PDA

Pokaż pełną wersje : PK Teamy na MORGANIE

OWRZ
18-06-2007, 22:34
Witam. Od pewnego czasu zaóważyłem iż rośnie liczba PK team na Morganie. W tym poście można pisać o drużynach/gildiach które rozpoczynają działalność ,,pekerską" :o - zdobyte przez nich fragi, łupy i związane z tym ciekawostki. Mam nadzieje że ktos będzie się tu udzielał. POZDRO B)

MORGANA - moim zdaniem server na którym obecnie trwa największa wojna (może nawet z całego czasu istniena tego świata)... nikt nie chce sie poddac nikt nie rezygnuje... czas pokaże kto będzie rządził, jedno wiadomo, kto przegra ten już zapewnie nie zagra tu :evul:

Dider Z Rivii
19-06-2007, 00:27
Wystrzegaj sie "Kary" i Kopengas :evul:

MatiStw
19-06-2007, 00:35
A o to fragi z dzisiejszego dnia 8o

Kopengas:

Sathoz
Jun 18 2007, 21:12:14 CEST Killed at Level 112 by Kunskaps Pelle and by Nexio-Nerin

Sliccery
Jun 18 2007, 21:27:05 CEST Killed at Level 156 by Esde'aren and by Millz

Jessie Drestas
Jun 18 2007, 21:30:29 CEST Killed at Level 112 by Esde'aren and by Mormor Wattar

Kara:

Senoth
Jun 18 2007, 21:51:32 CEST Killed at Level 100 by Fredi Duron and by Tango Vila

Sliccery
Jun 18 2007, 23:03:19 CEST Killed at Level 154 by Victeron and by Siera Nevada

~Kara nigdy nie wychodzi z formy :]

Victeron
19-06-2007, 00:38
Jessie Drestas

Jun 18 2007, 21:30:29 CEST Killed at Level 112 by Esde'aren
and by Mormor Wattar

dudek_lfc
19-06-2007, 01:00
Zajebiscie sie wyjebal adde uheauaeh

http://tibicams.tibianetwork.net/en/movies/show/26436

Filmik ^

MarcinStw
19-06-2007, 01:10
Sliccery

Przed:

http://img466.imageshack.us/img466/898/przedpr6.jpg (http://imageshack.us)

W Trakcie:

http://img224.imageshack.us/img224/6264/wtrakcieql7.jpg (http://imageshack.us)

Po:

http://img224.imageshack.us/img224/9304/pobm3.jpg (http://imageshack.us)

A tutaj Senoth

http://img488.imageshack.us/img488/4447/uo0025xt3.jpg (http://imageshack.us)

Film:

http://tibicams.tibianetwork.net/en/movies/show/26449

Loading frag's ..

MeluStw
19-06-2007, 01:37
PORAZ KOLEJNY NA MORGANIE WYBIŁA GODZINA ZERO.
~Poraz kolejny pokazaliśmy że nie podoba nam sie obecny stan Morgany i kto na niej chce rządzić.
18 czerwiec. Tą Date Sliccery Zapamięta Na Długo.

~Bądź Spokojny Kara Nie Wychodzi z Formy.

KARA & KOPENGAS

Wujo_Juzio
19-06-2007, 12:23
Na Sliccerego się nie załapałem, mama kazała mi iść spać xD

Spai
19-06-2007, 13:10
PORAZ KOLEJNY NA MORGANIE WYBIŁA GODZINA ZERO.
~Poraz kolejny pokazaliśmy że nie podoba nam sie obecny stan Morgany i kto na niej chce rządzić.
18 czerwiec. Tą Date Sliccery Zapamięta Na Długo.

~Bądź Spokojny Kara Nie Wychodzi z Formy.

KARA & KOPENGAS

Sami tez robicie syf , zabijając ludzi Bogu ducha winnych ... nie mowie tu o slic~ itd. , poprostuy zabijacie 80 lvl+ poprostu, nawet jak jest zwyklym graczem... ktory rozwija postac , nie bawi sie wojny itp sprawy.

Charlotte
19-06-2007, 13:15
No i kurwa git. W końcu coś się dzieje na ten Morganie, bo te niby wojny są tak ciekawe jak exp na ratach. Brawa do was :*

Spai
19-06-2007, 13:34
No i kurwa git. W końcu coś się dzieje na ten Morganie, bo te niby wojny są tak ciekawe jak exp na ratach. Brawa do was :*
Taa, ale jakbyś padł od nich za nic , bo nie uczestniczysz w wojnach , poprostu grasz pokojowo ... to byś sie wkurzył? To ze padają Slicc~ , Sathozy to mnie wali , ale jak padają ci ktorzy nic nie zrobili , to juz mnie to wkurza ...

btw. Zostan na rooku i sie nie odzywaj.

MarcinStw
19-06-2007, 14:01
Taa, ale jakbyś padł od nich za nic , bo nie uczestniczysz w wojnach , poprostu grasz pokojowo ... to byś sie wkurzył? To ze padają Slicc~ , Sathozy to mnie wali , ale jak padają ci ktorzy nic nie zrobili , to juz mnie to wkurza ...

btw. Zostan na rooku i sie nie odzywaj.

Gdy się zaczyna grać na światach Pvp trzeba się liczyć z tym ze można zostać zabitym, a jak chcesz sobie pograć i nie być zabitym przez innych zapraszam na światy Non Pvp. Tyle z mojej strony ;)

Spai
19-06-2007, 14:15
Gdy się zaczyna grać na światach Pvp trzeba się liczyć z tym ze można zostać zabitym, a jak chcesz sobie pograć i nie być zabitym przez innych zapraszam na światy Non Pvp. Tyle z mojej strony ;)

To ze sie pada na serverach pvp to logiczne , ale jak chcesz pokazać ze masz dobry pk team to przestancie uzywac TIBIA NG . Tyle z mojej strony ;)

a i określcie wkoncu czy wasz team pomaga wygrac polakom " wojny" ( ktorej nie ma ) , czy poprostu pkujecie , byle kogo wazne zeby padl od bota... ;]

Zabster
19-06-2007, 15:50
To ze sie pada na serverach pvp to logiczne , ale jak chcesz pokazać ze masz dobry pk team to przestancie uzywac TIBIA NG . Tyle z mojej strony ;)

a i określcie wkoncu czy wasz team pomaga wygrac polakom " wojny" ( ktorej nie ma ) , czy poprostu pkujecie , byle kogo wazne zeby padl od bota... ;]

jestem pewien w 100% ze w tej akcji nikt nie uzywal bota ;)

Vacek
19-06-2007, 17:55
@Zabster
... co doskonale widać na ssach? =)

MeluStw
19-06-2007, 18:36
Sami tez robicie syf , zabijając ludzi Bogu ducha winnych ... nie mowie tu o slic~ itd. , poprostuy zabijacie 80 lvl+ poprostu, nawet jak jest zwyklym graczem... ktory rozwija postac , nie bawi sie wojny itp sprawy.

