PDA

Pokaż pełną wersje : @Memento vs Valour

Stron : [1] 2

xD0xD
04-05-2008, 23:49
I o to mamy nowa wojne, niech wszystkie rozmowy na jej temat odbywaja sie w tym temacie ;)

Kicek
05-05-2008, 11:25
Zapomniales dodac, ze Memento jest z One Three Five :P

Szcze to nie widze zbytnio szans gildii Valour w tej wojnie ale kto wie ;)

Stoxarmi
05-05-2008, 11:31
Lepiej teraz niż kiedy indziej...Myśle, że to jedna z ostatnich szans.

SMk
05-05-2008, 15:37
Też tak myśle , ale polaczki przejebią bo będą woleli sie sprzedać ;(
A to chyba ostatnia szansa na wygranie i rządenie serverem.

Spy's RoXXxorr! :)

krzysheak
05-05-2008, 17:42
Też tak myśle , ale polaczki przejebią bo będą woleli sie sprzedać ;(
A to chyba ostatnia szansa na wygranie i rządenie serverem.

Spy's RoXXxorr! :)

Tak szczerze to wolalbym zeby prawie wszyscy gracze z obu gildii dostali delety i moze bylby spokoj bo tak na serio to po obu stronach sa pizdy i dla mnie wybor pomiedzy valour a meemento to tak jak wybierac miedzy dżumą a cholerą :)

SMk
05-05-2008, 17:57
Tak szczerze to wolalbym zeby prawie wszyscy gracze z obu gildii dostali delety i moze bylby spokoj bo tak na serio to po obu stronach sa pizdy i dla mnie wybor pomiedzy valour a meemento to tak jak wybierac miedzy dżumą a cholerą :)

Krzysiu zgadzam się z Tobą oczwyiście ;) ale polacy przegrają bo wolą się sprzedać. Dlatego nigdy nie będą rządzić serverem !

krzysheak
05-05-2008, 20:10
Krzysiu zgadzam się z Tobą oczwyiście ;) ale polacy przegrają bo wolą się sprzedać. Dlatego nigdy nie będą rządzić serverem !

Watek "sprzedania sie" pominalem bo to chyba oczywiste ^.-
Ciekawe tylko kto bedzie spyem ... ja stawiam na kogos z pogranicza otto de'lotto i anaqela :)

Mispex
05-05-2008, 21:00
ludkiii:P memento zadecydowalo kiedy wojna sie rozpocznie czyli na 10000% kogos juz tam maja:P

shoq
05-05-2008, 21:28
"Rządzić serwerem"? Ja tam sobą nie dam rządzić... Zresztą, nie będzie nigdy tak, że jakaś gildia będzie panować, jest jedna wojna, będzie następna.

SMk
05-05-2008, 21:41
A tam , to już ostateczna szansa..

Pozdro dla tych którzy nie zapłacili i sobie spokojnie expią , ale i na was przyjdzie poraaa ; *

sTILss
05-05-2008, 21:55
Jak ja zaluje, ze juz tu chara nie mam... i najwazniejsze, do obu stron: HF

Master Bonczek
05-05-2008, 22:58
co tam karacze?:d

Unholy_Elder
06-05-2008, 10:57
"Rządzić serwerem"? Ja tam sobą nie dam rządzić... Zresztą, nie będzie nigdy tak, że jakaś gildia będzie panować, jest jedna wojna, będzie następna.

Ty chyba nie znasz znaczenia tego slowa. Nikt nie mowi ze dana gildia bedzie rzadzic jakims graczem, tylko pkowac do woli, organizowac questy, jebac payment za nic B) i miec ogolny najsilniejszy squad.

Wg mnie to jest wojna bez konca, jednak w pewnym momencie ktoras ze stron poprostu zrezygnuje z braku odpowiednich ludzi czy lvli. Chyba ze jebiemy az do rooka. ;)

SMk
06-05-2008, 14:53
Jak już wcześnie napisałem szweduchy wygrają.. ~ Brak organizacji , i zero selekcji ! Bierzecie kogo kurwa popadnie zapewne. Do tego spy'e ;)

Stoxarmi
06-05-2008, 15:58
Prawda jest taka, że przegraliśmy serva na początku...Już pierwsza wojna wbk vs tengu pokazała nasze miejsce w szeregu.Potem pl to już była tylko p omoc dla wywalonych,"zbuntowanych" swe np.Hampish i Hellxuzii.Smutne ale prawdziwe ;/

shoq
06-05-2008, 16:35
Ty chyba nie znasz znaczenia tego slowa. Nikt nie mowi ze dana gildia bedzie rzadzic jakims graczem, tylko pkowac do woli, organizowac questy, jebac payment za nic B) i miec ogolny najsilniejszy squad.

Jeśli byłoby to pvp-enforced, to z pewnością pekowaliby do woli. Tu mają odraniczenia, i nie sądzę, żeby marnowali fragi na "szarych obywateli" tudzież na zmuszenie do zapłaty okupu wszystkich, którzy nie będą chcieli zapłacić. Tak więc ci, którzy nie biorą udziału w wojnie i nie podpadną nikomu, raczej nie mają się o co martwić. :)

spy'e
Nie można po prostu powiedzieć "szpieg"?

xaki123
06-05-2008, 16:46
ludkiii:P memento zadecydowalo kiedy wojna sie rozpocznie czyli na 10000% kogos juz tam maja:P

Z takim team może wygramy, może dojde do was:D

Mispex
07-05-2008, 08:13
no widze pierwsze fragi:) czyzby valour zaczyna dzialac? no ale nadal nie padl konkretny..albo inaczej:P nie padl nikt z memento:) nekani sa supporterzy:P

Skramer
07-05-2008, 10:37
Chcialbym zobaczyc jak bedzie wygladalo open battle ;d

sTILss
07-05-2008, 13:47
hampish hampish... Napisal na forum tibii.com ze Valour przyjmujac kazdego okazuje swoja slabosc, a sam za czasow AIE robil to samo.

Patryk5
07-05-2008, 13:53
Póki Memento ma full przydupasow Valour nie ma szans ;)
Gdyby guild Adavendora doszła do wojny to mogłoby być ciekawie.

Unholy_Elder
07-05-2008, 16:32
Póki Memento ma full przydupasow Valour nie ma szans ;)
Gdyby guild Adavendora doszła do wojny to mogłoby być ciekawie.

Chodzi raczej o pewne wysokiej klasy osobnosci ;), takie jak Xazez, sam Adavendor czy Glowr.

Stoxarmi
07-05-2008, 19:27
Xazez jest hunted od memento...Glowr selnoł chara szwedowi. Ach...Brakuje tu zgrania Gamio xd. btw widzieliście co napisał Mattrixo? "Pójde na OB pozbierać loota z memento ;D albo opis Kavare looknijcie se

Waldo1910
07-05-2008, 20:47
ale pierdoły opowiadasz :D

Pepe1990
07-05-2008, 21:01
Xazez jest hunted od memento...Glowr selnoł chara szwedowi. Ach...Brakuje tu zgrania Gamio xd. btw widzieliście co napisał Mattrixo? "Pójde na OB pozbierać loota z memento ;D albo opis Kavare looknijcie se

Ej stary mam takie pytanie pieka cie suty ?

Mispex
07-05-2008, 21:17
nie wiem ludzie skad wy macie takie informacje..pod depo noobki lepsze info maja xd

Gypsy
07-05-2008, 21:34
Chodzi raczej o pewne wysokiej klasy osobnosci ;), takie jak Xazez, sam Adavendor czy Glowr.

Chodziło ci o osobistości?:confused:

Master Bonczek
07-05-2008, 22:25
Gnistarn hacked :OOOO

Unholy_Elder
08-05-2008, 07:30
Chodziło ci o osobistości?:confused:

Szczerze przepraszam za mój jakże bezmyślny błąd. Pisałem na szybko i tak jakoś wyszło. ;)

Gamio is coming. Nie bd wyjaśniał narazie o co chodzi. Mam pewne info i postanowilem troche je ujawnić, bo często sie o nim wspomina. :]

Waldo1910
08-05-2008, 11:37
Co z tego jak Gamio nigdy nie był mózgiem wojny :P w sensie ogarniania ludzi itp

Seith
08-05-2008, 12:26
Varene, Naderixo, Ramarios i ktos tam jeszcze down xd

Mattrixo123
08-05-2008, 14:14
widzieliście co napisał Mattrixo? "Pójde na OB pozbierać loota z memento

Gdzie pajacu napisalem cos takiego?Ta gra Ci serio kape ryje.

Pepe1990
08-05-2008, 14:43
Matt mam sprawde do ciebie. Jak mozesz badz jutro na tibi o 16 pzdr.

candy
08-05-2008, 17:04
Varene, Naderixo, Ramarios i ktos tam jeszcze down xd
Nikt wiecej od Valour nie padl.
Hearox Ca, Dinamico, Sara Grim down

Seith
08-05-2008, 18:01
Gratuluję akcji xD

slayton
08-05-2008, 18:29
Sarendial, Agent pro, Netamar (wiecej nie sprawdzalem) tez gleby..

Seith
08-05-2008, 21:10
Było koło 15:3 dla nas ;p

SMk
08-05-2008, 21:56
Było koło 15:3 dla nas ;p

co Ty pierdolisz? 20:5 w pizde jest. Od początku było mówione że przegrają.. ;)

xD0xD
08-05-2008, 23:53
dla nas czyli dla kogo ?? moze wy rozumiecie o kogo chodzi ale normalni ludzie tacy jak ja nie bardzo wiec prosze piszcie jasniej, thx

Unholy_Elder
09-05-2008, 13:04
dla nas czyli dla kogo ?? moze wy rozumiecie o kogo chodzi ale normalni ludzie tacy jak ja nie bardzo wiec prosze piszcie jasniej, thx

"dla nas" czyli dla Valour, bo jak polak to jest z Valour, no moze nie kazdy bo sa pewne osobniki o ktorych nie bd wspominal co maja inne bóstwo. "normalni ludzie tacy jak ja" to co, sadzisz ze jestesmy nienormalni? ;>

Zakladasz temat o wojnie, o ktorej bardzo malo wiesz.

sTILss
09-05-2008, 14:57
Bo chce sie wiecej dowiedziec.

Seith
09-05-2008, 15:49
"dla nas" czyli dla Valour, bo jak polak to jest z Valour

LMAO XD Rozjebałeś mnie kolego :P

Unholy_Elder
09-05-2008, 19:47
LMAO XD Rozjebałeś mnie kolego :P

Czym cie rozjebalem, kolego? Jezeli wolisz Memento, twoja sprawa dalej napisalem o takich. Tutaj chodzi o wybor, a ja wole kilku swe nie lubiacych memento+ polaczki niz jebane szwedzkie tylki z mentosow. Rozjebaly mnie twoje watpliwosci.

SMk
09-05-2008, 22:16
I co? Chuja sie dzieje na tej wojnie.. to nie to co za czasów ~ WBK , AIE ;/

Stoxarmi
09-05-2008, 23:04
Niestety pl to albo nooby albo spys...Widziałem akcje jak poszli w bardzo silnym składzie(np.Gamio,Mattrixo,Glowr) na jedna babe....bili ją tyle, że memento sie zebrało, przyszło i zabiło all naszych.Mówie o akcji koło Svargrond.

