PDA

Pokaż pełną wersje : PL vs br

Pustynny
03-12-2007, 00:28
Szukam polaków lvl 30 + do pkowania brazoli.. Myśle tu o jakis fragach na FTPa..

Proponuje też utworzenie w czasie bliżej nieokreślonym jakiejś dobrej gildii (nie koniecznie sami polacy, chodzi o ludzii ktorzy nie chca ftp) ktora byla by w stanie wypowiedziec wojne ftp.

I prosze o jedno... jak cos nie pasuje to nie pisać.. Żeby nie bylo tak jak w kazdym temacie o silverze, ze sie zaczna jakies debile kłócić.X(

Licze na wypowiedzi ludzi, ktorzy uwazaja, ze czas najwyzszy coś zrobić... :P

Pozdro ..:)

edit: Proponuje też fragowanie na teamspeaku :] Będzie o wiele łatwiej się zgrać

Kacperka
03-12-2007, 10:06
Szukam polaków lvl 30 + do pkowania brazoli.. Myśle tu o jakis fragach na FTPa..

Proponuje też utworzenie w czasie bliżej nieokreślonym jakiejś dobrej gildii (nie koniecznie sami polacy, chodzi o ludzii ktorzy nie chca ftp) ktora byla by w stanie wypowiedziec wojne ftp.

I prosze o jedno... jak cos nie pasuje to nie pisać.. Żeby nie bylo tak jak w kazdym temacie o silverze, ze sie zaczna jakies debile kłócić.X(

edit: Proponuje też fragowanie na teamspeaku :] Będzie o wiele łatwiej się zgrać

Dobrej guildii ktora mogla by wypowiedziec wojne br to ty nie stworzysz, ale nie dlugo powinna postac taka guildia z tego co mowilo kilka brazoli, ale my sie do takiej guildii nie dostaniemy..;p
Ale jakby tamci stworzyli guildie ktora by chcieli walczyc z ftp to i my bysmy mogli wtedy stworzyc i uczestniczyc w wojnie ;)

Jak narazie co jakis czas mozna isc i starac sie zaliczyc jakies fragi;) Tylko ze potrzeba nam ekipy ;P Ekipa = +-10 osob 40+ lvls, a nie +- 90 osob 20 lvls.. ;S

doskonaly11
03-12-2007, 11:26
moze kto chce isc niech sie podpisze:)
ja ide;p

poreda
03-12-2007, 20:25
Zrobie gildie która nie będzie miała oficjalnej wojny, ale będzie pkowała ;)

@Edit
Jak ktos chce dolaczyc niech pisze! Nie wazna nazwa itd,wazne abysmy wiedzieli kto z nami!

@Pustynny~
Odejdz z Paradise

Kost123
03-12-2007, 21:07
Offtop:
Today#'s Top 100 Most XP for players on their world's Top 300 list:
1 Uncle Olaf 206 +17,397,530 8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o

poreda
03-12-2007, 22:28
Offtop:
Today#'s Top 100 Most XP for players on their world's Top 300 list:
1 Uncle Olaf 206 +17,397,530 8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o

Nie zkomentuje..

doskonaly11
03-12-2007, 23:31
wbil tylko 8.5mln, i nie piszmy tutaj na inne tematy;p tylko na temat zwiazany z "war";p

Kacperka
04-12-2007, 01:33
wbil tylko 8.5mln, i nie piszmy tutaj na inne tematy;p tylko na temat zwiazany z "war";p

Omg tylko 8.5 mln? wczesniej rekord bylo 4~ mln.. o.O jak sie nie myle

Mendolina
04-12-2007, 09:25
@up
MDW normalnie wbił 14 mln~:p

<OMO>
04-12-2007, 11:13
@up
Mnie to wcale nie dziwi skoro non-stop botuje np. na frost dragonach albo gdzies tam przy exp 2x to mnie to wcale nie dziwi

Luki_Asen
04-12-2007, 15:34
taa sra a nie botuje szkoda, ze jescze nie na demonach...
pozatym wbil 17mln dzielone na 2 przez double exp= 8,5mln + ten exp byl zlaczony z 2 dni= 4mln z kawalkiem.
botowac na frostach ludzie patrzcie co piszecie...

Shinhoshu
04-12-2007, 16:31
@up
Mnie to wcale nie dziwi skoro non-stop botuje np. na frost dragonach albo gdzies tam przy exp 2x to mnie to wcale nie dziwi

o lool rozjebales mnie tym xDDDDD...
Po 1. Botować na frostach to raczej zły pomysł... : D Nawet dla 200+;D
Po 2. Jakbyś chcial wiedzieć to bot wolniej expi niż jak sam kierujesz postacią więc tyle expa wbić na bocie to chyba nie mozliwe.

poreda
04-12-2007, 17:07
taa sra a nie botuje szkoda, ze jescze nie na demonach...
pozatym wbil 17mln dzielone na 2 przez double exp= 8,5mln + ten exp byl zlaczony z 2 dni= 4mln z kawalkiem.
botowac na frostach ludzie patrzcie co piszecie...

Uwierz mi Asenie, BLACKD potrafi wiele, wiem bo sam mam :)

@TOPIC
To jest temat o pk nie a pierdzeniu ;\

KTO CHCE PECZYĆ NIECH PISZE! I DOLACZA DO GILDII "POLACKS"

Shinhoshu
04-12-2007, 17:14
@up
Dać rade to wiemy. ale chodzi o waste wezmie 1000 uh. I straci w 2-3h... Bo bedzie mu po 2-4 frosty ciagle wyskakiwaly

btw... Zmieńcie nazwe gildii przecież polacy przez was będą mieli hunta wszyscy...

Pustynny
04-12-2007, 17:49
Ej.. zaraz sie zacznie klotnia, czy na frostach mozna botowac :(
Dajcie juz sobie spokoj...