Człowieku co ty mówisz? o.O My Karamy Ludzi Którzy trzymają z Avis czaisz?
KTO NIE JEST NASZYM PRZYJACIELEM JEST NASZYM WROGIEM
Spai sie nie odzywaj juz lepiej bo żal dupe ściska wielki mi tibijczyk 30lvl+ i sie mądruje niczym Best Lvl Na serwie. Nie czaisz ze ALL zlewają co ty mówisz na tym forum?
A pisz se pisz

KARA & KOPENGAS

MatiStw
19-06-2007, 21:00
@Vacek

Widze Vacku Placku ze wiesz co to jest zgranie i Ts or Ventrilo :( Ale zlewam juz na to wy gadacie my robimy i to sie liczy 8o

HardClan
19-06-2007, 21:37
Człowieku co ty mówisz? o.O My Karamy Ludzi Którzy trzymają z Avis czaisz?
KTO NIE JEST NASZYM PRZYJACIELEM JEST NASZYM WROGIEM
Spai sie nie odzywaj juz lepiej bo żal dupe ściska wielki mi tibijczyk 30lvl+ i sie mądruje niczym Best Lvl Na serwie. Nie czaisz ze ALL zlewają co ty mówisz na tym forum?
A pisz se pisz

KARA & KOPENGAS

I kto tu uważa się za wilekiego?
Widziałem wczoraj rozmowę Xome z Fredim... mimo tego, że pekujecie to chłopak wydaje się być wporządku.. :P

A i tak wierzę, że w końcu się Wam znudzi...bo co? Bedzie tak wieczność grać? Z Morgana i tak nie da się nic zrobić bo to martwy server...konkretnie martwy.

MarcinStw
19-06-2007, 21:48
I kto tu uważa się za wilekiego?
Widziałem wczoraj rozmowę Xome z Fredim... mimo tego, że pekujecie to chłopak wydaje się być wporządku.. :P

A i tak wierzę, że w końcu się Wam znudzi...bo co? Bedzie tak wieczność grać? Z Morgana i tak nie da się nic zrobić bo to martwy server...konkretnie martwy.

Hmm.. 100% racji ;), szczerze mówiąc mi się już nudzi jeszcze jakiś tydzień może jakaś akcja w środku wakacji, bo teraz trzeba się bawić w Rl, a nie tracić czas i życie na głupią grę :)

OWRZ
19-06-2007, 21:54
Hmm ... to jeśli KARA zabija wszystkich z dawnego AVIS to czemu AVIS się nie złoży i nie pozabija, zmniejszając tym samym siłe combo SD KARY. O KOPENGAS nie wspominam bo do nich i tak nikt nie podszkoczy ... chyba że zaczną działać razem w wspólne dobro najlepse gildie ... :evul:

$orc
19-06-2007, 22:10
Panowie ten temat zmienia się w temat o wojnie a tak nie powinno być :D
Mnie dziś po 3h ciężkiego expienia zajebało 3 kolesi koło Kazz.
Nicku nie podam bo dostałem combo i się posrałem :p

MarcinStw
19-06-2007, 23:12
Hmm ... to jeśli KARA zabija wszystkich z dawnego AVIS to czemu AVIS się nie złoży i nie pozabija, zmniejszając tym samym siłe combo SD KARY. O KOPENGAS nie wspominam bo do nich i tak nikt nie podszkoczy ... chyba że zaczną działać razem w wspólne dobro najlepse gildie ... :evul:

Bo to my ustalamy teren walki a nie oni to po 1, zanim oni się zbiorą to my się już trapniemy to po 2 ;), a po trzecie to my robimy zwykłe pk a nie jakąś wojne więc z ich strony też nie ma jakieś mobilizacji.

Faumik
19-06-2007, 23:20
@up
zapomniales dodac ze poza akcjami siedzicie w pz ;)

@down
nie dla wszystkich ^.^

Delarev
19-06-2007, 23:49
@up no to to jest chyba akurat logiczne i zrozumiale -.^

Spai
20-06-2007, 00:02
ts = team speaker? ;] słyszałem cos o tym , troche jak Skype , tylko nieograniczona ilosc ludzi moze gadać...

@MeluStw
Zabijacie ludzi trzymających z Avis weź nie pierd... ;] pada kazdy kto sie wam nawinie , no chyba ze kumpel! Nie pamietasz jak szpanowaliscie ze dzien w dzien padaly 60-70 lvle , ktore raczej nie mialy wiele wspolnego z Avis.
Reszty twojego posta nie mam zamiaru komentować.

MarcinStw
20-06-2007, 00:54
@up
zapomniales dodac ze poza akcjami siedzicie w pz ;)

A co mamy expić? zrobiliśmy te chary żeby pekować i jak strace lvl czy dwa mnie to nie boli. I zrozumcie że robimy random pk i płakanie na forum wam nic nie da ;).

HardClan
20-06-2007, 01:21
A tak logicznie...co da 'Avis' ubicie tych kolesi..skoro to tylko 27 lvle? Wiecie jak szybko taki lvl można wbić? :/

Delarev
20-06-2007, 09:26
no wlasnie....30 lvl wbija sie w 3-4 dni a ile takim "gównem" mozna zdzialac :o

losiu1990
20-06-2007, 09:51
ja moge wam oddac za free 21 druida z 21mlvl bez eq i niczego ... ;p jak ktos chce to gg 1195395

Vrael
20-06-2007, 10:05
Kurde podziwiam tych kolesi :D Takie levelki a ownują całkiem spore ryby ^^

Vacek
20-06-2007, 23:24
Lisy Shasard
Jun 20 2007, 21:54:20 CEST Killed at Level 37 by Nexio-Nerin
and by Mormor Wattar

Teraz Kopengas będą Ci źli? :)

MarcinStw
20-06-2007, 23:37
Lisy Shasard
Jun 20 2007, 21:54:20 CEST Killed at Level 37 by Nexio-Nerin
and by Mormor Wattar

Teraz Kopengas będą Ci źli? :)

Teraz to jest Wojna ;)

Delarev
21-06-2007, 00:32
jaka wojna :o Kara vs Kopengas? tak szczerze...jeśli faktycznie macie wojnę z Kopengas to pakujcie walizki...(moje zdanie)

MarcinStw... :o no malo zonka zlapalem po tej wypowiedzi...podpisuje sie pod tym i ja (o Sada~)