Mispex
09-05-2008, 23:43
Niestety pl to albo nooby albo spys...Widziałem akcje jak poszli w bardzo silnym składzie(np.Gamio,Mattrixo,Glowr) na jedna babe....bili ją tyle, że memento sie zebrało, przyszło i zabiło all naszych.Mówie o akcji koło Svargrond.

mozesz jasniej o czym mowisz? jezeli o akcji na beriaha i bartexa to kazdy glupi wie ze memento mialo tam massloga..

RzaSho
10-05-2008, 00:08
idz pan whuj.

@ All co mówią ze przegramy...

mnie to hoj obchodzi dude!

wazne ze niezaplacilem i niezaplace

i to mnie cieszy w miare,

a na chara mam wyjebane;p

Pepe1990
10-05-2008, 00:25
idz pan whuj.

I takich jak ty ludzi szanuje ktorzy nie przeliczaja postaci na kase i maja wyjebane na ta pojebane gierke takich ludzi trzeba wiecej. Ja czekam na pacc i postaram sie wam w jakis sposob pomoc.

Pepe1990
10-05-2008, 00:29

To nie byla "baba" debilko tylko Beriah Alatin... pathetic prosze cie wyjdz.:confused:

RzaSho
10-05-2008, 00:50
To nie byla "baba" debilko tylko Beriah Alatin... pathetic prosze cie wyjdz.:confused:

HAHAHHAHAHAHA

BABE !!!!! LOL

Patryk5
10-05-2008, 08:20
Widze troche was wczoraj popadało :> Nie wiedzieliście gdzie uciec -.^?

Jasamwsobie
10-05-2008, 14:18
Ja tu czegoś nie rozumiem już w ogóle. Na forum tibia.com jedna wielka propaganda. Chris płacze i prosi o pomoc kogo może. Valour w PZ a i tak padają... Mispex, który nakręcał wojnę na tym forum (z tego co czytałem we wcześniejszych postach) jest w innej gildii, razem z Axel Xerenous. A wg mnie oni mogliby bardzo pomóc. Ja się bardzo cieszę, że ta wojna jest, bo może będzie szansa na zniszczenie Memento. Najbardziej bym chciał żeby padł Samek Emberius, zdrajca, PA, random PK itp. który od samego początku servera trzymał ze Szwedami z Tengu...
Ja osobiście mam niski level, nie będę nawet mówił nicku, ale jak kupie PACC, zrobię PG i do czasu aż wbiję 70 lvl wojna się nie skończy, to bardzo chętnie pomogę.
Pozdrawiam i proszę o wyjaśnienie kwestii, które napisałem wyżej. O ile można oczywiście.

A tak poza tym... Oput jest w wojnie czy nie? Bo też przydałaby się jego pomoc. Nie rozumiem dlaczego nie chcą walczyć, przecież między innymi po to jest Tibia.
Wiadomo, ze jak się padnie to lipa i jest się wkur****nym ale cóż. ŻYCIE...
Przynajmniej jakieś urozmaicenie w grze, a nie ciągle exp i exp. Można się zanudzić na śmierć siedząc cały czas na Warlockach, czy gdzie wy tam expicie.

Stoxarmi
10-05-2008, 15:29
Beriah Alatin tak o nią chodzi...nie wiem o co wam chodzi ale miała addon baby :P( nie wiem czy w rl to chłop)

sTILss
10-05-2008, 16:59
idz pan whuj.

Mam nadzieje, ze ludzie pamietaja co sie dzialo za czasow AIE vs Tengu, bo za duzego bohatera teraz z siebie robisz...

Jasamwsobie
10-05-2008, 19:59
@up

Lepiej późno niż wcale...

Sadoo
10-05-2008, 21:06
ahhhhh pewnie pamietaja xD

Unholy_Elder
10-05-2008, 22:17
Linki do filmikow zapozyczone z tematu slayton'a:

http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=174320

Venore
http://www.uploadhyper.com/file/9ef1e76e/bartexvenorefajt.cam

Edron
http://www.uploadhyper.com/file/622c5141/bartexedron9may.cam

Dadinz
11-05-2008, 00:51
Ja tu czegoś nie rozumiem już w ogóle. Na forum tibia.com jedna wielka propaganda. Chris płacze i prosi o pomoc kogo może. Valour w PZ a i tak padają... Mispex, który nakręcał wojnę na tym forum (z tego co czytałem we wcześniejszych postach) jest w innej gildii, razem z Axel Xerenous. A wg mnie oni mogliby bardzo pomóc. Ja się bardzo cieszę, że ta wojna jest, bo może będzie szansa na zniszczenie Memento. Najbardziej bym chciał żeby padł Samek Emberius, zdrajca, PA, random PK itp. który od samego początku servera trzymał ze Szwedami z Tengu...
Ja osobiście mam niski level, nie będę nawet mówił nicku, ale jak kupie PACC, zrobię PG i do czasu aż wbiję 70 lvl wojna się nie skończy, to bardzo chętnie pomogę.
Pozdrawiam i proszę o wyjaśnienie kwestii, które napisałem wyżej. O ile można oczywiście.

A tak poza tym... Oput jest w wojnie czy nie? Bo też przydałaby się jego pomoc. Nie rozumiem dlaczego nie chcą walczyć, przecież między innymi po to jest Tibia.
Wiadomo, ze jak się padnie to lipa i jest się wkur****nym ale cóż. ŻYCIE...
Przynajmniej jakieś urozmaicenie w grze, a nie ciągle exp i exp. Można się zanudzić na śmierć siedząc cały czas na Warlockach, czy gdzie wy tam expicie.

właśnie w tym problem, że żeby mieć większe szanse pokonać Memento wszyscy, a przynajmniej większość musiałaby zebrać się w tym samym czasie i walczyć.A było tak,że gdy Camorra miała wojnę z Memento to gildia Valour nie chciała się w to mieszać,mało tego noobki jak Donasino były pro super evul providerami Hampisha.Natomiast teraz gdy Valour ma wojnę z Memento, to większość starej ekipy z Camorry nie chce walczyć bo się wypłaciła/jest retired.Nie będę już mówił o masie 100+ lvli z gildii takich jak Extraordinary Gentleman,którzy wolą zbytnio się nie wyróżniać i wychodzić przed szereg.W*****a mnie bardzo Axel, który zawsze jest neutralny.Ooo przepraszam zapomniałem faktu,że dołączył do Tengu w wojnie przeciwko AIE, ale to chyba tylko dlatego, że był zbyt pewien iż Tengu wygra.Według mnie tak zachowują się największe cipki,której srają przed monitorem o swoje chary.No ale to tylko moje zdanie:p

wrogonastawiony
11-05-2008, 06:49
Ludzie Marco Josefa z aldory moga za was wygrac ta wojne :P

Jasamwsobie
11-05-2008, 08:53
@up
? o.0

@Dadinz
Extraordinary~ chyba się wybija zbytnio nawet, bo pkują sobie jak chcą, gdzie chcą, kiedy chcą i kogo chcą, z wyjątkiem swoich PRO- Memento...

Nie rozumiem tego wszystkiego. Chore jest to... No chyba, że trzymają postacie na Allegro...

wrogonastawiony
11-05-2008, 14:11
Eh, ludzie z aldory z gildii anima graja na postaciach innych z roznych swiatow, graja za nich bo maja dosc dobre ogarniecie. Osobiscie jestem za Eternal March no ale skoro Marco jest z wami to taka opcja by byla : )

Jasamwsobie
11-05-2008, 16:50
no z tego co pamietam, na morganie kiedys Mevar bil sie jakas postacia i wymiatal zajebiscie. Teraz to Nemtor chyba, nie? bo dawno na aldorze nie byłem.

Master Bonczek
11-05-2008, 18:36
by mnie chyba pojebać musiało żebym passy dał komuś od marco ;O

Gypsy
11-05-2008, 19:22
właśnie w tym problem, że żeby mieć większe szanse pokonać Memento wszyscy, a przynajmniej większość musiałaby zebrać się w tym samym czasie i walczyć.A było tak,że gdy Camorra miała wojnę z Memento to gildia Valour nie chciała się w to mieszać,mało tego noobki jak Donasino były pro super evul providerami Hampisha.Natomiast teraz gdy Valour ma wojnę z Memento, to większość starej ekipy z Camorry nie chce walczyć bo się wypłaciła/jest retired.Nie będę już mówił o masie 100+ lvli z gildii takich jak Extraordinary Gentleman,którzy wolą zbytnio się nie wyróżniać i wychodzić przed szereg.W*****a mnie bardzo Axel, który zawsze jest neutralny.Ooo przepraszam zapomniałem faktu,że dołączył do Tengu w wojnie przeciwko AIE, ale to chyba tylko dlatego, że był zbyt pewien iż Tengu wygra.Według mnie tak zachowują się największe cipki,której srają przed monitorem o swoje chary.No ale to tylko moje zdanie:p

Jestem członkiem tej gildii i nie widzę takiej zajebanej możliwości żebym miał pomagać ludziom pokroju Quaffexa~. A propaganda którą spamuje na forum Donasino mnie po prostu śmieszy.

@up
? o.0

@Dadinz
Extraordinary~ chyba się wybija zbytnio nawet, bo pkują sobie jak chcą, gdzie chcą, kiedy chcą i kogo chcą, z wyjątkiem swoich PRO- Memento...

Nie rozumiem tego wszystkiego. Chore jest to... No chyba, że trzymają postacie na Allegro...

Podaj mi przykład tego nieusprawiedliwionego pekowania bo jeżeli myślisz o tępienu pro evul random fighterow-pekerow z kazzo to jesteś w błędzie, nie jest to nic złego :)
Ah i narzekanie ile to złego memento wyrządzilo twojemu 30 lvlowi jest tez śmieszne :)

Jasamwsobie
11-05-2008, 21:03
nie mówię, że mi coś zrobili, chociaż jak grałem rok temu tutaj to właśnie Samek huntował mnie i dlatego chcę żeby padł. MIał wtedy jeszcze 65 lvl...
Teraz mnie w*****a memento, dzisiaj ujebali mojego kolege rl 79 lvl, ktorego miedzy innymi chcieli bic kolesie z twojej gildii tez.
a poza tym zajmuja wsyztskie respy i kumple z rl nei maja gdzie expic.
pozdrawiam.

Pepe1990
11-05-2008, 21:11
Jestem członkiem tej gildii i nie widzę takiej zajebanej możliwości żebym miał pomagać ludziom pokroju Quaffexa~. A propaganda którą spamuje na forum Donasino mnie po prostu śmieszy.

Podaj mi przykład tego nieusprawiedliwionego pekowania bo jeżeli myślisz o tępienu pro evul random fighterow-pekerow z kazzo to jesteś w błędzie, nie jest to nic złego :)
Ah i narzekanie ile to złego memento wyrządzilo twojemu 30 lvlowi jest tez śmieszne :)

Rutek a ty kurwa niby kiedy walczyles hmm ? bo sobie nie przypominam. WBK vs TENGU nie brales udzialu w wojnie z tego co pamietam a gdy byl konflikt Voorsting vs Oppo~ to albo wchodziles na 5min na vt albo nie przychodziles tak ze nie za*******aj tutaj ze ty jestes super pro master pvp a i tak btw co myslisz o tym by pogadac np w katowicach bo sa sprawy do wyjasnienia nie uwazasz ?

Pepe1990
11-05-2008, 21:16
nie mówię, że mi coś zrobili, chociaż jak grałem rok temu tutaj to właśnie Samek huntował mnie i dlatego chcę żeby padł. MIał wtedy jeszcze 65 lvl...
Teraz mnie w*****a memento, dzisiaj ujebali mojego kolege rl 79 lvl, ktorego miedzy innymi chcieli bic kolesie z twojej gildii tez.
a poza tym zajmuja wsyztskie respy i kumple z rl nei maja gdzie expic.
pozdrawiam.

