PDA

Pokaż pełną wersje : Expo w trais

Kurak
16-11-2003, 10:02
Mam 10 level i gdzie moge expować blisko trais ewentualnie troche dalej z jakom bronią chodzić ( mam 22 axe i 14 sword)

Dejvo
16-11-2003, 10:41
trais? - jeżeli chodzi ci o THAIS... to wyjdź bramą wschodnią i idź całkiem w bok (patrz najlepiej na mape) - jest tam jaskinia trolli (sieldkiso) a jak pojdziesz przyw wodzie na północ trochę dalej ejst jaksinia wolfów... tam można na początek poeskipić... jeszcze możesz iśc w podziemia... które są na południe od thais, tam znajdziesz wejście... ja tam spotkałem posiony itepe robactwa

Fakeus
27-11-2003, 17:37
Oryginalnie dodany przez Dejvo
trais? - jeżeli chodzi ci o THAIS... to wyjdź bramą wschodnią i idź całkiem w bok (patrz najlepiej na mape) - jest tam jaskinia trolli (sieldkiso) a jak pojdziesz przyw wodzie na północ trochę dalej ejst jaksinia wolfów... tam można na początek poeskipić... jeszcze możesz iśc w podziemia... które są na południe od thais, tam znajdziesz wejście... ja tam spotkałem posiony itepe robactwa
a o orcach zapomniałeś?

dream
27-11-2003, 18:07
Możesz spróbowac iść górną bramą i w lewo.Jest tam domek,w nim schody,a na dole rottwormy, trolle, orki, minotaury,jak wejdziesz głębiej to slimy,cyclopy,a nawet smok.

Aha,nie zapuszczaj się tam bez liny!!

Szumek
28-11-2003, 08:44
Daj se spokuj z Thais. To miasto mi sie najbardziej nie podoba idz do Venore a tam nasz swamp trole potem idziesz na roty a jak ci sie znudza to gonisz na amazonki. Ale to twoj wybor co zrobisz.

Bofedojo
02-12-2003, 21:37
Gdzie sa te slimy i czy jak na nie pojde to mnie nic nie zabije?Bo jak se ostatnio poszlem na orki to spotkalem beholdera ;(

Soul Hunter
07-01-2004, 10:54
lol to nie wiem gdzie ty lazłeś, tam gdzie bh jest....to znajdziesz ze 4 orci max, ja tobie polecam tak jak mówili jush przedmówcy iść na pd -wschs na trolle i orci, tam jest looz, o ile nie ma pk, a są dość często - moja pierwsza śmierć :(
pozatym na wilki można iść na pn -zach od thais
oraz niedźwiedzie w tych samych okolicach

potem to jush sie idzie na mino