MarcinStw
21-06-2007, 00:46
http://tibicams.tibianetwork.net/en/movies/show/26560

Macie tu film jakie szwedy to są psy, żałuje że im pomagaliśmy wtedy na Ank~ a co do posta @Up to teraz bedzie wielkie "przemeblowanie" w naszej gildii. ;)

Vacek
21-06-2007, 01:00
http://tibicams.tibianetwork.net/en/movies/show/26560

Macie tu film jakie szwedy to są psy, żałuje że im pomagaliśmy wtedy na Ank~ a co do posta @Up to teraz bedzie wielkie "przemeblowanie" w naszej gildii. ;)

Czego się spodziewałeś? Zdenerwowaliście ich tym, że zaczęliście "kraść" ich taktyki, naśladować ich ;)

Lavio
21-06-2007, 02:29
Kto teraz kogo ukarze? :confused:

NirekDebilek
21-06-2007, 02:51
@war
lejcie sie w kiślu kobitki :evul: heheh ciekawe jak sie potoczy wojna mediumharow

Fredistw
21-06-2007, 09:00
Napewno sprawniej niz inne wojny hajt lvli na morganie...ja nie ma za duzo do stracenia ;D

Co do kopiowania taktyk itp...kiedy my zesmy klepali na combo sd w teamie 5 - 8 osob Kopengas nawet nie dzialali, wiec skonczcie z tym kopiowaniem taktyk. To ze zaczelismy pkowac po nich nie znaczy ze kopiujemy jakies taktyki. Czy jebniecie kogos na combo to jest tylko i wylacznie taktyka KOPENGAS ? Chyba im sie we lbie poprzewracalo :)

OWRZ
21-06-2007, 09:55
MORGANA - Sodoma i Gomora ... tak myślałem że Kopengas nie będzie chciało konkutentów do władzy, ale nie sądziłem że tak szybko ... Niech wygra najlepszy :cup: POZDRO

Delarev
21-06-2007, 10:29
tak to chyba jest dobry zwrot na ten moment...niech wygra najlepszy...

@MarcinStw
dobrze wiesz ze Szwedom trudno wydrzec wadze z lap ;)

Raditz Saiya-jin
21-06-2007, 10:36
To bedzie beczka śmiechu a nie wojna.

Abor
21-06-2007, 13:19
Napewno sprawniej niz inne wojny hajt lvli na morganie...ja nie ma za duzo do stracenia ;D

Co do kopiowania taktyk itp...kiedy my zesmy klepali na combo sd w teamie 5 - 8 osob Kopengas nawet nie dzialali, wiec skonczcie z tym kopiowaniem taktyk. To ze zaczelismy pkowac po nich nie znaczy ze kopiujemy jakies taktyki. Czy jebniecie kogos na combo to jest tylko i wylacznie taktyka KOPENGAS ? Chyba im sie we lbie poprzewracalo :)

Czlowieku ograrnij sie, wasze pierwsze combo SD bylo wieki po pierwszej akcji kopengas na ankh~... padl wtedy magnus~

MatiStw
21-06-2007, 13:38
Czlowieku ograrnij sie, wasze pierwsze combo SD bylo wieki po pierwszej akcji kopengas na ankh~... padl wtedy magnus~

BUAAUHAUHAUHAUAHUAHUAHUAHAUHAUAH. Dobra koles nie bede sie sprzeczal kiedy bylo pierwsze combo sd bo kurwa tego uzywa kazdy zdrowy i madry czlowiek -.- tutaj masz film jak nie raz robilismy combo. http://youtube.com/watch?v=PrIX-tByEQ4

Przezywacie pk noobow :s Zajmijcie sie lepiej expieneim bo nas to nie rusza.:D

Wujo_Juzio
21-06-2007, 16:22
Sada Mufassa zamknij już morde i nie spamuj na forum, czujesz się lepszy że go wyzywasz ? znając życie to sam masz problemy z pannami na rl i coś piszesz do innych na ten temat. Mimo że nie popieram Vacka ani nie jestem po jego stronie to takiego idioty jak ty Sada~ dawno nie widziałem.

HAhahahahahahhahahahaha to się teraz uśmiałem. Ty jesteś jakiś niedorobiony. Wszyscy z Ciebie brechtają na TS, uważasz się za super pro masta pvp, a jesteś największym noobem (pamiętasz combo w Slicca)? Na tsie nie dajesz sobie nic powiedzieć tylko wyżucasz mnie bo masz admina hahaha to jest największy żal jaki może być, nie czaisz, że nie jesteś sam liderem w tej gildii??? Każdy zauważył to że się dosrałeś, pozatym masz głos jakbyś się za jaja ściskał xD. Sry ale mi nie zależy na tym pk nie czaisz? Ty się tym srasz jakbyś bił Taifuna. Pozatym ostatnio nawet inni liderzy powiedzieli Ci coś,a ty bardzo mądrze bez pytania wywaliłeś mnie z gildii. BRAWO STARY JESTEŚ NAJLEPSZY!!! xD jak tak dalej pójdzie będziesz pekował sam bo każdy widzi że jebie Ci w głowe.

oneoneoneoneoneoneone

kthx bye

Btw. Są wakacje pojedź gdzieś chłopcze, pozatym nie mam problemu z dziewczynami :), Twoja sprawa że pieścisz chłopców :*

Gothican
21-06-2007, 17:34
To bedzie beczka śmiechu a nie wojna.

to ze kiedys peczyles z kazu'ya na kopalniach nie znaczy ze jestes pro ... =|

Fredistw
21-06-2007, 19:54
@up
Dobrze powiedziane... Nie chce nic mowic ale pkowanie Kazu'ya team wydaje mi sie jakies staroswieckie jak na lvle karane w terazniejszych czasach przez pk teamy ;) Widzialem wiekszosc filmow, jak by co...

@Zizka
Jestes pewien ? Wogole co ty o mnie/nas wiesz czlowieku, s*******aj i nie kompromituj sie :P

Abor
21-06-2007, 19:57
BUAAUHAUHAUHAUAHUAHUAHUAHAUHAUAH. Dobra koles nie bede sie sprzeczal kiedy bylo pierwsze combo sd bo kurwa tego uzywa kazdy zdrowy i madry czlowiek -.- tutaj masz film jak nie raz robilismy combo. http://youtube.com/watch?v=PrIX-tByEQ4

Przezywacie pk noobow :s Zajmijcie sie lepiej expieneim bo nas to nie rusza.:D

buahahah rozwalasz mnie ty tibijski maniaku... mowilem tutaj ze wasza pierwsza 'akcja' czyli uzywanie opcji 'combo sd' w ng bocie byla wieki po akcji kopengas na mostku z ankh do tiquandy lamusie

takich lamusow i forumowych napinaczy jak ty trzeba tępić

Pozdrawiam wszystkich, dla ktorych tibia to gra, nie to co ten zacytowany kolega:)

@up
Dobrze powiedziane... Nie chce nic mowic ale pkowanie Kazu'ya team wydaje mi sie jakies staroswieckie jak na lvle karane w terazniejszych czasach przez pk teamy ;) Widzialem wiekszosc filmow, jak by co...