A bija ci kolege poniewaz niema plecow to co sie dziwisz hmm ? A Samek to new owner tak ze mozesz sobie zapomniec o tym jak cie Emil "huntowal" bo gowno mu zrobisz 8o

Gypsy
11-05-2008, 22:22
Rutek a ty kurwa niby kiedy walczyles hmm ? bo sobie nie przypominam. WBK vs TENGU nie brales udzialu w wojnie z tego co pamietam a gdy byl konflikt Voorsting vs Oppo~ to albo wchodziles na 5min na vt albo nie przychodziles tak ze nie za*******aj tutaj ze ty jestes super pro master pvp a i tak btw co myslisz o tym by pogadac np w katowicach bo sa sprawy do wyjasnienia nie uwazasz ?

W wojnie AIE vs Tengu walczyłem :)? Już nie pamiętasz jaka szmata sie okazałeś w związku z ta kwestią?

A w temacie Voorsting vs Opportunieties wiesz tak samo jak ja ze nie było mnie przez 7 dni w domu (bo bylem na wyciecze szkolnej) a kiedy wróciłem w gildii było 4 osoby, przy czym ty wypłaciłeś sie kilka dni wcześniej wiec don't pierdol :confused: I nie wiem skąd ci sie wzięło to ze wychodziłem z Venta czy nie przychodziłem na akcje bo żadnych akcji już nie było jak powiedziałem kiedy wróciłem to w gildii było 4 osoby.

edit:
Nie doczytałem do końca twojej jakże ciekawej wypowiedzi. Co do spotkania w Katowicach to nie widzę sensu tam jechać w związku z faktem że Ampa i Szafa planują przyjechać do mnie na wakacjach, a żadnych innych interesów tam nie mam. Jak chcesz to możesz wpaść do mnie. A tak ogólnie to aż strach sie bać rozmawiać z tobą ;(

edit2:
Widzę że nie udało ci sie pojąć jakże trudnej sztuki Multi-Cytowania wypowiedzi :)

Jasamwsobie
12-05-2008, 11:52
Lotiiz jest kozak...
na forum.tibia.com cfaniakuje, ale już coś goi uspokajają...

edit: i odpadł z gildii ^.^

Wudawip
15-05-2008, 10:19
kto wygrywa w wojnie ze zapytam ;d?

SMk
15-05-2008, 14:00
Wynik jest 43:11 , więcej , dokładniej na forum ~ tibia.com , ale wynik jest moim zdaniem mało ważny ;)

Varcetti
15-05-2008, 18:43
Właśnie wykrylismy w naszej gildi spy'a którym okazał się Atrilo.
Miejmy nadzieje że w Valour nie ma już więcej spy'ów oraz że jeszcze wygramy tego wara. ;)

SMk
15-05-2008, 19:49
@ up , wybacz napewno jest ich więcej , Swe nie umieją grać fair. Nie zrobiliście selekcji w ogóle na początku dlatego tak wyszło. Teraz dopiero widze zmiany. A co do wygranej to wątpie ,że się wam uda , bo jest ich znacznie więcej.. ;/

Optymiści ;) !

Dadinz
15-05-2008, 22:05
W wojnie AIE vs Tengu walczyłem :)? Już nie pamiętasz jaka szmata sie okazałeś w związku z ta kwestią?

A w temacie Voorsting vs Opportunieties wiesz tak samo jak ja ze nie było mnie przez 7 dni w domu (bo bylem na wyciecze szkolnej) a kiedy wróciłem w gildii było 4 osoby, przy czym ty wypłaciłeś sie kilka dni wcześniej wiec don't pierdol :confused: I nie wiem skąd ci sie wzięło to ze wychodziłem z Venta czy nie przychodziłem na akcje bo żadnych akcji już nie było jak powiedziałem kiedy wróciłem to w gildii było 4 osoby.

edit:
Nie doczytałem do końca twojej jakże ciekawej wypowiedzi. Co do spotkania w Katowicach to nie widzę sensu tam jechać w związku z faktem że Ampa i Szafa planują przyjechać do mnie na wakacjach, a żadnych innych interesów tam nie mam. Jak chcesz to możesz wpaść do mnie. A tak ogólnie to aż strach sie bać rozmawiać z tobą ;(

edit2:
Widzę że nie udało ci sie pojąć jakże trudnej sztuki Multi-Cytowania wypowiedzi :)

powiesz mi jak się jeździ na wakacjach? "Jakże" przemądrzały chuju

Gypsy
15-05-2008, 22:58
powiesz mi jak się jeździ na wakacjach? "Jakże" przemądrzały chuju

Nigdy nie wyjechałeś nigdzie na wakacje? Poza tym jest to zwrot potoczny naprawdę przy*******anie sie do byle czego w moim stylu ci nie wychodzi jakże skretyniały chuju.:confused:

Dadinz
15-05-2008, 23:03
można przyjechać na wakacje a nie na wakacjach tak jak ty napisałeś.Nie miałeś w podstawówce i w gimnazjum gramatyki?Myślisz, że robisz z siebie lepszego od innych jak użyjesz w swoich postach kilku słów zwykle nieużywa się w języku potocznym?Uważaj bo popadniesz w samozachwyt.

Gypsy
15-05-2008, 23:19
można przyjechać na wakacje a nie na wakacjach tak jak ty napisałeś.Nie miałeś w podstawówce i w gimnazjum gramatyki?Myślisz, że robisz z siebie lepszego od innych jak użyjesz w swoich postach kilku słów zwykle nieużywa się w języku potocznym?Uważaj bo popadniesz w samozachwyt.

Pieniłeś się podczas pisania tego posta?:confused:

Jestem pewien ze można użyć sformułowania "na wakacjach" (normalni ludzie interpretują to jako "podczas wakacji")

btw. Czy wiesz że... Bolesław Prus napisał nowele o wdzięcznym tytule: "Na wakacjach" 8o

Dadinz
15-05-2008, 23:56
hahahaa kretynie można powiedzieć "na wakacjach", ale nie można powiedzieć "przyjeżdżają na wakacjach".Co innego gdybyś napisał "przyjeżdżają na wakacje". Widzisz różnicę czy dalej będziesz się trzymał swojej wersji?

MiszczuPefalpe
16-05-2008, 08:25
hahahaa kretynie można powiedzieć "na wakacjach", ale nie można powiedzieć "przyjeżdżają na wakacjach".Co innego gdybyś napisał "przyjeżdżają na wakacje". Widzisz różnicę czy dalej będziesz się trzymał swojej wersji?

I sie srasz piszac kilka postow o takie gowno? normalny jestes?

Dadinz
16-05-2008, 13:34
I sie srasz piszac kilka postow o takie gowno? normalny jestes?

Sorry ale to nie moja wina, że jemu nie wystarczył 1 post żeby to zrozumieć.Może i gówno ale jak na razie to tutaj ciekawszych tematów nie ma.A poza tym to sam teraz się srasz do mnie o to gówno.

Mispex
16-05-2008, 22:40
ludkiii piszcie cos ciekawego=(

Defroy
17-05-2008, 10:09
Witam wszystkich graczy "Xerena"

Czytałem wasze wszystkie posty i doszedłem do tego...
Mispex największy motywator ,który chciał doprowadzić do wojny bardzo się angażował ,lecz dość szybko zapłacił.
Gildia Volour jedno wielkie nie porozumienie ,ludzie brani z łapanki.Sam Chris~ napisał bierzemy wszystko i wszystkich ,aby wygrać z gildia "Momento" czekają nas lepsze czasy.Do czego to doprowadziło że był moment że w Volour było 100+ osób z tego połowa spy's.Moim zdaniem Volour nie prowadzi i nie prowadziło żadnej wojny.A te 11 fragów chyba na ich noob charach nabili.Zreszta 40+ dead'ów ,a nie widziałem aby Volour z pz wyszło.Memento expi ciągle dragon lair tam zrobić mass loga nie trudno i stanąć na moście i czekać aż pz zniknie.Jak widzę to wojnę to naprawdę kupa śmiechu.Chodź nie wiem czy to można nazwać wojną.
Don't Worry,Be Happy xD

Mispex
17-05-2008, 12:19
tak masz racje szybko zaplacilem..nie mialem zamiaru zaplacic nigdy:) ale jak sprzedali mnie koledzy to sie splacilem..i nie mam zamiaru brac udzialu w zadnej wojnie jak narazie:) walczylem min. dla kumpli a oni mnie sprzedali proste:P

Unholy_Elder
17-05-2008, 12:59
tak masz racje szybko zaplacilem..nie mialem zamiaru zaplacic nigdy:) ale jak sprzedali mnie koledzy to sie splacilem..i nie mam zamiaru brac udzialu w zadnej wojnie jak narazie:) walczylem min. dla kumpli a oni mnie sprzedali proste:P

Szczrze, dobrze Ciebie rozumiem i jestem z Toba. ;*

krzysheak
17-05-2008, 15:02
Witam wszystkich graczy "Xerena"

Czytałem wasze wszystkie posty i doszedłem do tego...
Mispex największy motywator ,który chciał doprowadzić do wojny bardzo się angażował ,lecz dość szybko zapłacił.
Gildia Volour jedno wielkie nie porozumienie ,ludzie brani z łapanki.Sam Chris~ napisał bierzemy wszystko i wszystkich ,aby wygrać z gildia "Momento" czekają nas lepsze czasy.Do czego to doprowadziło że był moment że w Volour było 100+ osób z tego połowa spy's.Moim zdaniem Volour nie prowadzi i nie prowadziło żadnej wojny.A te 11 fragów chyba na ich noob charach nabili.Zreszta 40+ dead'ów ,a nie widziałem aby Volour z pz wyszło.Memento expi ciągle dragon lair tam zrobić mass loga nie trudno i stanąć na moście i czekać aż pz zniknie.Jak widzę to wojnę to naprawdę kupa śmiechu.Chodź nie wiem czy to można nazwać wojną.
Don't Worry,Be Happy xD

Jestes niedorozwiniety czy cóś?
sjp.pwn.pl <--- bardzo uzyteczna stronka dla ludzi ktorzy rzucili szkole po skonczeniu podstawowki...

Xarupi
17-05-2008, 15:35
Jestes niedorozwiniety czy cóś?
sjp.pwn.pl <--- bardzo uzyteczna stronka dla ludzi ktorzy rzucili szkole po skonczeniu podstawowki...

1szy raz sie zgodzic z toba musze ;d

SMk
17-05-2008, 16:19

Jebać sprzedawczyków <3 :P

Varcetti
19-05-2008, 17:47
Mamy takie zgranie że ja pierdole...

SMk
19-05-2008, 21:09
Nargoriel has paid.
W sumie gdyby troszke poexpił i ogarnął ekipę to spokojnie byście wygrali.

Ale narazie to nie ma cudów <333 :D

Unholy_Elder
19-05-2008, 22:42
Nargoriel has paid.
W sumie gdyby troszke poexpił i ogarnął ekipę to spokojnie byście wygrali.

