten wasz evul megazord powerranger chucknorrisowaty team solo bez wiekszego waste ? lul -.^

Ivelliosowi duzo do ciebie brakuje, racje, jeszcze niej est taki tepy..

Dzit, rob nowego chara, twoi koledzy tez, i gildia
Lavio, ty tez zrob zeby Uriza nie zrobil/a z Toba "wara" bo wiesz jestes rodzinka Dzita (cold) wiec masz zdrowo przesrane :D

Siju
Btw jak zobacze Urize to z checia Ubije XD

Kiełek
15-07-2007, 04:45
Tak sobie przeczytałem wszystkie te tematy i śmiem twierdzic, że można byłoby nakręcic film komediowy. W jakimś poście przeczytałem, że Wy Morgany nie oddacie, ale zdajcie sobie sprawe, że wy jej nie macie. Wy jesteście tylko bandą żałosnych polskich noobków, którzy myślą że jak zabiją 50 palla to cały server będzie im służył.
Tak więc zacytuje pewnego pana z Iridii, rozpędź się, a ściana już sama Cię znajdzie.
I nie próbuj mówic, że jestem hunted bo max lvl jaki miałem na Morganie to 4, nick Kielek On Morgana, i nie wiem czy ta postac jeszcze istnieje.

Pozdrawiam ;)

@Edit:
Przeczytałem jeszcze, że to niby dla jaj. A gdyby wasze szybko robione main chary się wydały?
What goes arround, comes arround :>

Robbenek
15-07-2007, 22:38
rzal mi takich ludzi nie byles na warze to sie nie wypowiadaj z tobom horror nakrece jak cie zpotkam

a jak mnie "zpotkasz" to też Ci będzie mnie "rzal" ?

Kiełek
16-07-2007, 00:29
rzal mi takich ludzi nie byles na warze to sie nie wypowiadaj z tobom horror nakrece jak cie zpotkam

Tylko nie po twarzy, ok? :/

Onionhawk
17-07-2007, 17:45
chej zrupmy jakies tibiowe ZPOTKANIE ok ?

Bakuo
17-07-2007, 18:12
Czasem mam wrazenie, ze dla Urizy i jego calego peka timu, Tibia to cale zycie.

Kiełek
17-07-2007, 18:28
wez debilu zamknij ryj bo sie osmieszasz i nic do tematu nie wnosisz noobie i thiefie
zal takich ludzi
Teraz to się uśmiałem:D
1. Dlaczego nazywasz mnie noobem? Widzisz jak gram w Tibię, i czy wogóle jeszcze gram? Nie sądze.
2. Thiefie? Ukradłem Ci coś kiedyś? Wogóle wiesz jaki mam nick? Btw. na Morganie przypominam miałem max 4 lvl.
3. Kto tu się ośmiesza? Ty i cały ten Twój war to jedna wielka komedia:D Zdaj sobie sprawę, że wszyscy oprócz Twojego PK teamu się z Ciebie śmieją ;(

To tyle z mojej strony, pozdrowienia dla Morgany :)

Protoss
18-07-2007, 18:12
Teraz to się uśmiałem:D
1. Dlaczego nazywasz mnie noobem? Widzisz jak gram w Tibię, i czy wogóle jeszcze gram? Nie sądze.
2. Thiefie? Ukradłem Ci coś kiedyś? Wogóle wiesz jaki mam nick? Btw. na Morganie przypominam miałem max 4 lvl.
3. Kto tu się ośmiesza? Ty i cały ten Twój war to jedna wielka komedia:D Zdaj sobie sprawę, że wszyscy oprócz Twojego PK teamu się z Ciebie śmieją ;(

To tyle z mojej strony, pozdrowienia dla Morgany :)

Święta prawda

To żałosne ten jego pk team i ta wojna to jest już rozstrzygnięte nawet jakby chcieli kogos z grupki Dizta ubic to to jest niewykonalne....8o

Pyro Aris
18-07-2007, 18:21
*Viltheriuska _____Killed at Level 14 by Tabasugu Brother
(z tego co mi wiadomo skonczyly jej sie mf na trapie a potem ja kicknelo mieliscie szczescie to wasz sotatni zdobyty frag)

HailU&F

hahahah ,ciekawe ile mf mial/a 3 ,5 czy moze zaszalal/a i kupil/a baga :>??

Kiełek
19-07-2007, 07:35
Święta prawda

To żałosne ten jego pk team i ta wojna to jest już rozstrzygnięte nawet jakby chcieli kogos z grupki Dizta ubic to to jest niewykonalne....8o

Przede wszystkim Dizt i jego kumple zapewnie nie są noobami, więc są przygotowani na wizyte nawet tak żałosnego PK teamu. A Uriza i reszta czym chcecie ich zaskoczyc? Dwoma "ognistymi stforami" ? Wiesz na 50 palla to w/w bag manasów wam nie wystarczy -.^

Teraz zadam pytanie całkiem serio.
Czy Wy sobie jaja robicie czy to tak na poważnie?

U_r_i_z_a
19-07-2007, 09:01
A jak myslicie?

Borucao
19-07-2007, 11:59
Rozmawiałem z Edlasem i powiedział ze to dla beki ;)

Onionhawk
21-07-2007, 18:52
Rozumiem!! czyli robienie z siebie debila to jest zajebiscie smieszne ? :D

tez zrobie cos durnego a potem zeby nie bylo powiem ze to dla beki LOL i co ? :D

Zrobili z siebie idiotow i teraz proboja to odkrecic wmawiajac ze specjalnie ;P

U_r_i_z_a
22-07-2007, 13:10
Rozumiem!! czyli robienie z siebie debila to jest zajebiscie smieszne ? :D

tez zrobie cos durnego a potem zeby nie bylo powiem ze to dla beki LOL i co ? :D

Zrobili z siebie idiotow i teraz proboja to odkrecic wmawiajac ze specjalnie ;P

omg a kto powiedzial ze my jaja robimy
To dla morgany myslalem ze to rozumiecie

Onionhawk
31-07-2007, 19:50
Zaden z zabitych przez was nie nabroil w takim stopniu zeby na niego trzeba bylo szykowac team, a z tego co widac to wy PKacie na tych waszych filmikach - ta wasza rozgrzewka to byl random pk i mozna was za to huncic.

dla morgany zrob tak :

Wejdz na Tibia.com, Login, wklep passy i Delete character... najlepiej kazdy...

Gelul
27-08-2007, 11:40
niech sie ta smieszna uriza zaloguje ta cala wojna to jeden wielki brecht ale najlepszy motyw ze 14 lev braklo mf XD 3 juz wypil :P

Onionhawk
29-08-2007, 00:06
@up
jak i twoja ortografia, i twoje "oczyszczanie morgany"

Uriza_Immortal
22-09-2007, 14:38
@up
jak i twoja ortografia, i twoje "oczyszczanie morgany"
Koniec wara z Dizt coldem zamknac temat!!!!!