A co do pk to powstała gildia polacs :)
Myśle, że wszyscy, którzy chcą coś ździałać powinni tam pójść ;)

Ja już z paradise wychodze.. ;)

pobol
04-12-2007, 18:52
Ta wasza nazwa bardzo pomoze wszystkim polakom z silvery.... no normalnie n/c kto to wymyslil??

doskonaly11
04-12-2007, 19:40
up
nazwa gildi nie zmieni stosunkow br do pl bo kazdy wie jak jest;p gozej byc nie moze, a bede przynajmniej wiedziec ze latwo nie odpuszczamy.

Shinhoshu
04-12-2007, 19:56
Chyba cie bomba pierdolneła jelopie...
Przecież jak nie zmienicie nazwy to doprowadzicie do wojny PL VS BR.
A jak juz do tego doprowadzicie to juz se tu polacy raczej nie pograja, ani wy nie popkujecie bo i tak pojdziecie 2-3 razy normalnie a potem tylko przed ss bedziecie mogli pkowac bo beda na was sie czaic br. A i gadasz ze gozej byc nie moze? To dlaczego duzo pl jest w ftpa? Chcesz im to odebrac? Nie? To lepiej zmieńcie nazwe...

Kacperka
04-12-2007, 19:57
Omg kurwa co za idiota wymyslil taką nazwę za przeproszeniem.. -.-
Przeciez to normalne ze zaraz all polacy dostana hunta.. a z reszta Polacks.. Wy chyba chcecie z was wiekszych Noobow zrobic a nie pkparty -.- Ja do takiej guildii na bank nie dolacze i lepiej zmiencie ta nazwe bo jeszcze wasza guildia od polakow hunta dostanie i tyle z tego wieklkiego pk wyjdzie X(

doskonaly11
04-12-2007, 20:38
Chyba cie bomba pierdolneła jelopie...
tak to se do matki mow i nie zaczynaj klotni, widac ze lubisz spam i jaK sie po tobie jezdzi,ja tez moge troche powyzywac i znowu bedzie sranie na mnie, wiec sie zastanow przed pisaniem i assassin napisal nie podoba sie nie pisz.
nie idzie normalnie napisac zeby zmienic nazwe gildi (kacperka i ten up)
a co do pk lol chlopie a kiedy chciales pekowac jak nie przed ss lol
aha "Przecież jak nie zmienicie nazwy to doprowadzicie do wojny PL VS BR" look temat i nie pisz plx

Shinhoshu
04-12-2007, 20:54
I co ci z tej wojny bedzie? Tylko polacy na tym straca. A wy gówno zyskacie pkujac przed ss... Pomyśl jelopie i postaw sie w mojej sytuacji np: dostane hunta za to ze jakies debile zrobili se gildie Polacks i pkuja br... Pkuj se ale nie narazaj polaków to odrazu pkuj polaków na to samo wyjdzie...

Kacperka
04-12-2007, 21:57
I co ci z tej wojny bedzie? Tylko polacy na tym straca. A wy gówno zyskacie pkujac przed ss... Pomyśl jelopie i postaw sie w mojej sytuacji np: dostane hunta za to ze jakies debile zrobili se gildie Polacks i pkuja br... Pkuj se ale nie narazaj polaków to odrazu pkuj polaków na to samo wyjdzie...

Zgadzam sie,
ja myslalem ze ta nazwa tematu to tylko tak na faze a ogolnie to chodzi o pkowanie brazoli a nie o wypowiadanie im wojny, jak mozemy all polacy wypowiedziec wojne all brazola -.- jak narazie nie ma na to szans, ja myslalem ze chodzi o to zeby poprostu poprzeszkadzac troche w grze tym jebanym brazolą i pomoc wielu osoba byc retired z powodu takiego ze ich nienawidze(mam do tego powody)
Widze ze sie nie zrozumielismy o.O wychodze z tego tematu bo to nie jest temat dla mnie, poprostu nie o to mi chodzi o co wam :P

Odrazu mowie ze jesli tak bedzie ze bedziecie probowali wypowiedziec wojne oficjalnie pl vs br to bede z tymi ktorzy beda starali sie was zwalczyc...
k, thx, bye

Pustynny
04-12-2007, 22:03
No dobra, nazwa moze troche przesadzona..
Poza tym nie chodzilo mi tylko o polaków w tym temacie, tylko tak jak napisalem wszystkich tych, którym ftp nie pasuje...

doskonaly11
05-12-2007, 01:09
Shinhoshu ja mam cie w hu**, czy bedziesz mial hunta czy nie
co do nazwy gildi, zmieni ja i co?ma zrobic gildie br?czy to zmieni postac rzeczy?NIE
wystarcz ze ftp zobaczy kto jest w gildi(sami pl, wiekszosc hunt) to nie skapnie sie ze to polska gildia? bo bedzie inna nazwa? lol
co do ''wojny'' -to kazdy wie ze te slowo to metafora, do stonunkow pl i br, przeciez nikt nie chce im oficjalnie wojny wypowidac bo to bezsens, wiec pomysl racjonalnie zanim cos napiszesz.

Shinhoshu mam sie wstydzic bycia polakiem i ulegac pod kazdym katem br hehe daruj sobie,czy bedzie polska nazwa czy gildia na tym servie nie powino to interesowac ludzi ktorzy w niej nie sa bo to sie ich nie tyczy, wy nie poniesieci konsekfencji czynow tej gildi. wiec nie robcie problemu o nazwe gildi bo to zalosne

Osram
05-12-2007, 01:13
Chcesz rozpętać tą wojnę tak dla rozróby, czy dlatego że (może) jesteś kolejnym szalonym, rasistowskim 12latkiem, który krzyczy pod depo ze br trzeba powystrzelać jak Niemcy Żydów?

doskonaly11
05-12-2007, 01:22
omg to chyba ty masz 12 lat hehe porownujac gre do realnych zdarzen, oby tak dalej, niedlugo bedziesz z mieczem po ulicy latal hehe powodzenia, i zle przyklady przytaczasz bo t onie ja jestem rasista jak juz tylko br bo to oni dyskryminuja polakow

Osram
05-12-2007, 01:30
A nie przyszło ci do głowy, że może być to spowodowane tym, że 90% polaków to nooby, które o*******ają nawet swoich RL? To może takich graczy trzeba tępić, aby nie robić sobie takiej opinii u obcokrajowców.