Ale narazie to nie ma cudów <333 :D

Dokladnie o tym samym pomyslalem w pierwszej kolejnosci. Jednak, tak naprawde mysle ze Xerena nigdy nie bedzie "nasza", tylko dla polakow+ jakas czesc lojalnych swe, ale z drugiej strony mysle tez ze nie istnieje cos takiego jak "lojalny szwed". B)

SMk
20-05-2008, 21:01
Widzę że mamy nową wojne Momento vs Crucify. Moglibyście założyć nowy temat :P Teraz jest zajebisty moment aby polacy dołączyli do którejś z gildi? :o , albo działali w pojedynkę ;)

btw. ciekawe o co poszło ;>?

Kicek
20-05-2008, 21:10
some information

May 20 2008, 13:47:53 when Nathaniel poe was hunting in venore d lair, Beriah alatin, Sedwey, Gnistarn, Chris silverarrow and Lillian bright sneaked Nathaniel and killed him with help from a dragon lord.

Ale moj kumpel gadal z Sara Grim i mowil, ze to sciema...

Waldo1910
20-05-2008, 21:47
Ja pierdole ogarnijcie sie :o

Unholy_Elder
21-05-2008, 07:46
Ja mysle, ze to kupa sciem. Nie bylo zadnej deklaracji, i nagle nie wiadomo skad jakis noobek z 8 lvl'em zalozyl temat o nowej wojnie. Wie ktos moze jaki byl powod stworzenia Crucify przez Beriah'a Alatin'a, zle bylo wszystkim w Memento?...

SMk
21-05-2008, 15:10
@up Myślę że tak , ale to przedsmak tego co się wydarzy.

A ten kurwa 8 lvl 'nas' wychujał bo to by był naprawdę dobry moment do tego żeby zaatakować ;)

Xarupi
21-05-2008, 22:24
Widzę że mamy nową wojne Momento vs Crucify. Moglibyście założyć nowy temat :P Teraz jest zajebisty moment aby polacy dołączyli do którejś z gildi? :o , albo działali w pojedynkę ;)

btw. ciekawe o co poszło ;>?

AsHeJopEHeHAsHeJOPEHEAsHEJpOEhOHEAshEJopEheAsHEjOp ehe

btw ty jestes ostatni co bedzie mówil co mamy robic forum fighters and retards!
W dupie byłes gówno widziales i gówno wiesz wiec zamknij ...

Cze waldek ;d

Dadinz
21-05-2008, 23:56
hahahahahahah jak przeczytałem niektóre posty i zobaczyłem jak niektórzy przejęli się tą ściemą o wojnie to sie mało nie popłakałem.Po pierwsze to jak można było w to uwierzyć, a po drugie to się kurwa zacznijcie sobą interesować bo chyba coś z wami nie tak, jak dajecie się jakimś noobkom z forum tibia.com w takie gówno wkręcić.Jak już napisał Kavare: ogarnijcie się.

SMk
22-05-2008, 12:34
AsHeJopEHeHAsHeJOPEHEAsHEJpOEhOHEAshEJopEheAsHEjOp ehe

btw ty jestes ostatni co bedzie mówil co mamy robic forum fighters and retards!
W dupie byłes gówno widziales i gówno wiesz wiec zamknij ...

Cze waldek ;d

pograj sobie dalej w Tibie niech Ci mozg zryje w chuj. <3

Sir-Babolek
23-05-2008, 11:23
Jebane forumowe trolle :d, ogarnijcie dupy i dajcie sobie spokoj z ta gra ;) jest tyle fajnych dup i imprez na swiecie ze szkoda marnowac 15h/dobe na ta gre.

BTW

Prawdopodobnnie to moj ostatni post tutaj wiec zegnam panstwa ;d

KTHXBYE

Maxu

Pepe1990
23-05-2008, 15:41
Jebane forumowe trolle :d, ogarnijcie dupy i dajcie sobie spokoj z ta gra ;) jest tyle fajnych dup i imprez na swiecie ze szkoda marnowac 15h/dobe na ta gre.

BTW

KTHXBYE

Maxu

Jeb. Kurwa Maxu ja ciebie nie poznaje:) co myslisz o spotkaniu sie w wakacje? jak cos to msg ns gg Cu misq:*

wrogonastawiony
23-05-2008, 17:23

BTW

KTHXBYE

Maxu

Tak, marnowanie rl jest glupie ale chwalenie sie swoim rl i te smieszne teksciki o dupach i imprezach sa jeszcze glupsze; ) Nikomu takim postem nie przemowisz do rozsadku, oni musza sami to zrozumiec ze nie warto...

:*

Master Bonczek
23-05-2008, 19:19

BTW

KTHXBYE

Maxu

Kocham te teksty ludzi, którzy sami siedzieli po 24/7 na expie, a nagle doznają olśnienia jakie to życie jest piękne :D

Dadinz
24-05-2008, 00:16

BTW

KTHXBYE

Maxu

tak właśnie Maxu!!! A ty tam szalejesz z Domestorem?

Xarupi
24-05-2008, 00:40
pograj sobie dalej w Tibie niech Ci mozg zryje w chuj. <3
haha policz se moje posty a twoje get a life kid!
smieje sie wlasnie z takich dupków jak ty co sie podniecaja jakimis postami na forum. Jak Waldek powiedział ogarnijcie sie kurwa przyjdzie debil jeden z drugim i pierdola takie glupoty ze kurwa wstyd a potem masz pretensje ze sie z ciebie smieja lOl 3

i to ty masz zryty łeb bo ja sie z tego smieje a ty tym żeyjesz :D

louuuuuuuuuuuuuuu!

tekenns
24-05-2008, 13:30
Witam prosze oto link do filmiku z wara Jak Valour dostaje ;/ ale coz wolalbym zeby wygrali

http://www.***********.com/716967591.html

zamiast * speedy share

sTILss
24-05-2008, 13:57
Nie dziala \;

Jedna z gorszych prob wyludzenia hasel jakie widzialem...

SMk
24-05-2008, 15:11
smieje sie wlasnie z takich dupków jak ty co sie podniecaja jakimis postami na forum. Jak Waldek powiedział ogarnijcie sie kurwa przyjdzie debil jeden z drugim i pierdola takie glupoty ze kurwa wstyd a potem masz pretensje ze sie z ciebie smieja lOl 3

louuuuuuuuuuuuuuu!

Co mnie to kurwa interesuje ile masz postow na tym forum? Jezeli to w twoim zajebanym zyciu jest dla ciebie najwazniejsze to pisz je dalej. Zamiast zagrac normalna gre cos takiego jak COD 4 , to w tibie na*******asz 24h. Zryje ci sie mozg. Sory juz ci sie zryl :(

BSNT!

krzysheak
24-05-2008, 17:40
Widze ze wszystkie pieski zaczely sie wyplacac (szczegolnie Qaffex, Bolt Drake)
Smiesznie to wyglada... jak zwykle wszyscy sie w juhc sadzili na wojne i mieli ogolnie zajebiscie bojowe nastroje a tu dupa :D

Przylaczam sie do opinii Maxa (procz tej czesci o imprezach bo chwalenie sie ze nagle z nalogowca stal sie najlepszym ziomem z osiedla ktory zalicza wszystkie laski jest troche do dupy), nie gram w Tibie w zasadzie od 3-4 miechow i bardzo mi to sluzy, przynajmniej juz nie musze sie wstydzic przed kumplami ze gram w pixelowe ludziki.

louuuuuuuuuuuuuuu!

I tak to ty jestes najbardziej zjebany...

Kicek
24-05-2008, 19:06
Powiem wam jedno :

Jestesci ZALOSNI.

Kazdy z was gada, ze to pixele... I huj! Jak sie wam podoba to grajcie omg... Gracie dla szpanu (do wowa won) czy dla wlasnej zabawy? Czy na dworze nie macie innych tematow niz w co grasz? Chyba po to odchodzisz od kompa aby od niego odpoczac... A teraz kazdy z was zostal wyjebany z serwa/gra sie znudzila i juz gada, ze kazdy gra 24/h, ze noob itp i sie chwali, ze moze na gole laski chodzic i z no lifera zrobil sie taki toowarzyski o0

Btw. To temat o wojnie!

sTILss
24-05-2008, 22:07
Powiem wam jedno :

Jestesci ZALOSNI.

Kazdy z was gada, ze to pixele... I huj! Jak sie wam podoba to grajcie omg... Gracie dla szpanu (do wowa won) czy dla wlasnej zabawy? Czy na dworze nie macie innych tematow niz w co grasz? Chyba po to odchodzisz od kompa aby od niego odpoczac... A teraz kazdy z was zostal wyjebany z serwa/gra sie znudzila i juz gada, ze kazdy gra 24/h, ze noob itp i sie chwali, ze moze na gole laski chodzic i z no lifera zrobil sie taki toowarzyski o0

Btw. To temat o wojnie!

Polac mu.

Chociaz te 'gole laski' mnie rozjeb*ly

SMk
24-05-2008, 22:08
Widze ze wszystkie pieski zaczely sie wyplacac (szczegolnie Qaffex, Bolt Drake)
Smiesznie to wyglada... jak zwykle wszyscy sie w juhc sadzili na wojne i mieli ogolnie zajebiscie bojowe nastroje a tu dupa :D

Przylaczam sie do opinii Maxa (procz tej czesci o imprezach bo chwalenie sie ze nagle z nalogowca stal sie najlepszym ziomem z osiedla ktory zalicza wszystkie laski jest troche do dupy), nie gram w Tibie w zasadzie od 3-4 miechow i bardzo mi to sluzy, przynajmniej juz nie musze sie wstydzic przed kumplami ze gram w pixelowe ludziki.

I tak to ty jestes najbardziej zjebany...

Dziękuje Ci Krzysiu za poparcie:) btw. wpadaj do nas (Bartka i mnie ) Czekamy na wakacjach ! xD

krzysheak
24-05-2008, 22:30
Dziękuje Ci Krzysiu za poparcie:) btw. wpadaj do nas (Bartka i mnie ) Czekamy na wakacjach ! xD

Nie musisz dziekowac, po prostu trzeba cisnac i tempic frajerstwo :)

Taki maly offtop:
Troche szkoda ze zepsul mi sie dysk na ktorym mialem chatloga Otto de'lotto zaraz po wyplaceniu sie, mowil ze ma wyjebane na wszystkich i ze Nargoriel to jego bloodbro. Najsmieszniejsze jest to ze 2-3 dni potem padl od swojego ukochanego Mackana. Przytaczam ta historie bo Bolt Drake tez sobie myslal ze jak bedzie lizal dokladnie dupsko szwedom to zdobecie respekt u swoich eloziomow z Partille, a tu dupa... nie wyszlo i teraz jak najwiekszy smiec i nieudacznik sie wyplaca; )

Xarupi
25-05-2008, 12:02
Nie musisz dziekowac, po prostu trzeba cisnac i tempic frajerstwo :)

Taki maly offtop:
Troche szkoda ze zepsul mi sie dysk na ktorym mialem chatloga Otto de'lotto zaraz po wyplaceniu sie, mowil ze ma wyjebane na wszystkich i ze Nargoriel to jego bloodbro. Najsmieszniejsze jest to ze 2-3 dni potem padl od swojego ukochanego Mackana. Przytaczam ta historie bo Bolt Drake tez sobie myslal ze jak bedzie lizal dokladnie dupsko szwedom to zdobecie respekt u swoich eloziomow z Partille, a tu dupa... nie wyszlo i teraz jak najwiekszy smiec i nieudacznik sie wyplaca; )

Chłopczyku ja nie powiem co sobie ty myslales i jak to sie skonczylo :)
A co do asslickingu to sie chyba z siurkiem na glowy dziecko zamieniłes bo z partille nie znam nikogo

a co do wyplacania tak jak powiedziales nie mam tyle czasu na ta gre i na robienie nowej postaci a 100k do nie duza cena no tak ale ty przecierz nie grasz w tibie to na huj tu siedzisz na forum czytasz tibia com? haha tak jak mówilem wy tym żyjecie ja sie tym bawie

a co do wojny to spytaj kogo tylko chcesz ze jestem ostatnim któremu mozna cos wypominac

i powiedz otwarcie ze mnie cisniesz bo mnie nie lubisz dziecko liczyles na free gp odemnie bo miales duzy lvl ;< a padles i zamiast sie uczyc na bledach idziesz w zaparte typowe dla tej grupy wiekowej ;d
papa

krzysheak
25-05-2008, 15:19
Tak, patrze na forum tibia com i tibia pl bo lubie cisnac takich jak ty... Frajerkow z jakiegos zadupia dolnego ktorzy sadza ze sa elofajni bo maja 100 lvl w pixelowej grze, no wez w ogole sie ogarnij czlowieku.