@Zizka
Jestes pewien ? Wogole co ty o mnie/nas wiesz czlowieku, s*******aj i nie kompromituj sie :P

Tak jestem pewien, a takim jezykiem to mozesz sie zwracac do starych w domu, ale na publicznym forum nie wypada bo tylko pokazujesz jakim prostakiem jestes :)

MatiStw
21-06-2007, 22:25
buahahah rozwalasz mnie ty tibijski maniaku... mowilem tutaj ze wasza pierwsza 'akcja' czyli uzywanie opcji 'combo sd' w ng bocie byla wieki po akcji kopengas na mostku z ankh do tiquandy lamusie

Pozdrawiam wszystkich, dla ktorych tibia to gra, nie to co ten zacytowany kolega:)

Tak jestem pewien, a takim jezykiem to mozesz sie zwracac do starych w domu, ale na publicznym forum nie wypada bo tylko pokazujesz jakim prostakiem jestes :)

Dowartościowujesz sie tekmi pisaniem ? :cup: Wiesz mnie to nie obchodzi jak na ciebie starzy mowia, i forumowym napinaczemjak bys jeszcze nie zauwazyl to jestes ty hahaha bo niestety ale to my zabijamy ludzi w tej glupiej grze a wy sie denerwujecie i napinacie na foorum, szkoda tylko ze jak jestescie online to nie jestescie tacy do przodu, ale w sumie sram na ciebie, my zaczelismy sobie pekowac w 6 osob rozroslo sie to do gildi ktora nie boi sie nikgo bo nasze lev to sie robi w tydzien max a potem tylko zabawa. I nie obawiaj sie ja nie siedze tyle co ty w tibi i nie spedzam czasu na expienie po 35h na dodatek sa wakacje i wole sie bawic niz sluchac jak sie ponizasz :< SORY !!! WYbaczcie nam. Mozemy zaplacic ? To by bylo na tyle nie trudz sie nastepnym postem bo nie dosc ze nie rozumiesz tresci pisanej to jeszcze piszesz glupoty, dalem ci tam filmik jak bardzo dawno temu zabilismy sobie keriefo :confused: Wiec bujaj sie mały i nie napinaj sie ze nic do tej pory nie robicie z naszym pk. Bo jak widac to traktujesz te gre bardzo powaznie, I nie bij rodzicow za to :( bo nie chce uslyszec o tobie w Tvn. A i przyszlismy z innego serva, przepraszaam tam tez kopengas bylo pierwsze ;/.

Ps. Ludzie z mojej gildi juz nie pszcie nic na tym forum niech sie sami trudza o informacje zwiazane z pk, i niech mysla ze sa dobrzy.

~Kara :cup:

Wujo_Juzio
21-06-2007, 22:27

Thx za pozdrowienia man. A co do niego to dobrze powiedziane "maniak" dlatego mu w bani się wali, powinien przystopować, i wydaje mi się, że to było obiektywne zdanie.

A co do frediego to wporządku gość z Niego :)

HardClan
21-06-2007, 23:18
Thx za pozdrowienia man. A co do niego to dobrze powiedziane "maniak" dlatego mu w bani się wali, powinien przystopować, i wydaje mi się, że to było obiektywne zdanie.

A co do frediego to wporządku gość z Niego :)

Problemu z dziewczynami nie masz? No to gratz...
A jak nazywa się wybranka Twojego serca...

Nie mów!
Zgadnę...

hym
hum
hmm

Renia a nazwisko Prawa?

MarcinStw
22-06-2007, 00:04

Nie mów!
Zgadnę...

hym
hum
hmm

Renia a nazwisko Prawa?

OWN3D HAHAHAHAH

Arilioo
22-06-2007, 00:05
Siema.
Razem z kolegą postanowiłem zrobic film wmv o pkowaniach na morganie.

Link : http://www.filefactory.com/file/812188/

ps: to nie keylogger, ciężko zeby keylogger mial 122 mega.

pozdr

Wujo_Juzio
22-06-2007, 00:16

Nie mów!
Zgadnę...

hym
hum
hmm

Renia a nazwisko Prawa?

Skąd jesteś bo widze że prechistoryczny tekst roszke późno doszedł. Ha... ha... ha... owned, a Twoja jak Fureka xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Marcin pro masta madzin, tylko tyle umiesz powiedzieć hrhrhr

Abor
22-06-2007, 01:26
Dowartościowujesz sie tekmi pisaniem ? :cup: Wiesz mnie to nie obchodzi jak na ciebie starzy mowia, i forumowym napinaczemjak bys jeszcze nie zauwazyl to jestes ty hahaha bo niestety ale to my zabijamy ludzi w tej glupiej grze a wy sie denerwujecie i napinacie na foorum, szkoda tylko ze jak jestescie online to nie jestescie tacy do przodu, ale w sumie sram na ciebie, my zaczelismy sobie pekowac w 6 osob rozroslo sie to do gildi ktora nie boi sie nikgo bo nasze lev to sie robi w tydzien max a potem tylko zabawa. I nie obawiaj sie ja nie siedze tyle co ty w tibi i nie spedzam czasu na expienie po 35h na dodatek sa wakacje i wole sie bawic niz sluchac jak sie ponizasz :< SORY !!! WYbaczcie nam. Mozemy zaplacic ? To by bylo na tyle nie trudz sie nastepnym postem bo nie dosc ze nie rozumiesz tresci pisanej to jeszcze piszesz glupoty, dalem ci tam filmik jak bardzo dawno temu zabilismy sobie keriefo :confused: Wiec bujaj sie mały i nie napinaj sie ze nic do tej pory nie robicie z naszym pk. Bo jak widac to traktujesz te gre bardzo powaznie, I nie bij rodzicow za to :( bo nie chce uslyszec o tobie w Tvn. A i przyszlismy z innego serva, przepraszaam tam tez kopengas bylo pierwsze ;/.

Ps. Ludzie z mojej gildi juz nie pszcie nic na tym forum niech sie sami trudza o informacje zwiazane z pk, i niech mysla ze sa dobrzy.

