PDA

Pokaż pełną wersje : Wywiad z Asenem Yokar'em

LordAiki
16-08-2007, 21:36
Najlepszy polski tibijczyk na silverze zgodził się udzielić wywiadu. ;)

Lord Aiki [52]: Witaj, chciałbym zadać Ci kilka pytań. Masz czas na mały wywiad?
Asen Yokar [117]: Tak, zaczynajmy.
Lord Aiki [52]: Na początek powiedz nam coś o sobie.
Asen Yokar [117]: Nazywam się Łukasz i mam 15 lat.
Lord Aiki [52]: Powiedz nam, jak to jest być najlepszym polskim graczem na silverze?
Asen Yokar [117]: Nic fajnego, mi to nie robi różnicy, gram dla siebie a nie dla kogoś.
Lord Aiki [52]: Grasz dla przyjemności... a jakie były twoje początki?
Asen Yokar [117]: Gre zacząłem w szkole jescze nie miałem neta u siebie, grałem dlatego bo kumple grali... w ogóle nie rozumiałem tej gry.
Potem zalożyłem sobie internet i zacząłem grać druidem. Następnie przeszedłem na Asena i już :p
Lord Aiki [52]: Czyli Asen Yokar to nie jest twoja pierwsza postać, a czy grałeś na Silverze od początku?
Asen Yokar [117]: Pierwszy char był na Saphirze - 6 lvl, potem przeszedłem na Silvere bo koledzy z rl mi kazali.
Lord Aiki [52]: Czy twoi koledzy nadal grają w Tibie, jesteś ich idolem?
Asen Yokar [117]: Na razie mam największy level w rl, ale u nas nie to się liczy i nie przejmujemy się durną grą.
Lord Aiki [52]: Podchodzisz do gry z dystansem, a czy nie miałes kiedykolwiek takich momentów, że chciałeś skończyć z grą?
Asen Yokar [117]: Raczej podchodzę do gry z dystansem, gram 4 fun. Nie przejmuje się tak bardzo deadami, itp.
Lord Aiki [52]: Skoro tak, to jak widzisz swoją przyszłość w Tibii, jakie sa twoje cele?
Asen Yokar [117]: Poznać jak najwięcej przyjaciół i osiągnąć jak najwyższy poziom.
Lord Aiki [52]: Czy na świecie, takim jak Silvera, gdzie rządzą brazylijczycy trudno jest bić level.
Asen Yokar [117]: Tak, zawsze all zajęte, np o dragach na Silverze można sobie marzyć.
Lord Aiki [52]: A czy miałeś jakieś problemy z gildią Feel The Power (największa gildia na Silverze, składająca się w większości z brazylijczyków).
Asen Yokar [117]: Nie raz.
Lord Aiki [52]: Mowiłeś, że chcesz poznać jak najwięcej przyjaciół, czy możesz zdradzić kto jest obecnie twoim najlepszym przyjacielem w Tibii?
Asen Yokar [117]: Jest ich wielu i nikogo nie wyróżnie.
Lord Aiki [52]: Ok, możesz powiedzieć, kiedy kupiłeś swojego pierwszego pacc'a, długo sie nad tym zastanawiałeś i oczywiście czy opłacało Ci się to?
Asen Yokar [117]: W zeszłe wakacje i okazało sie to bardzo trafne, przez miesiąc pacc'a nauczyłem się bardzo dużo i przestałem być newbiem.
Lord Aiki [52]: Pamiętasz jaki miałeś wówczas level?
Asen Yokar [117]: Kupiłem pacc na 41 levelu druidem.
Lord Aiki [52]: Po ostatnim update pojawiło się kilka nowych terenów dla Premium Account, co sądzisz o nowych zmianach, czy są one dla ciebie korzystne?
Asen Yokar [117]: Bardzo, dużo więcej expowisk i ciekawszych, na których można szybciej wbić level i lootnąć ciekawe itemy.
Lord Aiki [52]: Pojawiła się również arena, jak wiemy pokonałeś potwory z trzeciego poziomu, czy nagrody warte są trudu jaki włożyłeś w jej przejście?
Asen Yokar [117]: Broń jest dosyć dobra i opłacalna dla graczy, którzy nie wykonali Annihilatora.
Lord Aiki [52]: Możesz zdradzić nam ile spędzasz czasu przed komputerem, grając w Tibie?
Asen Yokar [117]: 7h dziennie. W roku szkolnym gram dużo mniej.
Lord Aiki [52]: A co robisz poza gra?
Asen Yokar [117]: Gram w klubie sportowym w piłkę nożną.
Lord Aiki [52]: A na jakiej pozycji grasz?
Asen Yokar [117]: Na pomocy.
Lord Aiki [52]: Carpathiaa depcze Ci po piętach, czy rywalizujecie ze sobą?
Asen Yokar [117]: Jak jeszcze nie grałem Asenem, miała 69 level. Ostatnio oboje mieliśmy po 113 level, wyjechałem na 10 dni, wbiła tylko 115. Bez problemu ją wyćcigam.
Lord Aiki [52]: Zbliżamy się do końca, czy chciałbyś powiedzieć coś wszystkim tym, którzy przeczytają ten wywiad?
Asen Yokar [117]: Mam nadzieję, że nie zmarnowaliście czasu na czytanie moich nudnych odpowiedzi.
Lord Aiki [52]: Twoje odpowiedzi nie były nudne. Dziękuje za wywiad i życzę dalszych sukcesów.

Obecnie (16.08.2007) Asen Yokar ma 121 level.

Hell'Lorakos
16-08-2007, 21:52
Spoko wywiad :) Hmm.. pierwszy char Asena.. Druid na 41 lvl kupil pacca.. chyba wiem kto.. Nie wiem czy to jest tajemnica czy nie? Stare czasy.. :)

Luki_Asen
16-08-2007, 22:22
Druid to escheuso:)
Eh te stare dobre czasy:p
Obecnie retired.

Kacperka
16-08-2007, 22:25
Druid to escheuso:)
Eh te stare dobre czasy:p
Obecnie retired.

Nom Esh~ to ja pamietam... dobrzy kumple bylismy na lvlach 30~ xD Moonchildren etc.. kurde najlepsze czasy to byly :P
btw..
Carpathiaa to jest chlopak xD

Mendolina
16-08-2007, 23:11
Spoko wywiad ;d, ja też pamiętam tamte czasy, kiedy Escheuso był moim kumplem przez pare dni, a potem nagle wróg xD.

Hell'Lorakos
17-08-2007, 10:23
Escheuso :D To Asen mnie nie pamietasz? Hell'Lorakos :P Kumplowalismy kiedys.. a twoja siostra z rl to byla Sabrinka of Silvera.. z tego co pamietam

Luki_Asen
18-08-2007, 06:06
Pamietam pamietam^^
btw.
http://img138.imageshack.us/img138/9713/uo0356xo6.jpg

Hell'Lorakos
18-08-2007, 11:24
oO gratki ^^ No to bede drugi.. :D nie no joke... nie stac mnie :)