Czuje sie od ciebie lepszy bo ja nie okradam ludzi ani w rl ani w tibii, moze to kwestia tego ze po prostu jestem bogatszy i nie jestem takim dziadem jak ty ze jak zobacze pare stow to mi staje...

Najbardziej smieszy mnie twoj argument z wiekiem, mam 17 lat i chuj? Czy jak mam 17 lat to sadzisz ze jestem jakis ulomny? No chyba ze znasz to z autopsji, jak ty miales 17 lat to pewnie byles niedorobiony ale to ze ty taki byles nie znaczy ze wszyscy tacy sa :)

@Do innych ktorzy nie wiedza o co chodzi

Xarupi sprzedal mojemu kumplowi chara (Xmander'a) za iles tam euro (nie pamietam dokladnie ile), kumpel oczywiscie musial czekac miech na nowego rk, w tym czasie wbil pare lvli i zloocil mandrake ktory zostal sprzedany nargorielowi za 15 dsmow, 2 dni potem (jednoczesnie z tydzien przed pierwszym poi) Bolt Drake odzyskal "swojego" chara i wyczyscil kumplowi postac...

PS pisze sie przecież a nie przecierz

wrogonastawiony
25-05-2008, 15:25
Hmm niechce zgrywac kozaka sprzed monitora, ale skoro tak go ojebal... i zapewne macie jego dane, to w czym problem ? ;) Niemowie zebyscie odrazu go młucili... wystarczyłaby rozmowa, a nawet telefon do matki i zapewne pas poszedłby w robote... dziecko oddałoby wszystko co ukradło :D

Unholy_Elder
25-05-2008, 17:04
Hmm niechce zgrywac kozaka sprzed monitora, ale skoro tak go ojebal... i zapewne macie jego dane, to w czym problem ? ;) Niemowie zebyscie odrazu go młucili... wystarczyłaby rozmowa, a nawet telefon do matki i zapewne pas poszedłby w robote... dziecko oddałoby wszystko co ukradło :D

To kupywanie/sprzedawanie kont to bardzo wzgledne pojecie. Sam slyszalem bardzo duzo historyjek tego typu i wiekszosc z nich konczyla sie w ten sam sposob: Kupilem chara za 500~ zl koles mnie ojebal przed zmiana danych. Ciagle sie zapewnialem ze cos z tym zrobie a tak naprawde im dluzej sie zapewnialem tym bardziej w to nie wierzylem. Ze wzgledu prawnego gowno mozna zrobic, sam sprawdzalem tego typu watpliwosci. Po jakims czasie mowisz sobie a chuj co tam 500 zl, zyjemy dalej, a jebany smiec co sprzedal chara cieszy sie bo zarobil pol k (pewnie jego starzy zarabiaja tyle przez rok). Wg mnie nic nie da zaden telefon, czy tez odwiedziny w jego chacie bo ziomek i jego rodzina zawsze moga sie wszystkiego wyprzec.

Historyjke pisalem w 1 os. zeby byla latwiejsza do zrozumienia. Nigdy nie kupilem chara a to zdarzenie mialo miejsce z udzialem mojego kumpla z rl...

@Xarupi
Wkurw*asz mnie od kiedy pierwszy raz ujrzalem twego posta, wkurw*asz mnie podobnie jak Rza Sho podczas wojny Alea~ vs. Tengu (teraz nic do ciebie nie mam Rza). Twoje debilne uwagi, komentarze sa zalosne, uwazanie sie za super pro ziooma tez jest zalosne. Mysle ze wiekszosc ludzi podziela moje zdanie.

Moze dostane bana ale jak skorzystasz z mojej rady to uznam ze bylo warto:
Nacisnij ctrl+W i nie truj nam wiecej dupy. Palant. :baby:

wrogonastawiony
25-05-2008, 18:26
Ale zrozum, dzwonisz i starej mowisz ze on cie okradł a ona juz cyka... bo niechce problemow, zadnych komisariatow policji itd. nawet jezeli nic nie wskurasz to im napsujesz krwi; ) Niech policja przyjdzie na jakies przesluchanie do chaty czy coś i widza full pirackiego oprogramowania na kompie.. to tylko przyklad.. a stara niedosc ze widzi ze syn naloguje sie cale dnie przy kompie to do tego zaczyna okradać innych.. i tak sie to kreci, naprawde tym mozna cos zdzialac. Zreszta, wiekszosc tych zlodziejaszkow to zera na rl, spojrzysz mu w oczy i juz z kasy wyskoczy. ;)

SMk
25-05-2008, 18:41
No ładnie żeście mu na wjeżdżali , aż się chłopak nie odzywa ;)

krzysheak
25-05-2008, 20:22
Tez nigdy nie kupilem chara ale wiem ze jakby mnie taki cwaniak jak Bolt Drake albo Otto de'lotto ojebal to bym cos z tym zrobil na 100%...

Ogolnie wiem ze swe tez sie okradaja ale jakos jak polak cos ukradnie to mnie to bardziej w*****a bo to pokazuje ze polacy to takie dziady ktore tylko kurwa mysla jak sie nachapac jak najmniejszym nakladem sil... To mnie wkurza, mendy spoleczne ktore siedza przy kompie po 15h grajac w jakas chuja warta gre i szpanujac potem przed kolegami ze udalo mu sie zarobic na krate piwa bo wychujal swojego znajomego z gry.

Teraz o sobie:
1.5 roku temu sprzedalem postac, 106 ms za 300 dolcow, wtedy chary byly wiecej warte, szczegolnie sorki , wiem ze moglbym zarobic i ze 3x tyle sprzedajac chara 3x bo gralem na US serverze gdzie amerykanie australijczycy itp sa pierwsi do kupna h lvla , ale mnie jakos tak dziwnie rodzice wychowali ze nie okradam innych bo bym czul sie jak chuj przed samym soba...

Pozdro

Unholy_Elder
25-05-2008, 22:09
Teraz o sobie:
1.5 roku temu sprzedalem postac, 106 ms za 300 dolcow, wtedy chary byly wiecej warte, szczegolnie sorki , wiem ze moglbym zarobic i ze 3x tyle sprzedajac chara 3x bo gralem na US serverze gdzie amerykanie australijczycy itp sa pierwsi do kupna h lvla , ale mnie jakos tak dziwnie rodzice wychowali ze nie okradam innych bo bym czul sie jak chuj przed samym soba...

Pozdro

Mam to samo. Sprzedalem niedawno 70+ knight'a. Po jakims czasie postanowilem go odzyskac. Kupilem new rkeya all lajcik. Ojebalem typa i poczulem sie jak ostatni sukinkot. Meczyly mnie rozterki moralne. Nie wiem moze to sprawa silnej woli, ja po prostu tak nie moge i chuj. Zostalem wychowany zeby nie krasc czy to wartosc rzeczywista czy wirtualna. Jestem taki i chcialbym to samo u innych, coz niektorzy sa inni. Chara oddalem na nastepny dzien...

Xarupi
26-05-2008, 21:24
Tez nigdy nie kupilem chara ale wiem ze jakby mnie taki cwaniak jak Bolt Drake albo Otto de'lotto ojebal to bym cos z tym zrobil na 100%...

Ogolnie wiem ze swe tez sie okradaja ale jakos jak polak cos ukradnie to mnie to bardziej w*****a bo to pokazuje ze polacy to takie dziady ktore tylko kurwa mysla jak sie nachapac jak najmniejszym nakladem sil... To mnie wkurza, mendy spoleczne ktore siedza przy kompie po 15h grajac w jakas chuja warta gre i szpanujac potem przed kolegami ze udalo mu sie zarobic na krate piwa bo wychujal swojego znajomego z gry.

Teraz o sobie:

Pozdro

tak zapraszam do słonecznego Kołobrzegu :)

tak btw nie wszyscy mieszkaja z mama ^^

huja warta gre haha a widze ze sporo czasu zwastowales 150 rp, 106 ms i bylo tego duzo wiecej lmao

"Tez nigdy nie kupilem chara ale wiem ze jakby mnie taki cwaniak jak Bolt Drake albo Otto de'lotto ojebal to bym cos z tym zrobil na 100%..."

ta co bys zrobil? zadzwonil do mamy? to by cie jeszcze zjebala
ale widze tak cie rodzice wychowali ze wszystkie sprawy zalatwiasz za pomoca mamy :)

narazie trolki nie bede juz was karmil
Spinajcie sie dalej ciao~

krzysheak
26-05-2008, 21:38
tak zapraszam do słonecznego Kołobrzegu :)

tak btw nie wszyscy mieszkaja z mama ^^

huja warta gre haha a widze ze sporo czasu zwastowales 150 rp, 106 ms i bylo tego duzo wiecej lmao

"Tez nigdy nie kupilem chara ale wiem ze jakby mnie taki cwaniak jak Bolt Drake albo Otto de'lotto ojebal to bym cos z tym zrobil na 100%..."

ta co bys zrobil? zadzwonil do mamy? to by cie jeszcze zjebala
ale widze tak cie rodzice wychowali ze wszystkie sprawy zalatwiasz za pomoca mamy :)

narazie trolki nie bede juz was karmil
Spinajcie sie dalej ciao~

Wez sie nie osmieszaj wiesniaku, skad wiesz co bym zrobil haha?
Odbiegasz od tematu ze jestes ****em ktory chuja ludzi na hajs.
Ty jestes trollem i pieskiem ktory jest kozakiem przed kompem, "zapraszam do kolobrzegu" i co jakbym przyjechal to pewno bys mnie zlal ze swoim plebsem z osiedla?

Nawet spoko ze stad s*******asz - przynajmniej nie bede sie denerwowal twoimi chuja wartymi komentarzami... Rza Sho sie ogarnal, a ty nadal byles jestes i bedziesz ****em:)

Xarupi
26-05-2008, 21:40
Wez sie nie osmieszaj wiesniaku, skad wiesz co bym zrobil haha?
Odbiegasz od tematu ze jestes ****em ktory chuja ludzi na hajs.
Ty jestes trollem i pieskiem ktory jest kozakiem przed kompem, "zapraszam do kolobrzegu" i co jakbym przyjechal to pewno bys mnie zlal ze swoim plebsem z osiedla?

Nawet spoko ze stad s*******asz - przynajmniej nie bede sie denerwowal twoimi chuja wartymi komentarzami... Rza Sho sie ogarnal, a ty nadal byles jestes i bedziesz ****em:)

Dzieki stary <3

A co do kasy to wize cwany jestes bo cie mamusia utrzymuje ;<

Mattrixo123
26-05-2008, 22:59
Mnie tez rodzicie utrzymuja.No i co z tego?