~Kara :cup:

Drogi kolego ja jestem forumowym napinaczem? a kto poniza sie do bluzkania wyrazami wulgarnymi? hym? No ja raczej nie :P I ku woli sprostowania malo kiedy jestem online z prostej przyczyna ta gra jest nudna i mam rowniez pk team na xerenie i sie tym nie chwale jak jasko z wesela swoim zlotym rogiem :P (ktory potem i tak stracil) tak jak wy stracicie swoja powah po updejcie

Delarev
22-06-2007, 11:13
HAhahahahahahhahahahaha to się teraz uśmiałem. Ty jesteś jakiś niedorobiony. Wszyscy z Ciebie brechtają na TS, uważasz się za super pro masta pvp, a jesteś największym noobem (pamiętasz combo w Slicca)? Na tsie nie dajesz sobie nic powiedzieć tylko wyżucasz mnie bo masz admina hahaha to jest największy żal jaki może być, nie czaisz, że nie jesteś sam liderem w tej gildii??? Każdy zauważył to że się dosrałeś, pozatym masz głos jakbyś się za jaja ściskał xD. Sry ale mi nie zależy na tym pk nie czaisz? Ty się tym srasz jakbyś bił Taifuna. Pozatym ostatnio nawet inni liderzy powiedzieli Ci coś,a ty bardzo mądrze bez pytania wywaliłeś mnie z gildii. BRAWO STARY JESTEŚ NAJLEPSZY!!! xD jak tak dalej pójdzie będziesz pekował sam bo każdy widzi że jebie Ci w głowe.

oneoneoneoneoneoneone

kthx bye

Btw. Są wakacje pojedź gdzieś chłopcze, pozatym nie mam problemu z dziewczynami , Twoja sprawa że pieścisz chłopców :*

przecież Ty jesteś głupszy niż myślałem....wygadujesz innym że są evul mastah PVP a sam jesteś nikim...nie pamiętasz jak sie ośmieszyłeś na duelu z 5 lvli niższym? nie dałeś rady go utłuc z 3 kumplami, pokazałeś jakim to jesteś lamerem i cepem...I TY MÓWISZ INNYM ZE NIE MAJA PVP? JESTEŚ TAK ŚMIESZNY JAK BŁĄD TWOJEGO URODZENIA!

MarcinStw
22-06-2007, 12:28
przecież Ty jesteś głupszy niż myślałem....wygadujesz innym że są evul mastah PVP a sam jesteś nikim...nie pamiętasz jak sie ośmieszyłeś na duelu z 5 lvli niższym? nie dałeś rady go utłuc z 3 kumplami, pokazałeś jakim to jesteś lamerem i cepem...I TY MÓWISZ INNYM ZE NIE MAJA PVP? JESTEŚ TAK ŚMIESZNY JAK BŁĄD TWOJEGO URODZENIA!

2x OWN3D xdddddddddddddddddddd

MatiStw
22-06-2007, 13:19
Drogi kolego ja jestem forumowym napinaczem? a kto poniza sie do bluzkania wyrazami wulgarnymi? hym? No ja raczej nie :P I ku woli sprostowania malo kiedy jestem online z prostej przyczyna ta gra jest nudna i mam rowniez pk team na xerenie i sie tym nie chwale jak jasko z wesela swoim zlotym rogiem :P (ktory potem i tak stracil) tak jak wy stracicie swoja powah po updejcie

No niestety nasze postacie nie straca nic po upade, juz nie bede ci mowil o tym forumowym fighterze bo ty nie wiesz co to znaczy:baby:. Wiec koncze drazyc ten temat z toba.

Wujo_Juzio
22-06-2007, 14:42

Po 1. Po raz kolejny powtarzam że sram na solo.
Po 2. Nie byłem przygotowany, wracaliśmy wteedy z wyprawy na jakiegoś 60 msa czy coś.
Po 3. W ogóle się tym nie przejąłem.
Po 4. Proste, że nikt go nie złapał jak miał bohy utani i t ringa, pozatym z tego było więcej brechty niż jakiegoś "żalu".
Po 5. Jesteś imbecylem i nie wiesz o co chodzi jeżeli przypominam mu akcje ze Sliccerym (największy owned wszechmogący madzinie)
Po 6. Ponoć masz dziewczyne Pauline? Tak nazywasz Vacka xDDD, albo kangurki z jego bajecznej Australii xDDDDDDDD.
Po 7. Jesteś tylko forum fighterem a ja sobie jade na wakacje i mam Cię w dupie :*****.
Po 8. Wysłać Ci kartkę?

Btw. Madzin pozdro od mojego 2 ownera xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

MarcinStw
22-06-2007, 15:14
Po 1. Po raz kolejny powtarzam że sram na solo.
Po 2. Nie byłem przygotowany, wracaliśmy wteedy z wyprawy na jakiegoś 60 msa czy coś.
Po 3. W ogóle się tym nie przejąłem.
Po 4. Proste, że nikt go nie złapał jak miał bohy utani i t ringa, pozatym z tego było więcej brechty niż jakiegoś "żalu".
Po 5. Jesteś imbecylem i nie wiesz o co chodzi jeżeli przypominam mu akcje ze Sliccerym (największy owned wszechmogący madzinie)
Po 6. Ponoć masz dziewczyne Pauline? Tak nazywasz Vacka xDDD, albo kangurki z jego bajecznej Australii xDDDDDDDD.
Po 7. Jesteś tylko forum fighterem a ja sobie jade na wakacje i mam Cię w dupie :*****.
Po 8. Wysłać Ci kartkę?

Btw. Madzin pozdro od mojego 2 ownera xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

W ogóle się ty nie przejołeś, a teraz wbijasz posty na forum i się tlumaczysz :confused:

Fredistw
22-06-2007, 16:15
@Abor
No to niestety, twoja pewnosc siebie musze zniszczyc, i powiedziec ci ze to NIE kopengas otworzylo nam oczy na niesamowite sd combo...niedlugo bedziecie mowic ze jak bedziemy pkowac np. w thais to ze wzielismy to od jakiegos teamu. Zenada, bo niektorzy mysla, ze jak ONI pierwszy raz w zyciu widza combo sd na 1k+ hp, to ze INNI tez widza to pierwszy raz...

Kafffffar
22-06-2007, 16:17
dziewczyny nie drapcie sie

lepiej kupcie oto ten mityczny helm odemnie XDDDD

14:16 You see a skull helmet (Arm:9). It weighs 42.00 oz.

;)

Wujo_Juzio
22-06-2007, 16:23
W ogóle się ty nie przejołeś, a teraz wbijasz posty na forum i się tlumaczysz :confused:

Explomen
Jun 22 2007, 14:42:57 CEST Killed at Level 29 by Yaziel

Jakbyś mi nie wyzywał rodziców, to może bym się zastanowił czy masz żyć. Jakbyś mi nie nkuł za plecami to też pewnie bym zadumał. I jakbyś mi nie podnosił ciśnienia na ts to możliwe, że też.