Hu'Hu
05-12-2007, 01:42

Blablablablablablabla......
To już jest żałosne ... robicie 100 tematów w każdym 10 offtopów i nic z tego nie wynika.
Zróbcie jeden temat o silverze i tam piszcie o tym jak będziecie gromić brazyli.
Prawda jest taka że Polacy na Silverze nie istnieją a jedyną walke możecie toczyć tu na forum.I te teamty na hunted.pl, propaganda w złym smaku.
Jedyne pozdro dla Carpathii i całuski dla Sandry :)

I kolejny raz "wielki" Asen pokazał jaki jest fałszywy, parodia i żal w jednym akcie n/c .
Po co lamo piszesz że jesteś retired i nigdy nie wrócisz na silvere?

doskonaly11
05-12-2007, 11:55
tak masz racje nie chodzi nam o to zeby wojne wypowiadac,bo jak mowisz polacy tu nie istnieja.
tylko ubic jakiegos br z zaskoczenia,ale musi byc wspolpraca,ale wiekszosc rezygnuje z powodu nazwy gildi, jakby ona miala cos do znaczenia, ,i w 5-10 nic sie nie zrobi, brak organizacji...

holuu
05-12-2007, 12:28
Shinhoshu ja mam cie w hu**, czy bedziesz mial hunta czy nie
co do nazwy gildi, zmieni ja i co?ma zrobic gildie br?czy to zmieni postac rzeczy?NIE
wystarcz ze ftp zobaczy kto jest w gildi(sami pl, wiekszosc hunt) to nie skapnie sie ze to polska gildia? bo bedzie inna nazwa? lol
co do ''wojny'' -to kazdy wie ze te slowo to metafora, do stonunkow pl i br, przeciez nikt nie chce im oficjalnie wojny wypowidac bo to bezsens, wiec pomysl racjonalnie zanim cos napiszesz.

Shinhoshu mam sie wstydzic bycia polakiem i ulegac pod kazdym katem br hehe daruj sobie,czy bedzie polska nazwa czy gildia na tym servie nie powino to interesowac ludzi ktorzy w niej nie sa bo to sie ich nie tyczy, wy nie poniesieci konsekfencji czynow tej gildi. wiec nie robcie problemu o nazwe gildi bo to zalosne

Co ty wgl wypisujesz? Zanim coś napiszesz lepiej przemysl to 2 razy. nie masz sie wstydzic bycia Polakiem ale pomysl ze zakladajac gildie Polacks zalatwisz hunta tym ktorzy są free... Jesli uda wam sie ubic kilka high-lvli (w co z reszta nie wierze) to wtedy br naprawde wyjebia polaków z serva...:evul:

doskonaly11
05-12-2007, 13:06
lol to br moga lac polakow i huj wie co jeszcze wedlugo ciebie?a jak polak ubije jednego br to zaraz all maja miec hunta omg.
np ubije cie 20 lvl br i idziesz ubic kogos innego bo ktos tam cie zabil, z jakiej racji ktos ma ponosic konsekwencje tego ze jak kogos ubije lol jak on nie ma z tym nic wspulnego.
ok myslcie se co chcecie,nie pisze nic wiecej bo bedzie znowu klotnia
ale z tego wynika ze wiekszosc boi sie pekowac bo: boja sie ze padna, albo moga zalatwic hunta komus innemu(lol) to po co piszecie w tym temacie o pekowaniu? skoro nie chcecie pekowac hahaha

Osram
05-12-2007, 13:58
Czy wy nie możecie poprostu żyć w zgodzie z obcokrajowcami? Wasza mentalność: Polski - ROKS! Nie Polski - HUNT DED KARLIN!1one

doskonaly11
05-12-2007, 15:04
powiem tak ''osram'' te twoje komenty, bo ty nie wiesz o co chodzi a piszesz, w tym przypadku to br hunca pl,a nie pl-br, i chce zabic paru zeby zobaczyli jak to jest jak expisz pare dni a pedal cie zabije i kilka dni w dupe i w dodatku masz mu placic hu* wie za co.

Michael Rzotkiewka
05-12-2007, 15:51
Czy wy nie możecie poprostu żyć w zgodzie z obcokrajowcami? Wasza mentalność: Polski - ROKS! Nie Polski - HUNT DED KARLIN!1one

Jak nie znasz sytuacji na silverze to sie wypowiadaj -.- powiedz to brazolom a nie nam, bo to oni nie chca zyc z nami w zgodzie a nie my z nimi lmfao... Chyba w zyciu nie grales na servie pvp gdzie panuja BR, a juz napewno nie na silverze. Nie rozumiem takich ludzi - gowna wiedza o servie a sa na forum najmadrzejsi...

Shinhoshu
05-12-2007, 16:22
@doskonaly
Nie mam słow na takich debilów jak ty... Pomyśl zanim coś napiszesz
@all
Chcecie pkowac? To w ogóle na huj wam jakas gildia do tego? Nie wystarczy poprostu Kanał Prywatny założony przez kogoś w tibii i TS lub VT? A jak juz bardzo chcecie zrobić ta gildie to zróbcie jakąś normalną nazwe.

Luki_Asen
05-12-2007, 16:36
Popieram posty Osram.
Br maja tu wladze i robia co chca. Wy byscie mieli taka wladze jak oni, to juz to widze jacy byscie byli dobrzi i wogule 8lvlom dawali po 100k.
Hu'hu zal mi odpisywac na twoj post... wrocilem pod naklona przyjaciol:)
Sytuacja wyglada na silverze tak jak wyglada i jej nie zmienicie musicie sie z nia pogodzic albo wy*******ac na ta obsidie :D
btw. wy chcecie cos zmienic? tyle tu pl gra a dopiero drugi team byl na anni i jescze owned all;(

Kacperka
05-12-2007, 17:59
@doskonaly
@all
Chcecie pkowac? To w ogóle na huj wam jakas gildia do tego? Nie wystarczy poprostu Kanał Prywatny założony przez kogoś w tibii i TS lub VT? A jak juz bardzo chcecie zrobić ta gildie to zróbcie jakąś normalną nazwe.