Xarupi
27-05-2008, 01:02
Mnie tez rodzicie utrzymuja.No i co z tego?

no nic w tym złego ale on napisał ze jego stac a tak naprawde to stac jego rodziców bo on raczej nie zarabia :)

Unholy_Elder
27-05-2008, 06:54
no nic w tym złego ale on napisał ze jego stac a tak naprawde to stac jego rodziców bo on raczej nie zarabia :)

On chcial okreslic siebie jako jednosc z rodzicami. Na przyklad jakby powiedzial ze mieszka w swoim domu, to wiadomo ze dom nie jest jego tylko jego rodzicow. Ale jak inaczej powiedziec. -.- :glupek:
Ty taki kozak i sam na siebie zarabiasz? Pewnie dajesz dupy na tamtejszym dworcu i jestes wielce zadowolony ze dostaniesz te 2zl za stosunek.
Sikasz, przyczepiasz sie o byle co bo wiesz ze all jada tylko po tobie.
btw miales dalej nie pisac bitch. Przez takich idiotow jak ty przynajmniej jest cos na forum, ale wyjdz juz bo sobie nie radzisz.

Kicek
27-05-2008, 09:33
Znowu ta sama historia co z Falconem, Marco, Rza...
Jak chcecie pokazac, ze jestescie lepsi od niego to przestanie go wyzywac.. Chlopak wreszcie da sobie spokoj, a jak nie to ignorujcie.

Mispex
28-05-2008, 08:06
no i nowa wojenka:) wczoraj padl Colleri:P

krzysheak
28-05-2008, 08:28

Tym razem Invectus ma jakies szanse (o ile dojda ludzie z Valour) ale raczej licze na Meemento, chociaz w sumie sam nie wiem...

Xarupi
28-05-2008, 11:06
Najpierw był Valour teraz Invectus i na Blubki przyjdzie pora :) Axel ogarnie te wojne na bank ;;;;;;;

Hail Memento! ;d

wrogonastawiony
28-05-2008, 12:16
Najpierw był Valour teraz Invectus i na Blubki przyjdzie pora :) Axel ogarnie te wojne na bank ;;;;;;;

Hail Memento! ;d

No, on zawsze ogarnia XD

Mattrixo123
28-05-2008, 12:56
Tym razem Invectus ma jakies szanse (o ile dojda ludzie z Valour) ale raczej licze na Meemento, chociaz w sumie sam nie wiem...

Nie,szanse sie nie zmienia bo w Valour sa ludzie nieogarnieci ktorzy boja sie o chary(no pare wyjatkow jest).A co do wojny to niech walcza zobaczymy jak im to wyjdzie.

SMk
28-05-2008, 17:13
Noo może się wam uda wygrać :P

krzysheak
28-05-2008, 19:08
Noo może się wam uda wygrać :P

Mimo ze sadze ze Invectus ma nieporownywalnie wieksze skille niz ludzie z lapanki w Valour to i tak nie maja dosc kasy zeby zdzialac wiele na dluzsza mete. Jakby nie bylo w tej chwili praktycznie kazdy member Meemento/Crucify ma w chuj hajsu (no moze poza Alto Templario ktory zawsze klepal biede)

Xarupi
28-05-2008, 20:07
Nie,szanse sie nie zmienia bo w Valour sa ludzie nieogarnieci ktorzy boja sie o chary(no pare wyjatkow jest).A co do wojny to niech walcza zobaczymy jak im to wyjdzie.

do invectus dojda tylko ci co nie placili reszta na bank nie dojdzie bo niby czemu oni nas mieli w dupie teraz my mamy ich :) wg mnie nie powinien dojsc nikt have fun

Pepe1990
28-05-2008, 20:46
do invectus dojda tylko ci co nie placili reszta na bank nie dojdzie bo niby czemu oni nas mieli w dupie teraz my mamy ich :) wg mnie nie powinien dojsc nikt have fun

Wg mnie TY nie powinienes sie wypowiadac na ten temat bo sie splaciles jak lama i zgrywasz teraz kozaka bo jestes free prosze cie lamusie...:baby:

krzysheak
28-05-2008, 21:20
Wg mnie TY nie powinienes sie wypowiadac na ten temat bo sie splaciles jak lama i zgrywasz teraz kozaka bo jestes free prosze cie lamusie...:baby:

Dobrze powiedziane :)

Mispex
28-05-2008, 23:01
przyjdzie pora na blubki? uwazaj zeby na ciebie nie przyszla:)
co do ludzi ktorzy sie nie splacili hm..ja bym dolaczyl na ich miejscu bo by mi to wisialo:P

TSmaster
29-05-2008, 00:56
zieeeeeeeeew

Xarupi
29-05-2008, 11:19

Idąc twoim tokiem myslenia wychodzi na to ze
Kevare to lama
Mattrixo to lama
Skramer to lama
MIspex to lama

osobiscie do mispexa nic nie mam ale zeby sie nie zdziwil gdzie bedzie axel gdy sie zaczna problemy ;)

a co do splacenia wole dac 100k które mozna odrobic w 2h niz zmarnowac tyle czasu który wlozylem w postac no tak ale HAIL IQ ^^

Pepe1990
29-05-2008, 15:51
Kevare to lama
Mattrixo to lama
Skramer to lama
MIspex to lama

osobiscie do mispexa nic nie mam ale zeby sie nie zdziwil gdzie bedzie axel gdy sie zaczna problemy ;)

a co do splacenia wole dac 100k które mozna odrobic w 2h niz zmarnowac tyle czasu który wlozylem w postac no tak ale HAIL IQ ^^

Ale kurwa widzisz moze zeby oni tak cwaniakowali jak ty ??? Nie i prosze cie kolega wyzej cos napisales dotrzyamj slowa i nie wypowiadaj sie tutaj...:confused:

krzysheak
29-05-2008, 17:06
Kevare to lama
Mattrixo to lama
Skramer to lama
MIspex to lama

Wiesz ciebie porownywac do Mispexa to tak jak gowno do perfumu.

Skramer
31-05-2008, 00:45
pepe pro evul kozak bo sie nie splacil a na wojnie pierwszy loga dawal albo na akcje nie chodzil.. wez kurwa czlowieku w glowe sie pierdolnij patelnia ;|

Pepe1990
31-05-2008, 00:48
pepe pro evul kozak bo sie nie splacil a na wojnie pierwszy loga dawal albo na akcje nie chodzil.. wez kurwa czlowieku w glowe sie pierdolnij patelnia ;|

Powiedz mi kiedy nie bylem na akcji ? a po drugie kiedy dalem loga ??? Jak mi to udowodnisz przyznam ci racje...

lololol
31-05-2008, 18:55
a mogash to przypadkiem nei zrobil jakiegos typa w chuja sprzedajac swojego chara i odzyskujac go po jakims czasie?

zjaia
31-05-2008, 20:30
a mogash to przypadkiem nei zrobil jakiegos typa w chuja sprzedajac swojego chara i odzyskujac go po jakims czasie?

a oko cie nie boli?

Unholy_Elder
31-05-2008, 21:25

Mogash sprzedal chara i cos sie dalej wydarzylo, nie chce nic mowic bo nie pamietam. Wyjasnial to w jakims temacie ale nie wiem w jakim. pzd

wrogonastawiony
31-05-2008, 22:50
Nikogo Mogash nie zrobil w chuja, tylko jego zrobiono. :) Stracil podobno kase za chara i ponad 10 lvli.

Mattrixo123
01-06-2008, 00:48
Sprzedal postac.Wszystko ladnie pieknie,tylko new owner cofnal wplate i taka lipa wyszla.Przy okazji popadal pare razy ale tego to juz dobrze nie pamietam.

Gypsy
01-06-2008, 00:52
Jestes debilem wiec nie wiesz jak bylo , no wiec moze cie uswiadomie, probowalem sellnac chara (dostalem za to bana potem wiec uwazam ze moge o tym pisac), typ mnie wychujal poprezez cofniecie wplaty na paypala wiec stracilem kase i itemy a do tego typ padl 2x, raz dlatego bo fabiano knight mnie nie lubil i chcial mnie udupic, a 2. razem bo to juz byla wojna i akurat w momencie gdy ten noob byl na moim main charze ja siedzialem na swoim sorku...

<znaczki> . . . .

TSmaster
01-06-2008, 11:11
Powiedz mi kiedy nie bylem na akcji ? a po drugie kiedy dalem loga ??? Jak mi to udowodnisz przyznam ci racje...

haha nawet jakbys chodzil na AKCJE, to i tak by pożytku z Ciebie nie było

Mispex
01-06-2008, 11:57
ludzie..prosba..nie pijcie alkoholu!

Skramer
01-06-2008, 12:55
ludzie..prosba..nie pijcie alkoholu!

Alkoholik sie odezwal ;(

RzaSho
02-06-2008, 13:04
Kevare to lama
Mattrixo to lama
Skramer to lama
MIspex to lama

koleżko niektórzy płacą nie po to zeby grac sobie

tłumoku pomyśl

Mispex
03-06-2008, 22:32
oj ale fragow dzis Invectus zdobylo:PP

PawlinhoSDZ
03-06-2008, 23:28
Mispex racja. Gnistarn glebę zaliczył xD Jeszcze na rs'ie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

PawlinhoSDZ
03-06-2008, 23:31
Rza i jednego fraga zaliczyłeś już:) Gdzie zajebaliście Franza~~?

Donasino dzisiaj najlepiej :) 5 fragów chyba :)

JapcokPall
04-06-2008, 00:03
Daje pare ss z dzisiejszej akcji :

http://img373.imageshack.us/img373/264/war1xv6.jpg

http://img141.imageshack.us/img141/7717/war2kopiabo7.jpg

http://img259.imageshack.us/my.php?image=war3id6.jpg

http://img212.imageshack.us/img212/3019/war4kopiajm2.jpg

http://img156.imageshack.us/img156/3985/war5kopiaum1.jpg

Mispex
04-06-2008, 00:16
mimo tylu fragow mysle ze invectus stracilo wiecej niz Crucify czy jak im tam;p

TSmaster
04-06-2008, 10:41
hail hopping battle w ank _/

wrogonastawiony
04-06-2008, 13:35
Rzadko sie widzi zeby tak małą ekipa tak zamiatac... tylko jedno ale, jak tam mieliliscie Ballarura i Gnistarna to przez dlugi czas nie mogliscie ich zabić bo jakichs dwoch 70~ ed ich siochalo, wystarczylo napoczatku ich zamielic i juz wszystko poszloby o wiele szybciej.. przy tak malej ekipie slabo to wygladalo jak młuciliscie na sile a taki ed wystarczy ze siochnal i juz po sprawie. Ogolnie ladnie mielicie, pozdro i powodzenia ; )

Kicek
04-06-2008, 16:01
jakis filmik z akcji jest? ;)

PawlinhoSDZ
04-06-2008, 20:07
nono Japcok;] niezłe screeny^^ żałuje że już pacyka nie mam;/

JapcokPall
04-06-2008, 22:44
no tylko ze za te ss dzsiaj padlem ;p crucify stwierdzilo ze jestem z invectus , i narzucilo mi paymenta ;p
A wiec na Xenerze se chyba nie pogram znowu :/

Seith
05-06-2008, 08:58
otto
Jun 05 2008, 08:00:14 CEST Killed at Level 111 by Creapy-tynos
and by Lord Nanis

pvp'er _/

krzysheak
05-06-2008, 09:17
otto
and by Lord Nanis

pvp'er _/

hahahahha xD

Pepe1990
05-06-2008, 15:09
otto
and by Lord Nanis

pvp'er _/

Czy on jest naprawde az tak uposledzony :confused: ???

