PDA

Pokaż pełną wersje : Uriza&Friends=>Wielki powrót<=

Viltheriuska
30-05-2007, 14:17
Uriza i jej ekipa wracamy w sobote na morgane.Dizt Cold szykuj kase na blesy;] Na necie mamy kolejny filmik jak moji friendy ciezko trenia poniewaz szykujemy sie do wara.
@Uriza miala retired bo pracowala i 2 dni temu wrociła i jest dumna z naszego hard trenienia i obiecuje nam glidie zrobic.
@Kto chce dołaczyć do glidi msg do
uriza,bojownik hesbollahu,zidix shia szukamy vice

Link bo filmiku >> http://www.youtube.com/watch?v=S4Lz3Jxb44A
Hail U&F

Wald_Kerius
30-05-2007, 14:31
Z Bielska jesteście?

edit.
Po obejrzeniu filmiku śmiać mi się zachciało :D

Viltheriuska
30-05-2007, 16:46
Z Bielska jesteście?
A gdzie są ekonomy ;)
Po obejrzeniu filmiku śmiać mi się zachciało
A jak nam po przeczytaniu naszych postów po wytrzeźwieniu:] i odpowiedzi ...
A widziałeś pierwszy:)?

LoL ludzie wy myślicie że my tak na serio :D ahhahaha ... huh co by było żeby ludziska się o naszych main charach dowiedzieli 8o

OWRZ
30-05-2007, 20:07
To kiedy zaczynacie rozpierduche (znaczy sie - to będzie znienacka ? , taka zasadzka, czy DIZT zostanie poinformawny o miejscu wojny ... ?? Szkoda że sprzedałem wszystkie chary jakie miałem na Morganie ... byłaby niezła zabawa B) POZDRO dla ziomków z OWRZ ;)

HardClan
30-05-2007, 21:54
Z niecierpliowścią czekamy na walkę ;)

Viltheriuska
31-05-2007, 10:11
Z niecierpliowścią czekamy na walkę ;)
Niedługo będziecie czekali na jej koniec xD

HardClan
31-05-2007, 21:26
Niedługo będziecie czekali na jej koniec xD

Liczę na to, że dacie nam wycisk ;)

Eto'o
01-06-2007, 13:41
Liczę na to, że dacie nam wycisk ;)

hehehehe xD

Delarev
15-06-2007, 10:08
a ja niewiem czy sie smiac z tego co pisze Vilterhuska (czy jak to sie tam pisze) czy plakac z glupoty Urizy :P

Vionia
15-06-2007, 11:10
Ditz jest hunted moze wyjdziecie na open battle znami to was na szybkosci skaramy

Macjei
15-06-2007, 11:30
Powiedzcie mi co fajnego w tym filmku nic ciekawego z waszej strony nie widze jak dla mnie nie cieżko u....ć typa który afkuje. Troche żalem zaśmierdziało z waszej strony ale luz.

Yours Shejq:evul:

HardClan
15-06-2007, 11:36
Ditz jest hunted moze wyjdziecie na open battle znami to was na szybkosci skaramy

Na sd combo karacjie sobie kogo tylko chcecie ;)
A to, że nie wyskoczymy na Was w open jest czyms logicznym...a to czemu?

A po co dac się zabić na sd combo? ;)

U_r_i_z_a
05-07-2007, 01:53
Powiedzcie mi co fajnego w tym filmku nic ciekawego z waszej strony nie widze jak dla mnie nie cieżko u....ć typa który afkuje. Troche żalem zaśmierdziało z waszej strony ale luz.

Yours Shejq:evul:
jak ciebie dedniemy to zobaczysz ze juz nie bedzieszsie podnas podszywal hamie i nobie.