Zgadzam sie z tym.

@Pan Doskonaly
Przeczytaj sobie pierwszy post w tym temacie, napisane jest tam ze zbieramy ludzi ktorzy nienawidza ftp (nie wazne z jakiego kraju pochodza), Guildia powinna miec jakas krotka nazwe nic nie zwiazana z ftp/Narodowoscia. I powinnismy co jakis czas przed ssem sie wszyscy zbeirac i isc kogos ubic (bez trzody). A co do tej nazwy Polacks, jesli uwazasz ze jak zabijemy kilka brazoli z taka nazwa guildii i nikt niewinny nie bedzie mial hunta to sie grubo mylisz, jestem tego pewny w 100%. Wiec zmiencie nazwe guildii po 1 bo nie tylko polacy w niej beda a po 2 bo nie chcemy nikomu przeszkadzac w grze tylko dlatego ze my juz nie gramy-.-

k,thx,bye

Edit:
@Osram
Czy my nie mozemy byc w zgodzie z obcokrajowcami? HUASDHUAHSDUHAUSDHUAS nie moge <lol2>
Widac ze na silverze nie grales.. ;S Gdyby obcokrajowcy zyli w zgodzie z nami to teraz wiekszosc pl grala by dalej -.- To nie my zaczelismy, to te szmaty nas hunca za nic, chca na nas zarobic poprostu.. traktuja nas jak smieci tylko dlatego ze maja wyzsze lvle..
Jesli nie masz pojecia o tym servie to sie tu nie wypowiadaj bo to naprawde zalosne jest to co ty mowisz...

@Asen
Haha... n/c GZ Power Tibia Player, biedny oskarzony przyjaciel wszystkich z dobrym sercem ;( Nigdy nic nie ukradl i zawsze byl w porzadku ze wszystkimi ;( jak mogliscie go tak wtedy potraktowac..;(
Omg.. szkoda slow ;S

Mendolina
05-12-2007, 19:31
Ojoj, znowu następny temat bez przyszłości... Zróbcie pk bez gildii, bo moim zdaniem łatwiej wam będzie pekowac w chaosie. Tak jak założycie gildię to br szybko oblukają jej członków i będą wiedziec jakie lvle i nicki gotowe są do jakiejś akcji, a tak za każdym razem nie zapamiętają all i będzie można działac z zaskoczenia :p.

holuu
05-12-2007, 19:36
lol to br moga lac polakow i huj wie co jeszcze wedlugo ciebie?a jak polak ubije jednego br to zaraz all maja miec hunta omg.
np ubije cie 20 lvl br i idziesz ubic kogos innego bo ktos tam cie zabil, z jakiej racji ktos ma ponosic konsekwencje tego ze jak kogos ubije lol jak on nie ma z tym nic wspulnego.
ok myslcie se co chcecie,nie pisze nic wiecej bo bedzie znowu klotnia
ale z tego wynika ze wiekszosc boi sie pekowac bo: boja sie ze padna, albo moga zalatwic hunta komus innemu(lol) to po co piszecie w tym temacie o pekowaniu? skoro nie chcecie pekowac hahaha

ŻAL !

Własnie na tym to polega, że wy jako polacy ubijecie kilku br i reszta polaków bedzie hunted tylko dlatego ze są polakami, tak juz jest na silverze. Jakbys nie wiedzial brazole tu rządzą i huncą wiekszosc bez powodów... np kiedy ujebalem Kane, Asen i ktos tam jeszcze miał mieć hunta za to ze pisali do mnie podczas trwania filmu z pk.:evul:

pobol
05-12-2007, 19:39
Jeśli nazwa gildii zostanie taka jak jest czy jaka zaplanowaliscie to osobicie przyjde i was zaj.... i jeszcze szepne slowko br zeby sie wami zajeli... bo to jest na poziomie 5 latka

Pustynny
05-12-2007, 20:17
Widze, ze dzieje sie dokladnie to co zawsze czyli gówno :(

Imo niestety najwyraźniej nic się nie da zrobić juz..

Po pierwsze dalem złą nazwe do tematu. Bo nie do konca chodzilo mi o eksterminacje brazoli, tylko o to jeba** ftp..

Po drugie na poczatku juz mialem nadzieje, ze cos z tego wyjdzie ale sie mylilem..
Trudno, najwyzej nadal beda nas huncic, trapowac, abusowac itp

;( Ja już się nie wypowiadam, narazie.

doskonaly11
05-12-2007, 20:33
nom dokladnie tu jest tylko pare noobkow mocnych w gebie ,co was to obchodzi jaka nazwe gildi zrobil wiec zamilczcie.
to mi was zal lol bedziecie dyktowac jaka nazwe gildi ma zrobic itp . huj was to obchodzi,assassin napisal na poczatku nie pasuje ci nie pisz,ale pare nookow zawsze ma cos madrego do powiedzenia
CHCESZ SOBIE POPISAC? ZROB SOBIE NOWY TEMAT I NIE PISZ TU BZDETOW BO I TAK WAS TU NIKT NIE SLUCHA TO PO CO ZACZYNACIE KLOTNIE?TYLKO SMIECICIE wiec plx nobki nie piszcie tu, to nie wasz interes omg zalosni jestescie

<OMO>
05-12-2007, 20:48
@ HERR FURER <Pan doskonały>
To jest też kurwa mój interes bo jak wy coś spierdolicie to wszyscy dostana po dupie. A wtedy na bank ktos się ostro w***** dlatego będziemy dyktować jak ma się nazywać ta gildia którą macie zamiar pkować -.- . Chcecie sie bawić w ftp killerów?? to sie bawcie ale gildii specjalnie po to nie zakładajcie X(X(X(

Mendolina
05-12-2007, 20:49
@doskonały
Nikt się nie próbuje kłócic tylko mówi prawdę z która się ofc zgadzam.
Nie nazywaj ludzi od noobów bo nawet nie wiesz kto to jest "noob". Przeczytaj o tym i pisz ;).