Ale powiem Ci jedno: Byłeś Kozak jesteś trup.

Wasza legenda explomen poszedł spać na górze małego dp Veno :)

Btw. Thx Yazielowi za zaufanie ;p

OWNED xDDD

MarcinStw
22-06-2007, 17:57
Explomen
Jun 22 2007, 14:42:57 CEST Killed at Level 29 by Yaziel

Jakbyś mi nie wyzywał rodziców, to może bym się zastanowił czy masz żyć. Jakbyś mi nie nkuł za plecami to też pewnie bym zadumał. I jakbyś mi nie podnosił ciśnienia na ts to możliwe, że też.

Ale powiem Ci jedno: Byłeś Kozak jesteś trup.

Wasza legenda explomen poszedł spać na górze małego dp Veno :)

Btw. Thx Yazielowi za zaufanie ;p

OWNED xDDD

Teraz wiemy kto naszą gildie sprzedał :/ lamus pozostanie lamusem ;)

Wujo_Juzio
22-06-2007, 18:57
Teraz wiemy kto naszą gildie sprzedał :/ lamus pozostanie lamusem ;)

Nikogo nie sprzedałem :)
Miał być kompromis a robisz żal, to że akurat zabił Cię Yaziel, który nas tępił to tylko jego osobista wola. A ten noob co przy nim napisałem wiesz co to ode mnie z rl hahahaha żal.br

Ale dajmy już spokój, jak znowu masz wątpliwości to napisz mi na gg omagash

OWRZ
22-06-2007, 19:09
Co wy KU**A za burdel robicie w tym poście...jak macie pisac takie pierdoły to stwórzcie nowy post ,,Tibia i moja dziewczyna" ... przeczytajcie wstęp i piszcie na ten temat ...

Abor
22-06-2007, 20:06
No niestety nasze postacie nie straca nic po upade, juz nie bede ci mowil o tym forumowym fighterze bo ty nie wiesz co to znaczy:baby:. Wiec koncze drazyc ten temat z toba.

A kto tu mowi o forum fighterze, dzieciaku? I straca sile combo :)

Abor
22-06-2007, 20:09
@Abor
No to niestety, twoja pewnosc siebie musze zniszczyc, i powiedziec ci ze to NIE kopengas otworzylo nam oczy na niesamowite sd combo...niedlugo bedziecie mowic ze jak bedziemy pkowac np. w thais to ze wzielismy to od jakiegos teamu. Zenada, bo niektorzy mysla, ze jak ONI pierwszy raz w zyciu widza combo sd na 1k+ hp, to ze INNI tez widza to pierwszy raz...

W ktorym miejscu powiedzialem ze to kopengas wam pokazalo co to sd combo (problem w tym ze oni nie uzywaja bota do tego:)) Ja tylko dementowalem ploty ktore sieja twoim kumple ze to oni byli 'pierwszym mastah powah pk teamzor'

Sensitive
22-06-2007, 20:23
W ktorym miejscu powiedzialem ze to kopengas wam pokazalo co to sd combo (problem w tym ze oni nie uzywaja bota do tego:)) Ja tylko dementowalem ploty ktore sieja twoim kumple ze to oni byli 'pierwszym mastah powah pk teamzor'

Wam to sie juz w glowach poprzewracalo do tej gry

MatiStw
22-06-2007, 20:23
@Abor
Nom jezeli nie chodzi ci o forum to czego po nas nie przyjdziesz :<. Po upade POstacie do 60 lev nie odczują żadnych zmian. I juz nie pisz ! Bo mi [email protected] dupe sciska jak widze takich ludzi.

Sensitive
22-06-2007, 20:27
@Abor
Nom jezeli nie chodzi ci o forum to czego po nas nie przyjdziesz :<. Po upade POstacie do 60 lev nie odczują żadnych zmian. I juz nie pisz ! Bo mi [email protected] dupe sciska jak widze takich ludzi.

zal to mi jest ciebie pro evul hakerze ktory kupujesz postacie w grze. Wydaj ta kase na jakies picie albo na dziewczyne o ile ja masz a nie na gre ktora jest nic nie warta.

btw. gdzie ta stalowa lezy ?, albo mam za duza skale na mapie albo ta stalowa taka mala ;/

Fredistw
22-06-2007, 20:30
@Abor
To pokaz mi gdzie my napisalismy ze bylismy pierwszym pk teamem na morganie ?
Co do Kopengas...EKHM kocham ludzi ktorzy wielbia kogos/cos gowno o tym wiedzac, ale co tam, oni zabili na moscie avisow pierwsi, wiec ICH bede wielbil ! Ale co tam mi na tym nie zalezy :P A co do comba to nie straca NIC konkretnego. Poczytajcie troche o update na innych forach a nie mulicie tutaj. >.> Jako iz nie chce mi sie dluzej ciagnac tego watku ja ZEGNAM. Napisze jak zacznie sie jakis nowy temat wkoncu tutaj.

@up
Tak jest mala, i masz kurwa z tym jakis problem ? Big city boy pozdro elo 5 2 0.
Btw. lezy na podkarpaciu.

Sensitive
22-06-2007, 21:08
http://img20.imageshack.us/img20/9484/stalrv0.png (http://imageshack.us)

@Stalowa Wola

@gratz akcji na NG Bocie którego kazdy 'prosty' gracz może sciagnac z neta a kopengas nie jedzie na bocie widzicie juz roznice dlaczego wy jestescie cienkie bolki a oni nie ??

btw. dzis z ciekawego zrodla i dosc wiarygodnego dowiedzialem sie ze to cale i gildie 'kara' organizowal 'Tenshinkhan' prawda czy nie ?

MarcinStw
22-06-2007, 21:18
http://img20.imageshack.us/img20/9484/stalrv0.png (http://imageshack.us)

@Stalowa Wola

@gratz akcji na NG Bocie którego kazdy 'prosty' gracz może sciagnac z neta a kopengas nie jedzie na bocie widzicie juz roznice dlaczego wy jestescie cienkie bolki a oni nie ??

btw. dzis z ciekawego zrodla i dosc wiarygodnego dowiedzialem sie ze to cale i gildie 'kara' organizowal 'Tenshinkhan' prawda czy nie ?

