PDA

Pokaż pełną wersje : Czy warto tutaj grac?

YourDeath92
20-01-2008, 13:20
czesc. mam pytanie. nie chcialem zawracac wam glowy w temacie dotyczacym wojny bo zaraz byscie sie przyczepili. zostalem shackowany i szukamy nowego, ciekawego swiata. chcialem sie zapytac czy warto grac na tym serverze? jakie sa mniej wiecej ceny? czy duzo polakow? pk, pa? gram w tibie okolo 3 lata i nie zaprzeczam ze na poczatek moze byc trudno. a i jeszcze jedno nie zwracajcie uwagi na moja pisownie, to jest moj taki styl. prosze o odpowiedz i pozdro! :p

_Tegax_
21-01-2008, 02:46
czesc. mam pytanie. nie chcialem zawracac wam glowy w temacie dotyczacym wojny bo zaraz byscie sie przyczepili. zostalem shackowany i szukamy nowego, ciekawego swiata. chcialem sie zapytac czy warto grac na tym serverze? jakie sa mniej wiecej ceny? czy duzo polakow? pk, pa? gram w tibie okolo 3 lata i nie zaprzeczam ze na poczatek moze byc trudno. a i jeszcze jedno nie zwracajcie uwagi na moja pisownie, to jest moj taki styl. prosze o odpowiedz i pozdro! :p

pk- duzo
pa - az sie przelewa na sasiednie servery
ceny - nie dal idiotow .. jak w media .. wszystko tanie
polakow - az zaduzo i to jest ból Azury

YourDeath92
21-01-2008, 14:33
pk- duzo
pa - az sie przelewa na sasiednie servery
ceny - nie dal idiotow .. jak w media .. wszystko tanie
polakow - az zaduzo i to jest ból Azury

mm jezeli tak bardzo krytykujesz ten server to musza byc jakies konkretne powody. moze sam zostales z niego wykopany? dobra mniejsza z tym. jezeli nie Azura to jaki server bys polecal? i tu mam prosbe do wszystkich jaki server byscie mi polecili? oprocz obsidi, arcani, nebuli, thori. chodzi mi o server na ktorym nie ma ciaglego pa ze strony high lvlow, srednia ilosc polakow itd. patrze, patrze.. i nie moge znalesc zadnego konkretnego. prosze o pomoc, pozdrawiam! :cup:

Freddd
21-01-2008, 19:08
mm jezeli tak bardzo krytykujesz ten server to musza byc jakies konkretne powody. moze sam zostales z niego wykopany? dobra mniejsza z tym. jezeli nie Azura to jaki server bys polecal? i tu mam prosbe do wszystkich jaki server byscie mi polecili? oprocz obsidi, arcani, nebuli, thori. chodzi mi o server na ktorym nie ma ciaglego pa ze strony high lvlow, srednia ilosc polakow itd. patrze, patrze.. i nie moge znalesc zadnego konkretnego. prosze o pomoc, pozdrawiam! :cup:

Nie sluchaj Tegaxa on zawsze pierdoli takie glupoty. Ja tam na Azure nie narzekam calkiem przyjemny serw. Fakt czasem zdarzy sie jakis pk team albo PA ale to na kazdym serwie jest. Wiekszosc tego serwa stanowia polacy wiec jak nie znasz angielskiego to i tak sie z wieloma ludzmi dogadasz :P Ceny przedmiotów sa stosunkowo tanie wiec latwo jest dorobic sie fajnego eq na malym lvlu :)

Bols
21-01-2008, 19:16
tenebra/ocera.

Martka
21-01-2008, 19:34
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=15857

Xana36
23-04-2008, 18:57
Nom, polaków dużo, PK mnie wkurzają, ale niech se będą, blokerzy... raz przez takiego omało nie dedłem na cycu, ale ok, jakby co, zawsze mogę pomóc. Michaeldzi moje inne postacie na tym koncie, Shadow Shin to samo... i inne, mi też czasem pomoc by się przydała.. ;)

Freddd
23-04-2008, 21:49
No wlasnie a jak sie ma teraz sytuacja na azurze bo nie gralem tu ponad pól roku i pewnie sie wiele pozmienialo. Ostatnio myslalem zreanimowac Kazura i zaczac dalej nim grac.

Quba133
24-07-2008, 18:34

AZURA fajny serv ja tam gram i nie narzekam mam tam 13 paladyna ze skilami 56/43 :cup: wybiuerz ten serv polecam

staszek666
13-09-2008, 11:08
Gram czasem na azurze ale bardzo rzadko ponieważ duzo pk'a ;s
tak duzo jest polakow :)
Dużo pk'a :(
nawet tanie itemki

Bartas15
13-09-2008, 15:38
Wszystko jest okey oprocz jednego zjeba zwanego Drazharmem :) ,który by złozyc 57 msa musiał zawołac połowe Wanted i kilku przydupasów ja Haosruller czy cos w tym stylu.Bo sam nie dawal rady przez pol godziny swoim 200 rp :baby: Ale to bylo jakies pol roku temu ,teraz pewnie wiecej takich wannabe Drazow sie zrobilo.

Freddd
13-09-2008, 17:07
Sam zjeb jestes. Mówisz tak bo padles pewnie od Draza, wpadles w szal i musisz na forum wyzywac ludzi od zjebów tak ?

Bartas15
18-09-2008, 18:57
Jak nie wiesz to po co mówisz.Jak chcesz dupke wylizac to napisz mu w grze i liz.Brak słów na takich ludzi jak ty.Koniec tematu

Szefoo
29-09-2008, 22:02
Siemka!
Tez zacząłem grać na Azurze.
Wcześniej grałem na Arcani więc jak by ktoś chciał pomóc finansowo to Chromek/venore chętnie przyjmę i z góry thx ( oczywiście nie musi być to jakiejś arm k legs ale brass set lub p set)

Zego
20-12-2008, 21:34
Jesi chcesz naserio grac to zapomnij o tym servie... zbieranina noobow serio gralem tam to zal jakie to ciule sa.

AdiZgOlekk
20-12-2008, 23:03
i co ujebali twojego 15 sorka i przyszedles plakac na forum? straszneeeeeeeeee

Barbar
20-12-2008, 23:26
i co ujebali twojego 15 sorka i przyszedles plakac na forum? straszneeeeeeeeee

Biegnij expic swoim 9 ekiem na ratach

Zego
21-12-2008, 13:00
mam tam 55 knighta i zal tam grac...

PawlinhoSDZ
21-12-2008, 15:40
Mozna grac na luzie chyba ze w*******asz sie przed szereg i kozaka grasz. Ja gram na luzie i jest gitara.

Zego - a ciul to ty jestes skoro sobie nie radzisz grac.
elo

AdiZgOlekk
21-12-2008, 21:27
powiem jedno. KTO UMIE GRAC to sobie da rade

PawlinhoSDZ
21-12-2008, 22:59
@up
dokładnie

Bytomski
14-01-2009, 20:22
Ja tu się ustosunkuje do waszych wcześniejszych wypowiedzi Azura jest moim zdaniem zajebistym światem
1 pvp
2 malo ludzi
3 pk tak sobie ja zawsze muszę trafić na team pk xD
4 ogólnie Azura Rox xD Pozdro dla wszystkich z azury :cup:

Van ent
16-01-2009, 21:55
2 malo ludzi

Warto teraz poczytać tibia.com i forum azury.
Lord Nen chyba próbuje coś zrobić z tym żeby zaczęło grać więcej ludzi ale samemu to co najwyżej może się ze****.