Shinhoshu
05-12-2007, 21:01
Doskonał[email protected]
Jak zostanie nazwa gildii to bedzie nasz interes bo to my dostaniemy hunta też jelopie... I ty sie lepiej nie odzywaj, bo sie kurwa nie znasz na tej grze ani myslenie ani pk ci nie wychodzi. Jesli nazwa gildii zostanie jak to potus napisał ja też sie przyłącze do zabijania was. I mam 100% że wiele polaków też sie do nas przyłączy...
nie pisze już z tobą, strata czasu...

Elis
05-12-2007, 21:09
Na początku myślałem tak:
Inny świat, nowi ludzie, spokojna atmosfera... A wyszło z tego, ciągły stres, Power Abusing na każdym kroku, biegające Feel the Penis.
Z wielką chęcią byłbym za przerwaniem panowania FTP na tymże serverze, lecz stwierdzam, że jest to niemożliwe, nie damy rady. Ale trzeba próbować, chociażby frag na 70-80 Sorcu z FTP'A satysfakcjonował mnie.
Elis,

doskonaly11
05-12-2007, 21:22
---------------------------------------------------

doskonaly11
05-12-2007, 21:23
shin ...cos tam cos tam frajerze ja mam to w hu*u:)czy bedziesz mial hunta i czy bedzie mnie banda jelopow huncic,omo ciebie tez sie to tyczy, mamie sobie mozesz rozkazywac a nie mi haha omg masz 15 lat czy tam ile i mam cie sluchac lol,shaka pisalem juz u gory ze mogli napisac normalnie do assassina zeby zmienil nazwe gildi itp a nie odrazu jechac(mimo ze ja tez nazwy nie wymyslilem) ale w*****a mnie takie cwaniactwo.
jeszcze jedno ta gildia wogole nie pekowala jeszcze wiec czego stekacie?juz macie hunta? i mi by najbardziej na was zalezalo zebyscie nie mieli hunta haha wrecz zycze wam go:) zobaczycie jak to jest hunta za free i pozniej mozecie tutaj pisac swoje madrosci.
Shinhoshu nobku wreszcie zrozumiales ze to temat nie do ciebie
shaka tylko nie nasylaj znowu na mnie ftp XD
omo idz na frosty botuj XDDDDDDDDDDD
bye

pomidor123
05-12-2007, 21:30
omo lolku kiedy przyjezdzasz do mnie bo ja zcekam i sie niemoge doczekac rudzielcu a ty kacperka z nikim niestwozysz gildii bo jestes za glupi jak ktos chce wreszcie cos zrobic z br to ty cykasz zamiast pomoc

Kacperka
05-12-2007, 21:42
omo lolku kiedy przyjezdzasz do mnie bo ja zcekam i sie niemoge doczekac rudzielcu a ty kacperka z nikim niestwozysz gildii bo jestes za glupi jak ktos chce wreszcie cos zrobic z br to ty cykasz zamiast pomoc

Shuahuahau
1. To fakt, z nikim nie stworze guildi Polacks do pkowania brazoli :baby:
2. Ciekawy jestem czy ty tez byles na tym ostatnim "pekowaniu brazoli" Bo ja myslalem ze sie poleje jak najpierw chcieliscie isc pkowac w venore a pozniej biliscie Nitroxysa, Nelshoka, Uncle itp i mysleliscie ze wam sie uda przezyc :baby:
3. Napisz mi chociaz 1 powod po ktorym stwierdzasz ze jestem taki glupi :baby:

<OMO>
05-12-2007, 21:42

Daj zdjęcie skurwysynie bo nie bede jechał na próźno -.-

Pustynny
05-12-2007, 21:43
Jeszcze jedno.. ja tej nazwy tez nie wymyslilem..

Offtop.. Na frostach botuje 1/4 furory (gildia vision)

Leirdek
05-12-2007, 21:45
saffdfaafadaddwa

poreda
05-12-2007, 22:56
@Do Ludzi którzy uważaja ze PL dostana hunta za gildie
Hmm... A kojarzycie gildie Brotherhood of Honour? I jak bylo? Polska gildia bita przez Deosa I Lady Mixx, tak wiec GOWNO WAM ZMIENI INNA GILDIA! I TAK JESTESCIE BICI I RUCHANI PRZEZ BR, OTRZASNIJCIE SIE WRESZCIE!

Shinhoshu
05-12-2007, 23:09
Ale brotherhood of honour to co innego. Co innego jak gildia sie nazywa np Boh, a co innego jak sie nazywa Polacks... Przeciez logiczne że Polacks to znaczy bardziej jak cala polska, a boh jako normalna polska gildia... Przeciez jak z taka nazwa zabijecie kogos z ftp to oni se pomysla ze chcecie wojny polacy vs brazole a tego chyba nie chcemy więc dla bezpieczeństwa zmieńcie nazwe...
A co do tego bicia ,,ruchania'' przez br to mnie narazie jeszcze nie bil nikt i jakoś se spokojnie gram.

Pustynny
05-12-2007, 23:45
lol.. to w takim razie nazwijmy gildie inna nazwa niz polacks i nie bedzie gadania..

Co proponujecie ?