I co lamusie myślisz że jesteś z Wa-wy to Ci wszystko wolno ? warszawka jest za to wielka 1 Linia metra :confused: i ogień, a jak nie możesz znaleść Stalowej na mapie to widocznie jakieś lipne sklepy macie tam u was w tej WIELKIEJ WA-WIE ! chyba że okularów nie założyłeś zgredzie ;)

Tensz-in
22-06-2007, 22:16

Taak...szczera prawda...jedyne zrodlo tej gadki to chyba to forum.tibia.pl moze byc...zrodla spolecznosci z tibia.pl r0x0r xD

HardClan
22-06-2007, 23:55
@Wujek Juzio
Jeśli pomyliłem nazwisko Reni..to musi być wtedy Lewa...

A teraz taka sprawa...Masz wyjebane na solo? A kto mi zaproponował solo w grze?
Powiedziałeś, że wracałeś z akcji...mogłeś wejść do dp...zebrać środki i wtedy na mnie wyskoczyć...ale sie obsrałeś..

A wiesz czemu?
Bo sam nic nie znaczysz...jesteś jednym z tych graczy, którzy potrafią działać tylko w grupie...

@Wakacje
No fakt..przyszły wakacje...Juzio wyjeżdza na ukrainę pracowac po 22...nvm

Mam nadzieję, że te wakacje spędzicie ciesząc się wolnym czasem a nie spędzając każdy dzien przy Tibi ;)

your's
men in black ;o

MatiStw
23-06-2007, 00:27
@Wujek Juzio

Powiedziałeś, że wracałeś z akcji...mogłeś wejść do dp...zebrać środki i wtedy na mnie wyskoczyć...ale sie obsrałeś..

A wiesz czemu?
Bo sam nic nie znaczysz...jesteś jednym z tych graczy, którzy potrafią działać tylko w grupie...

@Wakacje

Mam nadzieję, że te wakacje spędzicie ciesząc się wolnym czasem a nie spędzając każdy dzien przy Tibi ;)

your's
men in black ;o

Nom niestety ale solo to nikt sie nie liczy, sam nic nie zdzialasz na tym swiecie bo albo ktos ma plecy albo lize dupe ostro i ma protekcje. Wiec juz nie mow nic prosze cie.

Wujo_Juzio
23-06-2007, 13:05
@Wujek Juzio

A wiesz czemu?

@Wakacje

your's
men in black ;o

Nie mam "środków" w ab moronie bo to miasto dla nóbów typu ty :D.
Pozatym po 22 w Australii wracasz od Vacka i idziesz na kangury xD ale nvm.
Poraz kolejny powtarzam sram na Twoje solo mocniaku :), nie stać mnie na bp ssów żeby komuś udowadniać jakie to mam genialne pvp z ogromnym zaopatrzeniem, myślisz, że gdybym się uzbroił jak ty to bym przegrał? Kto wie może tak wowo pro mastah pvp luz man xD

Kthx bye

Btw.
Jun 23 2007, 11:45:24 CEST Killed at Level 42 by Lunatika
Padłem przed chwilą no i co z tego? xD mam to w dupie :) ale musze powiedzieć że cwana z niej suka, leciałem na statek a ona na noobie zrobiła reloga i 2 ue walnęła a ja aby 400 many miałem, dobra akcja z jej strony :D

MarcinStw
23-06-2007, 15:02
Pozatym po 22 w Australii wracasz od Vacka i idziesz na kangury xD ale nvm. /\ Sens tego zdania ? pisziesz cos na początku a zaraz na koncu "nvm" wiesz w ogóle co to za skrót angielski że go używasz?

Btw.
Jun 23 2007, 11:45:24 CEST Killed at Level 42 by Lunatika
Padłem przed chwilą no i co z tego? xD mam to w dupie :) ale musze powiedzieć że cwana z niej suka, leciałem na statek a ona na noobie zrobiła reloga i 2 ue walnęła a ja aby 400 many miałem, dobra akcja z jej strony :D

Kogo to interesuje ?

Naprawde jesteś głupszy niż myślałem :/

Mielosz
23-06-2007, 17:53
Ludziska z Kary Avisowcom i nie tylko zależy na tym aby Was skłócić między sobą oraz z kope~ bo wtedy będą mogli spokojnie exp, a wcześniej sie bali.Więc skończcie kłótnie i nakopcie kolejnemu H lvlowi :)

Jaz'
23-06-2007, 18:55
Ludziska z Kary Avisowcom i nie tylko zależy na tym aby Was skłócić między sobą oraz z kope~ bo wtedy będą mogli spokojnie exp, a wcześniej sie bali.Więc skończcie kłótnie i nakopcie kolejnemu H lvlowi :)

Bosh.. Ty lepiej sklej z tym swoim 14lvlem ze skale armorem. Skoro Kopengasy zazdroszczą/boją się(?)/chcą być lepsi od Kary, no to niech pokażą na co ich stać . .

Cockz
24-06-2007, 11:45
Patrze tutaj po tych wydarzeniach i smieszna mi sie ta morgana wydaje :D

Mielosz
24-06-2007, 12:26
Bosh.. Ty lepiej sklej z tym swoim 14lvlem ze skale armorem. Skoro Kopengasy zazdroszczą/boją się(?)/chcą być lepsi od Kary, no to niech pokażą na co ich stać . .

Problemy z polskim ?? Co ja niby mam sklejać ?? Ja mówie poprostu prawdę, wiem że h lvle się cieszą z tej kłótni bo przynajmniej się nie muszą martwić o siebie już tak bardzo. Ty też musisz mieć w tym interes skoro tylko ten konflikt podsycasz :P

Jaz'
24-06-2007, 13:10
Problemy z polskim ?? Co ja niby mam sklejać ?? Ja mówie poprostu prawdę, wiem że h lvle się cieszą z tej kłótni bo przynajmniej się nie muszą martwić o siebie już tak bardzo. Ty też musisz mieć w tym interes skoro tylko ten konflikt podsycasz :P

Co masz skleić? Wary :) A z polskim u mnie naprawdę nie najgorzej.

Mielosz
24-06-2007, 20:11
precyzuj na drugi raz swoje zdanie :P. Chociaż nadal Twoje zdanie nie ma sensu, wiec z Twoim polski jednak jest coś nie tak :P

Gelul
24-06-2007, 20:24
ale offtop odwalacie masakra

Arjenek
25-06-2007, 22:54
ten server jeszcze zyje ?;p

@topic

pozdro dla pekerów z morgany bić bić ich tam

Amoniak50
27-06-2007, 04:22
server jakos zyje....wojna niby jest ale juz dokladnie nie wiadomo kto z kim walczy ;) Russel vs Vic, Russel vs Niz? Kopengas vs reszta swiata?Jeszcze do tego jakas Kara...smiesznie tu calkiem jest....ale coz:)

Smoorn
28-06-2007, 10:32
Eh, a ja wczoraj zrobiłem sobie postać na morganie... znów trzeba zmieniać server;/

Wujo_Juzio
28-06-2007, 12:01
/\ Sens tego zdania ? pisziesz cos na początku a zaraz na koncu "nvm" wiesz w ogóle co to za skrót angielski że go używasz?