Kicek
06-06-2008, 12:25
Name: Otto De'lotto
Sex: female
Profession: Royal Paladin
Level: 37

Mozecie sie nie lubic ale to juz jest przesada.... Jaki by nie byl to nie powinien byc tak karany...

Aquanito
07-06-2008, 06:00
Nie bede Krzyska znowu gasił jak gówno Bo MAntir ma co do niego racje... Gówna sie nie tyka bo smierdzi ...

Mogash byles niby wielkim Wojownikiem a kto wczesniej sam lizal dupe ? zeby móc "pograc"?

MOze i mnie zrookowali ... Ale uwierz mi ze i tak powróce

a Ty co zrobiles?

Jedynie co to siedzisz przed kompem napalony i czekasz na to zeby dac komus Repost to jest dopiero zal w chooj ...

w Wojnie tez sie udzieliles jak nic ...

Over & Out Wolalem Cie sprzeedac niz byc z Toba wiedz to

krzysheak
07-06-2008, 08:07
Nie bede Krzyska znowu gasił jak gówno Bo MAntir ma co do niego racje... Gówna sie nie tyka bo smierdzi ...

Mogash byles niby wielkim Wojownikiem a kto wczesniej sam lizal dupe ? zeby móc "pograc"?

MOze i mnie zrookowali ... Ale uwierz mi ze i tak powróce

a Ty co zrobiles?

Jedynie co to siedzisz przed kompem napalony i czekasz na to zeby dac komus Repost to jest dopiero zal w chooj ...

w Wojnie tez sie udzieliles jak nic ...

Over & Out Wolalem Cie sprzeedac niz byc z Toba wiedz to

HAHHAHAHAHAHHAH NO TERAZ TO MNIE ROZPIERDOLILES

NIGDY NIE LIZALEM DUPY... Jestem chyba ostatnia osoba ktorej moznaby to zarzucic.
Od czasu gdy mialem 70 czy tam nawet nizszy lvl cie wyzywalem, nigdy nie lizalem swe, a jestem kumplem colleriego bo razem bylismy w octal, wiec sie zastanow co mowisz panie 37 lvl :)

Btw jestem zadowolony ze zostales zrookowany bo tak jak napisalem na tibia.com zajebiscie ci sie to nalezalo, a powracac to sobie mozesz... :)

Jesli mowilem ze bylem wielkim wojownikiem (a na 99% tak nie mowilem) to to nieprawda... bylem tylko takim szarym memberem AIE, jednak jest pewna roznica miedzy nami...
Ja nigdy nie padalem jak pies i jak noob, a do tego nigdy nie dalem passow Bekasowi :**

edit: Zapomnialem ci jeszcze powiedziec ze zawsze lepiej sprzedac siebie (chyba sadzisz ze sie sprzedalem) niz sprzedac kumpli (tak jak to ty zrobiles:) )

Lazek
07-06-2008, 13:28
mogash zamknij twarz i sie juz lepiej nie udzielaj, bo to co piszesz to jeden wielki ZAL

Xarupi
07-06-2008, 14:12
Mogash co do ciebie i mantira mowisz ze mantir to debil i spamer a nie zauwazyles ze jestes taki sam jego posty sa przynajmniej smieszne w jakis sposob a twoje zalosne

dajesz men ktos ci odpisal dajesz dajesz hahaha

Aquanito
07-06-2008, 14:46

NIGDY NIE LIZALEM DUPY... Jestem chyba ostatnia osoba ktorej moznaby to zarzucic.
Od czasu gdy mialem 70 czy tam nawet nizszy lvl cie wyzywalem, nigdy nie lizalem swe, a jestem kumplem colleriego bo razem bylismy w octal, wiec sie zastanow co mowisz panie 37 lvl :)

Btw jestem zadowolony ze zostales zrookowany bo tak jak napisalem na tibia.com zajebiscie ci sie to nalezalo, a powracac to sobie mozesz... :)

Jesli mowilem ze bylem wielkim wojownikiem (a na 99% tak nie mowilem) to to nieprawda... bylem tylko takim szarym memberem AIE, jednak jest pewna roznica miedzy nami...
Ja nigdy nie padalem jak pies i jak noob, a do tego nigdy nie dalem passow Bekasowi :**

edit: Zapomnialem ci jeszcze powiedziec ze zawsze lepiej sprzedac siebie (chyba sadzisz ze sie sprzedalem) niz sprzedac kumpli (tak jak to ty zrobiles:) )

PAnie Smieciu ...

Wiesz czemu nie padales bo rzadko byles na VT bo Wileki Mogash bal sie Robić Akcje z tego co pamietam miales wielka zawsze gebe a chuja paliles jakbym mial wybierac byc z Toba w Team czy sie wyplacic wybralbym to 2 ..

Zreszta nie sam ... w kazdym momencie moglem byc free nie zaleznie od lvlu a tY?
na zawsze bedziesz frajerem sprzedajacy siebie ...
i to nie ja ich sprzedalem tylko oni mnie ...
Wyjebanie zVT i gildi zal w chooj

mr . H lvl nadal jestes pojebany jak byles tylko bardziej,,,

Gypsy
07-06-2008, 14:50
PAnie Smieciu ...

Wiesz czemu nie padales bo rzadko byles na VT bo Wileki Mogash bal sie Robić Akcje z tego co pamietam miales wielka zawsze gebe a chuja paliles jakbym mial wybierac byc z Toba w Team czy sie wyplacic wybralbym to 2 ..

Zreszta nie sam ... w kazdym momencie moglem byc free nie zaleznie od lvlu a tY?

Rozjebało mnie to zdanie 8o

Aquanito
07-06-2008, 14:52
:baby::baby::baby::baby::baby::baby::baby: W*****aja mnie ludzie co siedza przed PC i bawia sie w BOGA Np. Mogash który nie wie co to Dziewczyna chyba ze Redtuba codziennie przeglada

krzysheak
07-06-2008, 18:24
:baby::baby::baby::baby::baby::baby::baby: W*****aja mnie ludzie co siedza przed PC i bawia sie w BOGA Np. Mogash który nie wie co to Dziewczyna chyba ze Redtuba codziennie przeglada

Dziewczyna? Czy to jakis nowy bot do tibii? :O

krzysheak
07-06-2008, 18:35
PAnie Smieciu ...

Podczas wojny AIE vs Tengu bylem na kazdej akcji (poza ostatnia, ktora byla raczej odstrzalem tengu niz battle), podczas wojny WBK vs Meemento, tez bylem na praktycznie kazdej akcji wiec nie pierdol...

Ale rozkminiam ze malo o tym wie ktos kto notorycznie sprzedawal kumpli i nie cierpi ludzi z ktorymi jest w gildii

Flashback plx

Channel saved at Wed Aug 08 08:50:30 2007
08:53 Mogash [73]: to moi kumple ws umie
08:54 Otto De'lotto [119]: mam na nich wyjebaene
08:54 Otto De'lotto [119]: nie cierpie ich za to co zrobnili
08:54 Otto De'lotto [119]: a Polaków jeszcze bardziej

Dadinz
07-06-2008, 19:25
hohoho chyba jakiś konflikt w Crucify o Pararhda i Tarzan Tony

Lazek
07-06-2008, 20:15
+ 1 frag dla nas, jakis 87 ms. Bylem wtedy na rowerze wiec nie wiedzialem co sie dzieje :p. Btw Tarzan jest hunted, bo podobno cos tam obiecywal Wizowi, a nie dotrzymal slowa.

Netamar
07-06-2008, 23:02
Mogash..Przestań juz tu pier*** na innych na wczesniejszych stronach Pisales cos o tym ze ludzie na*******aja 24/7 w tibie itd A ty co kur** kiedys? padales spowrotem na exp itd Lerom wjebal chyba ponad 10mln expa to mowiłes huj dzisiaj bede gral tyle az pobije rekord... a ze sie wyjebales 1x czy 2x to jednak zwatpiłes...i tez na*******ałes w ta tibie ostro a że teraz niegrasz to nie gadaj na innych bo sam byłes nie lepszy... osobiscie do ciebie nic niemam ale nie lubie jak ktos coś pier*** na innych a sam kiedys byl taki sam..
btw..Zapisujesz rozmowy jak z kimś gadasz? bo widze to co wkleiles na forum to jeszcze jak miales 73lev...

Woojt14
08-06-2008, 01:06
Weźcie się kurva ogarnijcie, wszystkie tematy, które powstały na tym boardzie służą kłótniom, ubliżaniu itd. Mogash nic do Ciebie nie mam, ale skoro jesteś taki mądry to odpuść innym, a inni też niech sie kurva ogarną. Większość piszących tu osób nie uczestniczy w obecnej wojnie, więc po co się kurva udzielają nie na temat ?! Pewnie mnie zjedziecie, ale i tak mam wyjebane na to.

Unholy_Elder
08-06-2008, 09:27
Weźcie się kurva ogarnijcie, wszystkie tematy, które powstały na tym boardzie służą kłótniom, ubliżaniu itd. Mogash nic do Ciebie nie mam, ale skoro jesteś taki mądry to odpuść innym, a inni też niech sie kurva ogarną. Większość piszących tu osób nie uczestniczy w obecnej wojnie, więc po co się kurva udzielają nie na temat ?! Pewnie mnie zjedziecie, ale i tak mam wyjebane na to.

Temat nie dotyczy wojny Invectus vs. Crucify tylko jak widac po nazwie, Memento vs. Valour.

krzysheak
08-06-2008, 10:03
Mogash..Przestań juz tu pier*** na innych na wczesniejszych stronach Pisales cos o tym ze ludzie na*******aja 24/7 w tibie itd A ty co kur** kiedys? padales spowrotem na exp itd Lerom wjebal chyba ponad 10mln expa to mowiłes huj dzisiaj bede gral tyle az pobije rekord... a ze sie wyjebales 1x czy 2x to jednak zwatpiłes...i tez na*******ałes w ta tibie ostro a że teraz niegrasz to nie gadaj na innych bo sam byłes nie lepszy... osobiscie do ciebie nic niemam ale nie lubie jak ktos coś pier*** na innych a sam kiedys byl taki sam..
btw..Zapisujesz rozmowy jak z kimś gadasz? bo widze to co wkleiles na forum to jeszcze jak miales 73lev...

Bardzo rzadko robie chatlogi...
Co do tego ile gram no to w sumie moge sie z toba zgodzic ze kiedys gralem duzo, no ale wiesz to inni mnie probuja mnie pocisnac ze nie chodze na imprezy itp pomijajac ze nie mialem nigdy kontaktu z dziewczynami :)

Nie no w zasadzie rozsadnie mowisz, wiec ja jako ten madrzejszy koncze sie klocic, no chyba ze pan 37 lvl albo pan 23 lata mnie znow sprowokuja...