Moja propozycja :
Liberty Units (wiem, tez troche prowokujące )
moze być tez kazda inna nazwa, byle by cos ździałać wreszcie...
Proponować !!! :)

Edit: Albo po prostu wogóle nie róbmy gildie, tylko tak jak napisalem w pierwszym poście- wbijamy na team speaka i pekujemy :] Chociaz ja za duzo nie zdzialam 50 knightem bez pacca ;d

Ja jestem otwarty na każdą propozycje ;p

doskonaly11
06-12-2007, 00:16
''Ale brotherhood of honour to co innego. Co innego jak gildia sie nazywa np Boh, a co innego jak sie nazywa Polacks... Przeciez logiczne że Polacks to znaczy bardziej jak cala polska, a boh jako normalna polska gildia... ''

to tylko nazwa gildi xd, co to za roznica jak zobacza ze w gildi i tak sami pl, nie robcie problemow hu* wie z czego.

assassin tu jest brak chetnych do pk oprucz moze 5 osob;p
zobaczymy w sobote ile bedzie ludzi

Shinhoshu
06-12-2007, 00:33
No kurwa ulomny jestes? Zacytowałeś to i jeszcze sie pytasz kurwa jaka to róznica... Po prostu to moje skojarzenia i tak możliwe mogło by być...

doskonaly11
06-12-2007, 00:40
chlopcze hipotez moze byc teraz 100 co ty bylo gdyby lol
hehe
jaka roznica Polacks a brotherhood of honour ZADNA to tylko nazwa gildi,tu pl jak i tu haha w paradise jest wizaltor i co hunta ma gildia? a pisze only pl

Shinhoshu
06-12-2007, 00:43
Dobra weź ty nic nie mów lepiej ok?
I dla twojej informacji to gildia Paradise jest hunted... To myślisz dlaczego z tamtąd polacy niektórzy mają napisane na stronce killed by br?

Pustynny
06-12-2007, 00:46
Ja w sobote przed restaertem odpadam. Tylko niedziela...

doskonaly11
06-12-2007, 00:49
no to all pl sa hunted poza ''niektorymi'' wyjatkami, wiec nie placz o nazwe gildi, jak by nie wiem co to byloXD
ok damy nazwe po br i juz bedzie ok xD bedziesz szczesliwy?
na temat brazoli srasz w gacie boisz pokazac sie ze jestes polakiem, bo hunt ohhhh

Shinhoshu
06-12-2007, 00:53
yhy...
po 1. To nie sram w gacie na tą nazwe jak ci sie tak wydaje
po 2. Nie boje sie powiedzieć ze jestem z polski
po 3. Jak ty dostałeś hunta to twój problem ja chce se jeszcze pograć ;D
A moge sie założyć że jakbyś nie mial hunta i ktos by chcial se taka nazwe zrobić gildii i br pkowac to tez byś tak postąpil...
i nie pisz juz bo pizda jestes nie znasz sie

Pustynny
06-12-2007, 00:56
Shinhoshu , doskonaly.. po co sie kurwa jechac lamy? dajcie sobie spokoj... Shinhoshu nie chcesz miec hunta nie idz... nie wypowiadaj sie... doskonaly proponuje pod depo w niedziele przed restartem sie spotkac. Załoze team speaka... dam Ci namiary.. Podaj mi tylko swoje gg...

EDIT : O 9.00 POD DEPO THAIS W NIEDZIELE WSZYSCY CI KTORZY CHCA PEKOWAC :) JAK CHCECIE WBIJAC NA TEAM SPEAKA TO DO MNIE PISAC W GRZE...

aha, dla tych, którzy nie wiedza co to teamspeak ;p
teamspeak to taki program do rozmów grupowych w grach zespolowych typu fpsy, mmorpg :D Taki spatchowany skype do gier xD

Kacperka
06-12-2007, 01:17
Shinhoshu , doskonaly.. po co sie kurwa jechac lamy? dajcie sobie spokoj... Shinhoshu nie chcesz miec hunta nie idz... nie wypowiadaj sie... doskonaly proponuje pod depo w niedziele przed restartem sie spotkac. Załoze team speaka... dam Ci namiary.. Podaj mi tylko swoje gg...

EDIT : O 9.00 POD DEPO THAIS W NIEDZIELE WSZYSCY CI KTORZY CHCA PEKOWAC :) JAK CHCECIE WBIJAC NA TEAM SPEAKA TO DO MNIE PISAC W GRZE...

aha, dla tych, którzy nie wiedza co to teamspeak ;p
teamspeak to taki program do rozmów grupowych w grach zespolowych typu fpsy, mmorpg :D Taki spatchowany skype do gier xD

Ey nie lepiej ventrillo niz ts? ts sux ;P ventrillo lepszy jest xD (ja bede w niedziele, w sobote tez moge byc jak ktos bedzie szedl)

A co do tej guildii to kto powiedzial ze tam beda tylko pl? o.O

Fleks
06-12-2007, 01:33
Moim zdaniem w Tibii panuje rasizm ponieważ skandynawie uważają że PL to noob a PL uważają że BR to nooby i tak zamnięte kółko. A niepomyśleliście że oni razem mogą stanowić poważne zagrożenie dla polaków grających w tibie. Sugerował bym brak takich wojen

Pustynny
06-12-2007, 01:47
@up
Stanowia zagrozenie, ktore trzeba wyeliminowac :)

@kacperka
ja nigdy nie uzywalem ventrillo :]

ale team speak tez jest dobry..

http://www.youtube.com/watch?v=6TijuHOyxnw
tu macie open battle Chosen Ones vs Eternal March z aldory. Oni tsem sie poslugiwali :)

Elis
06-12-2007, 21:49
Witam ponownie,

Mam nadzieję, że w Niedzielę zbierze się więcej osób, nie jebanych tchórzy, którzy będą chcieli coś zdziałać.
Ja z Pustynnym, gdybyśmy mogli, to byśmy przyszli w sobotę ale od 9-13 nie ma nas zwykle w chatach.
Dlatego, 9:00 CET, Depo Thais.
Na spóźnialskich będziemy czekać 5-10 minut, przygotujcie wcześniej eq, proponuje wziąć więcej sorców/druidów, i jak takowi będą, to radzę wziąć SD, bo BĘDZIEMY JECHALI NA TSie! A tamto wygląda tak:
Wszyscy walą normalnie... i na komendę "trzi-czte-ri"
(xD)
Wszyscy WALĄ combo, mam na myśli SD, exori, hmmy, w huj, to co macie, i wtedy dany obiekt pada.
Liczę na Was, tak jak i niektórzy, nie zawiedźcie nas.
Mam nadzieję, że wpadnie co najmniej 10 osób.
I wszystko będzie dopracowane.