Btw.

Kogo to interesuje ?

Naprawde jesteś głupszy niż myślałem :/

Kończe z Tibią i z forum bo sram na to więc: Możesz mi possać lamo, Masz głos jak pizda na tsie a na dodatek każdy się z Ciebie brechta

Btw. Ty mnie nie ucz języka Polskiego, a pisze o czym sobie kurwo jebana chce :)

SSAJ MI WORY

Nara forum hahahahahahahha, ide na dwór a nie jak wy dzieci cały dzień ja komputer i masturbacja xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

HardClan
28-06-2007, 14:12
Kończe z Tibią i z forum bo sram na to więc: Możesz mi possać lamo, Masz głos jak pizda na tsie a na dodatek każdy się z Ciebie brechta

Btw. Ty mnie nie ucz języka Polskiego, a pisze o czym sobie kurwo jebana chce :)

SSAJ MI WORY

Nara forum hahahahahahahha, ide na dwór a nie jak wy dzieci cały dzień ja komputer i masturbacja xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Masz ciężkie życie.

OWRZ
29-06-2007, 15:57
Czytając co tu piszecie to wymiotować mi sie chce ... <bueeeee>

Tensz-in
30-06-2007, 13:56
Tak co do nazwy tematu, a ja sie troche nudze, to powiem ze od update i nawet wczesniej nie zauwazylem aktywnosci zadnego z pk teamow. Moze graja na innych swiatach i testuja update swoimi mainami, kto wie ;P Ale to dobrze, chociaz mi to roznicy nie robi bo nie siedze ostatnio na venore d lair ani ankrahmun d lair.

Rotami
30-06-2007, 18:57
Tak co do nazwy tematu, a ja sie troche nudze, to powiem ze od update i nawet wczesniej nie zauwazylem aktywnosci zadnego z pk teamow. Moze graja na innych swiatach i testuja update swoimi mainami, kto wie ;P Ale to dobrze, chociaz mi to roznicy nie robi bo nie siedze ostatnio na venore d lair ani ankrahmun d lair.

ja tez niewidze kary od kad zaplaciles?

Natiol ;)

Lepiej nic niemow jak masz sciemniac zal

Tensz-in
01-07-2007, 00:17
@up
Szkoda ze pierdolisz jak potluczony :P "forum zondzi" nie ?

U_r_i_z_a
05-07-2007, 01:55
Chcem oficjalnie zagrozic karze ze bez naszej zgogy czyli Uriza Pk Teamu nie ma prawa pekowac w carlin i venore bo my tam pvp ternimy. a jak qurwa bedzie miala sapy to ich rook czeka bedom chodzic teamem na mino a nie na ludzi dedanie

Jaz'
07-07-2007, 22:26
Hmm nie wiem gdzie to napisać, ale

GRATZ WYKONANIA ANHILIATORA, TENSH~! :p

Vionia
09-07-2007, 15:38
Chcem oficjalnie zagrozic karze ze bez naszej zgogy czyli Uriza Pk Teamu nie ma prawa pekowac w carlin i venore bo my tam pvp ternimy. a jak qurwa bedzie miala sapy to ich rook czeka bedom chodzic teamem na mino a nie na ludzi dedanie

Dzięki za ostrzeżenie już nie będziemy pekować jak będziecie online !!!!!!!

Wujo_Juzio
30-07-2007, 00:25
Dnia dzisiaj (xD) ja Potężny Sada Mufassa straciłem passy do tego wielkiego chara wiecznej legendy Morgany. Pamiętajmy że Sada to wielki tibijczyk, szanowany tibijczyk i powtarzam jeszcze raz legenda...

Płacz Morgano płacz

P.S. Karol ty jebany złodzieju passów xD wsadziłeś mi nóż w plecy

Borucao
30-07-2007, 00:42
Szkoda mi Ciebie Szymek(jeśli dobrze zapamiętałem)
Wczoraj jak gadaliśmy to okazałeś się spoko ;)
Pamietaj Laga czigi ;D
Pozdro

_Mati_
29-08-2007, 22:40
w thais buszuje gang niejakich pytongow,same noob chary a robia swoje...

maciek905
29-08-2007, 23:34
w thais buszuje gang niejakich pytongow,same noob chary a robia swoje...

Strasznie są niebezpieczni. Chodzą w 4 zazwyczaj, w outfitach citizena, takich samych wszyscy. Wczoraj prawie padłem moim 31 knightem.
Nie wiem co wyniknie z tych ich ataków, może wojna....

Eto'o
03-09-2007, 09:29
Dajcie ich nicki to z kolega Vandozem ich zczyscimy.

_Mati_
05-09-2007, 22:11
Ich nicki to Pytonng,Pyytongg,Pytoong i Pytongg,wiecej nie znam ale podobno w veno sa jakies 20+...ja tez moim sorcem prawie padlem ....

Eto'o
08-09-2007, 09:10
Przeciez to sa 10lvle... Zalled :S

Vandyyy
16-09-2007, 13:13
Przeciez to sa 10lvle... Zalled :S

Cichaj Macieju.
10 czy nie, mogą mieć czary mary ;d

LuciaJimin
05-10-2007, 00:38
Keiga Team

Manadou
Oct 04 2007, 15:35:10 CEST Killed at Level 49 by Keiga
and by Lucia Jimin

Lady Liriel
Sep 20 2007, 16:32:03 CEST Killed at Level 46 by Klimeq
and by Dragonito

Rayven De'Fire
Sep 08 2007, 21:01:36 CEST Killed at Level 43 by Klimeq

Green Pallek
Sep 23 2007, 10:12:44 CEST Killed at Level 42 by Gordanix
and by Dragonito

Raniew
Sep 05 2007, 19:41:32 CEST Killed at Level 38 by Gordanix

Wielka Mala Czarodziejka
Sep 27 2007, 20:39:28 CEST Killed at Level 34 by Gordanix

Mickake
Sep 21 2007, 22:13:19 CEST Killed at Level 33 by Gordanix
and by Dragonito

Jak widzicie Tylko Mickake nie był Palem :)

Top Fragers:
Gordanix - 4 Fragi
Dragonito - 3 Fragi
Klimeq - 3 Fragi
Keiga - 1 Frag
Lucia Jimin - 1 Frag

OWRZ
06-04-2008, 21:43
sorki wszystkich za długa przerwe w moim poście...hmm ponad pół roku chyba :( jaką teraz gildie a może jakiś team nazwiecie królem pk :P ??