Kost123
06-12-2007, 22:52
@Weekend
Postaram sie byc.

@Trade.
Kupie:
-3 bp sd,
-2 bp hmm,
-kilka m walli (5~),
-1 bp uh,

Ewentualnie explo...

Edit:
Preferuje Venta, a combo na liczenie wsrod ogolnego nierozgarniecia i duzej ilosci noobow nie wypali :P

Mendolina
06-12-2007, 23:50
Br to nie nooby -.-, potrafią się zjednoczyc, a pl nie za bardzo...

Elis
07-12-2007, 00:47
@Kost

Byłbym bardzo wdzięczny gdybyś załatwił mi z 3-4 m walle, oczywiście oddam kasę :>.

@ Co do ventrilo, to zobaczymy.

Widzę również, że nareszcie zbiera się większa liczba luda.

Shinhoshu
07-12-2007, 01:06
Nagrajcie filmik, chętnie posmieje sie z wyczynów Pana Doskonałego...

Pustynny
07-12-2007, 01:20
Shin mowisz ze paradise jest hunted... To moze ktos z nich tez by poszedl? Co do mnei aj juz z nimi za bardzo nie ma kontaktu bo wolalem wyjsc... Moge sie postarac o kiepskiego archera jedynie :D

@topic

To zakladamy gildie jakąs w koncu czy bez gildii ? :p

Edit:
Nagrajcie filmik, chętnie posmieje sie z wyczynów Pana Doskonałego...

Doskonaly pliz nie odpowiadaj na tego posta bo znowu sie zacznie.

Btw : Kupie Bp hmmów i uhy...

Shinhoshu
07-12-2007, 01:25
Wiekszość z paradise to jakies noobki z 50-60 lvlem polacy, jakby chcieli pkować to by tu napisali pewnie;p

@down
No ta zapomialem... xD

poreda
07-12-2007, 01:28
Wiekszość z paradise to jakies noobki z 50-60 lvlem polacy, jakby chcieli pkować to by tu napisali pewnie;p

O ile potrafią wejść na stronkę...

doskonaly11
07-12-2007, 12:31
shin... skoro tobie lata czy bede mial hunta i nazwa gildi to po co robisz zamieszanie.
nie bede odpisywal juz bo ty cos tam pisales ze mam nie pisac, tylko z tego powodu ze nie chce tu klotni, wiec pisz co chcesz:)

Elder Nagan
07-12-2007, 12:40
Ja nie mam tam chara, ale jezeli ktos by mi dal 40~ lvl (styka 35) to j amoge pomoc, znam dobre miejsca do trapowania itp ;)

Hurin
07-12-2007, 15:34
Moge skoczyć z wami ???
Lord Hurin Druid here 34 drut rs;/
Wizatlor elarmis mówi że skoczy z wami jeśli można :P

Pustynny
07-12-2007, 16:10
Killed at Level 50 by Baitem and by Kratious.

Do tej pory sie zastanawiam za co mnie zaje**ali.
Czas zmienic server.
Ej a co Wy powiecie o tej pytherze?

doskonaly11
07-12-2007, 16:33
ja gram na pytherze;p miecha i 62 wbilem, duzo polakow gra i wysokie lvl, expisz gdzie chcesz nie tak jak tu :)

Pustynny
07-12-2007, 16:41
Hmm to weź mi podaj nick :P
Ej a jakas gildia tam rzadzi ? Czy wolnosc jest :)

Elis
07-12-2007, 17:36
Trzeba skończyć z Silverą.
Z honorem.
:>

Mendolina
07-12-2007, 18:10
Ja też miałem skończyc grac tu ale jakoś nie mogę. Wiele razy próbowałem zmienic serv i znowu gram na Silverze. Za dużo kumpli tutaj, tym bardziej, że Destro rl 93 to po co sie przenosic?:X H*j z br, gówno mnie obchodzą.

poreda
07-12-2007, 19:17
Lepiej grać na Berylii ;x

doskonaly11
07-12-2007, 20:59
Pustynny na pytherze nie jest zle,duzo pl 100+, 200 z dwa tez sa,jest wyrownane br i pl, ale napewno za free hunta nie dostaniesz.

Kacperka
07-12-2007, 22:58
Co wam powiem powiem to wam powiem ale moim zdaniem najlepiej to jest w ogole nie grac :cup: xD

Mendolina
07-12-2007, 23:12
@Kacperka
Ja sobie gram for fun ;d, bo nie ma zbytnio czasu na grę :P

Kacperka
07-12-2007, 23:31
@Kacperka
Ja sobie gram for fun ;d, bo nie ma zbytnio czasu na grę :P

xD to jak masz czas to juz nie grasz for fun? o.O xP

Michael Rzotkiewka
08-12-2007, 01:10
xD to jak masz czas to juz nie grasz for fun? o.O xP

Hahaha dobre, jakie wnioski od razu wyciagasz xDD

oVvN3eR
08-12-2007, 05:26
@ppl
Mimo że odrazu wyczułem że obsidia nie będzie kolorowa , postanowiłem spróbować..
Lecz widze że nie ma sensu grania tam ;x
Bez urazy Kacp ale gówno a nie pro mamy tam.
No ale coż , dla tych co myślą gdzie gram :
Premia (115ek - wygrany war , moja gildia rzadzi servem )
Titania (103ek - war i to zapowiada się na baaardzo długo , serv miły , m.in dlatego że mam tam 20~rls ( jak nie więcej ) ^^

@edit
10:13 Mad Manhatan [88]: siomen need hunt tomba
10:14 Mad Manhatan [88]: you must leave

No i atakował mnie i wyszedłem z respa , chwile potem :
10:20 John'Rose [113]: ;)
10:20 John'Rose [113]: gogo

No i typ płaci mi 100 k =d
Hail Titania

Kacperka
08-12-2007, 17:58
@ppl
Mimo że odrazu wyczułem że obsidia nie będzie kolorowa , postanowiłem spróbować..
Titania (103ek - war i to zapowiada się na baaardzo długo , serv miły , m.in dlatego że mam tam 20~rls ( jak nie więcej ) ^^

@edit

Hail Titania

ci powiem ze to nie jest dla mnie uraza ze mowisz ze nie mamy zadnego pro na obsidii bo ja sam sie o tym przekonalem ^^
Mi sie wydaje ze kazdy serv jest taki jebniety.. nie znajdziesz dobrego serva jak nie masz pro i hlvlowych kumpli.. jedynie non pvp bo tam nie zlapiesz hunta ale tam za to w chuj chamstwa i thiefow itp.. :S wiec ogolnie to ta cala gra jest zjebana a nie tylko te servy ^^

I GL na TITANI :)

Elis
08-12-2007, 21:06
Na ile osób mozemy jutro liczyć?

doskonaly11
08-12-2007, 22:46
to jets lista ktora robil poreda, dobrze by bylo gdyby bylo tyle chetnych co pisalo wtedy ze pojda,ale to raczej nie realne:(

"OFICJALNA LISTA KTO IDZIE (JEŻELI KOGOŚ POMINOŁEM PISAĆ):

-XENTHIA (40 SORC)
-ZBIEG (32 SORC)
-REKIN (30 DRUID)
-HO'LU (30 SORC) <-- nie jest pewne
-MARKIZ (45 PAL)
-RZOTKIEWKA (24 DRUID)
-MIE ZIOMAL (22 DRUID)
-PAN DOSKONALY (?)
-DAWERGO (63 DRUID)
-DRUID POLONI (49 DRUID)
-SILVER'BOROMIR (20 SORC)
-AREK ZOLTAN (28 SORC)
-SLAVKOMIR (41 SORC)
-SHIXERA (24 SORC) <-- nie jest pewne
-KACPERKA (34 DRUID)
-IRON'KNIGHT (?) <-- nie jest pewne
-BLOOD RICH (27 DRUID)
-GORTIZENX (30 SORC)
-KELODY (30 SORC)
-BARTEZO (36 DRUID)''

Elis
09-12-2007, 00:48
Mianowicie, dziwię się, dlaczego nie wpisałeś mnie: Elis Gerie (?).
Oraz Pustynnego ?
Pozdr.
I tak widzę, że dużo osób idzie, ale dopracuj listę!

GhostShark
09-12-2007, 11:15
kiedy idziecie ? przyda wam sie 27 sorc ;P

Elis
09-12-2007, 11:18
Teraz Powinni ByĆ Wszyscy Zalogowani -.-
Gogogogogo

Hurin
09-12-2007, 11:25
Żaal mnie nie wpisałeś ;]?

Pustynny
09-12-2007, 11:55
zal.pl nikt sie prawie nie wlogowal :(

Hurin
09-12-2007, 12:29
hmmm tak zawsze jest tylko zmarnowałem czas :/

Luki_Asen
09-12-2007, 13:24
Ta gildia mi nie pasowala^^

doskonaly11
09-12-2007, 13:27
oh to dojdz szmato do brazoli, i huj cie dziwko obchodzi co ja robie,
I TO POTRAFI WIEKSZOSC POLAKOW, LAC SWOICH ZEBY MIEC WZGLEDY U BRAZOLI.
NIE PISZE JUZ BB.

Luki_Asen
09-12-2007, 13:51
Nie bilem cie, zeby miec jakies wzgledy lecz za to, ze wyzywales mi kumpla :p

Mendolina
09-12-2007, 14:48
@doskonały
Nie dziwie się, że ciebie bił skoro bluzgałeś niedawno na Polaków ;x.

oVvN3eR
09-12-2007, 14:57
@up
Na jakim servie Ty teraz grasz?:p

Mendolina
09-12-2007, 15:41
@Gorti
Gram na silverze :evul: :p new char ofc ^^

Michael Rzotkiewka
09-12-2007, 17:56
@ppl

@edit

Hail Titania

Zaraz zaraz, grasz na Titani 103ek i jakis 88lvl Ci podskakuje ze musisz leave i Cie zaczyna bic? o.O co za serv xd

Kacperka
09-12-2007, 18:53
Zaraz zaraz, grasz na Titani 103ek i jakis 88lvl Ci podskakuje ze musisz leave i Cie zaczyna bic? o.O co za serv xd

Taki sam serv jak silvera... kto ma pro ten moze expic.. kto nie ma ten niech s*******a... Tylko dlatego Titania dla ciebie rox Gorti bo masz tam pro ^^ A dla innych sux pewnie.. tak jak kazdy inny serv.. dlatego tibia sux.. ;P przenosze sie na klocki lego... :cup:

oVvN3eR
10-12-2007, 03:30

Naaah
Moj char jest od 3 miechow w war to mało co expie :p
Kilka dni temu z kolega ed zrobilismy i własnie tego ed z tarpita -3 wyjebal ;x

Pozdro

szmat
18-01-2008, 23:55
czy ta gildia to teraz elite?

Michael Rzotkiewka
19-01-2008, 00:59
czy ta gildia to teraz elite?

fajnie sie nabija posty? kiedys dasz keyloggera???

Maju_Rastaman
29-06-2008, 23:23
Witam, tu pustynny asasyn (stary owner :)) Ktoś mnie jeszcze pamięta? :p
Mam pytanie... Jaki jest aktualny stan wydarzeń na silverze?... jak grałem ostatnio to była wojna dicu vs ftp... Prosze o krótkie zrelacjowanie tego co się działo :D