Btw, mozecie tu pisac bluzgi bo admini tibia.pl maja raczej wyjebane na to czy ktos przeklina czy nie :P

Netamar
08-06-2008, 11:47
No to sam widzisz niema o czym mówic Daj se na spokoj i piszcie na Temat.A nie załozycie temat i Pozniej na siebie najezdzacie.

wrogonastawiony
09-06-2008, 13:37
Axel Xerenous dostal bilet na miesiac do RL life ;d

Originally posted by Axel Xerenous on 08.06.2008 19:31:56:
> I haven't even shared my account to lvl up, just
> krzysiek had access to log when i had kicks. And btw
> who the hell are you to talk about sharing when you
> always shared with your brother Damian and who knows
> who else. You're the funny one. =)

co za pustak.. xD

Lazek
09-06-2008, 13:41
^_- 8o:baby::cup:;(:evul:B):]:p:(:o8o:o:o:o:o:o

Pepe1990
09-06-2008, 13:54
Axel Xerenous dostal bilet na miesiac do RL life ;d

co za pustak.. xD

No i dobrze kurwa niech sie CipSoft za to wezmie i banuje s*****eli ktorzy graja w piatke jednym charem....

krzysheak
09-06-2008, 21:53
No i dobrze kurwa niech sie CipSoft za to wezmie i banuje s*****eli ktorzy graja w piatke jednym charem....

Haha, ale trzeba przyznac ze Axel to niezly kretyn :)

Mattrixo123
10-06-2008, 09:38
Delikatnie powiedziane

Mispex
10-06-2008, 15:19
Zakiya w Invectus:O

Lazek
10-06-2008, 17:27
LOL <znaki>

Pepe1990
10-06-2008, 19:52
LOL <znaki>

To moze Wito bys napisal czemu Zakiya jest z wami a nie jakies kurwa pierdolniki piszesz...

Woojt14
10-06-2008, 20:46
imo spy, historia lubi się powtarzać :S

SMk
10-06-2008, 21:37
No ciekawie ciekawie ;))

Woojt14
11-06-2008, 00:23
Eldrax śpi.

SMk
11-06-2008, 14:42
Mispex w Invectus :O ;]

Lazek
11-06-2008, 17:33
To moze Wito bys napisal czemu Zakiya jest z wami a nie jakies kurwa pierdolniki piszesz...

Bo ona zawsze trzymala z Adavendorem i Xazezem, a wiec jesli oni sa w Invectus, to ona tez. Btw. 15;3 dla nas (edron)

btw: http://www.speedy.share.com/945215983.html

Jasamwsobie
11-06-2008, 19:26
cos nie dziala ten link co dales...

gz tego na edron :)

Xazez jest w Invectus? o.0 z tego co pisał ostatnio to jest retired i to porządnie.

(poza tematem) K**wa kto kupił tego Falcona? ;o
Jakiś leszcz że szok, wszyscy z niego zbite mają na forum Xereny na tibia.com ;o

"~Falcy" jak się na to patrzysz, to zastanów się chłop[ie co robisz, bo psujesz sobie reputacje...

Pepe1990
11-06-2008, 20:06
Bo ona zawsze trzymala z Adavendorem i Xazezem, a wiec jesli oni sa w Invectus, to ona tez. Btw. 15;3 dla nas (edron)

btw: http://www.speedy.share.com/945215983.html

Powiem ci ze zajebiscie wam to idzie:) nic tylko GL panowie :*

Lazek
11-06-2008, 20:34
Remdila + Erik Thundershot padli, Xuva Malice as Dempah dostal bana ;p

wrogonastawiony
11-06-2008, 20:53
Ładnie chlopaki karacie. Tylko teraz uwazajcie zeby spy'a nie wpuscic bo widze ze cos do was teraz masowo chca dołączać :D Gl.

RzaSho
12-06-2008, 03:13

"" wiec sie zastanow co mowisz panie 37 lvl :) ""

Mogash zastanów sie co ty mowisz panie 69 lvlu :D

OWNED!!!!!

Unholy_Elder
12-06-2008, 06:56
O kur*a Mogash, ty tez? :confused:

Lazek
12-06-2008, 09:31
hahahhah owned

damtob
12-06-2008, 12:11
Co sie staO =)

RzaSho
12-06-2008, 13:44
Co sie staO =)

dobrze sie stało xd

Lazek
12-06-2008, 14:09
bar'tex padl od Crucify LOL :D spy spy

Mr.lovalova
12-06-2008, 15:03
bar'tex padl od Crucify LOL :D spy spy
hmm troche to dziwne ze bar'tex jest szpiegiem, w koncu padl 3 razy od invectus, ale coz, jestes w invectus wiec ty wiesz lepiej jaka jest prawda:)

RzaSho
12-06-2008, 15:35
hmm troche to dziwne ze bar'tex jest szpiegiem, w koncu padl 3 razy od invectus, ale coz, jestes w invectus wiec ty wiesz lepiej jaka jest prawda:)

wiecie co to combo ng i niedojeb lider comba? xd

Dadinz
12-06-2008, 18:57
Daster Thoro i Tyferius w Crucify.Nie wiem czy śmiać się czy płakać8o

Netamar
12-06-2008, 19:11
Poprostu zostaw to bez Komentarza Chcieli Doszli i Tyle,ich wybór...Widocznie powody mieli jakieś :)

Lazek
12-06-2008, 19:50

spy spy bylo lekko ironicznie powiedziane ;p

Aquanito
12-06-2008, 20:51
8o8o8o8o8o8o8o8o BAUAHAHAHAH Mr. PVP MASTAAA K LOGGER MOGASH xD??

Jak to jest Sprzedac sie za 2 Robaki i zrookowac ? ;'-***

Oj Dziadek Nawet MAntir jest lepszy od CIEBIE!

JELOUS>

Netamar
12-06-2008, 20:57
Widzisz Mogash Kto sie smieje ten sie smieje ostatni....Buuuuuuuuu

Pozdro

damtob
12-06-2008, 21:43
rzaSho ja wiem :P

Woojt14
12-06-2008, 22:01
Tyferius - new owner. Crucify znów robią z siebie pajaców zapraszając Kavare & CO do gildii, tonący brzytwy się chwyta, ale takiego aktu desperacji mało kto mógł się spodziewać :<

Dadinz
12-06-2008, 23:01
teraz jeszcze jakiegoś Expresso widzę.Też pewnie jakiś noobek z łapanki.

btw. brawa dla łysego kutasa który sędziował mecz Polski z Austrią

Gypsy
12-06-2008, 23:27
Sędzia weź sznur i powieś się, od polaków odpierdol się.

Tyferius - new owner. Crucify znów robią z siebie pajaców zapraszając Kavare & CO do gildii, tonący brzytwy się chwyta, ale takiego aktu desperacji mało kto mógł się spodziewać :<

Roz*******ają mnie POORlacki którym mimo wszystko wydaje sie ze mają jakąkolwiek wiedzę ;(

btw. [Lazek] Ile dałeś za chara? Wciąż mnie to nurtuje :confused:

Lazek
13-06-2008, 14:18
Sędzia weź sznur i powieś się, od polaków odpierdol się.

Roz*******ają mnie POORlacki którym mimo wszystko wydaje sie ze mają jakąkolwiek wiedzę ;(

btw. [Lazek] Ile dałeś za chara? Wciąż mnie to nurtuje :confused:

/\ wez sznur i sie powies, bo uwaga cytuje: "Roz*******ają mnie POORlacki którym mimo wszystko wydaje sie ze mają jakąkolwiek wiedzę ;(
"

Gypsy
13-06-2008, 15:44
Up
Chyba nie dokończyłeś myśli (?!). I nie odpowiedziałeś na pytanie.;(

Mispex
13-06-2008, 15:57
rutrinek zdenerwowany ze padl mizaris:<

Gypsy
13-06-2008, 16:07
rutrinek zdenerwowany ze padl mizaris:<

Raczej zaskoczony że jesteś taką szmatą :<

Mispex
13-06-2008, 19:16
jak sprzedales wbk to sprzedales tez i mnie:<

Patryk5
13-06-2008, 23:01
Raczej zaskoczony że jesteś taką szmatą :<

Szmata to twoj stary sprzedawczyku jebany

Gypsy
13-06-2008, 23:27
jak sprzedales wbk to sprzedales tez i mnie:<

I po roku utrzymywania normalnych stosunków z Niunkiem przypomniałeś sobie nagle ile to ja ci złego w życiu zrobiłem ...

btw. pro eful szpaj jestem powiedziałem Kermitowi ze go idziecie bić na askarze i ze mu zlurowałeś gsy na pohu :(
W sumie to moim zdaniem mniejsze szmacenie sie niz w twoim przypadku, w dniu wybuchu wojny AIE vs Tengu opowiadałeś jak to zajebiście żyjesz z Athwoodem i ogólnie jak go kosiasz (...) i że zawsze będziesz z nim, zmieniłeś zdanie jak AIE wbiło 10 fragów ;)

Widocznie inaczej definiujemy pojęcie "szmata"

Up
Elokwencja FTW! _/_/_/

;(

Lazek
14-06-2008, 14:38
@up sklej pizde, okey?

Mispex
14-06-2008, 20:52
I po roku utrzymywania normalnych stosunków z Niunkiem przypomniałeś sobie nagle ile to ja ci złego w życiu zrobiłem ...

btw. pro eful szpaj jestem powiedziałem Kermitowi ze go idziecie bić na askarze i ze mu zlurowałeś gsy na pohu :(
W sumie to moim zdaniem mniejsze szmacenie sie niz w twoim przypadku, w dniu wybuchu wojny AIE vs Tengu opowiadałeś jak to zajebiście żyjesz z Athwoodem i ogólnie jak go kosiasz (...) i że zawsze będziesz z nim, zmieniłeś zdanie jak AIE wbiło 10 fragów ;)

Widocznie inaczej definiujemy pojęcie "szmata"

Up
Elokwencja FTW! _/_/_/

;(

kotku wypucuje ci chetnie ze nie gralem sam na mispexie;p logal sie czasem drugi owner Maciek:P tzn. on systka robil:P i on pucowal ze za chuja do zadnej wojny nie dochodzimy a ja po prostu zrobilem to co uwazalem za stosowne nie mowilem ze nie dojde:P
a co do hacku xatalona..kilka dni temu zerwalem uklad z tamtym ownerem i po prostu z nim nie gram;p podlapal sobie xatalona i z tego co wiem to go opierdolil(nie jestem w 100% pewien ale tak mi sie wydaje) co do tego sprzedawania duzo wiecej zrobiles:P i ja i ty dobrze o tym wiemy,kotku:)
na dalsze twoje posty nie bede odpisywal po prostu nie chce kontynuowac konwersacji i nie chce zasmiecac forum:P
dziekuje:)

Kicek
15-06-2008, 16:02
Czy to nie Shaem?

http://allegro.pl/item383128412_tibia_xerena_124rp_super_outfity_pac c_tanio.html

Unholy_Elder
15-06-2008, 19:01
Czy to nie Shaem?

http://allegro.pl/item383128412_tibia_xerena_124rp_super_outfity_pac c_tanio.html

Tja, tez to zauwazylem. W koncu Shaem ma juz chara i to 200+ wiec po co mu 2...

Lazek
15-06-2008, 20:24

zapomniales jeszcze o phanis emberius :d

Master Bonczek
15-06-2008, 22:44
Lord Nanis
Banished: until Jul 15 2008, 22:25:04 CEST because of using unofficial software to play
: O

Unholy_Elder
15-06-2008, 22:57
zapomniales jeszcze o phanis emberius :d

Sry, o tym nie wiedzialem. ;]

sTILss
15-06-2008, 23:01

Zapomniales dodac, ze Shaem jest sprzedawany po raz drugi... Phanis kupil go ode mnie zaraz po wojnie aie vs tengu na 92lvl'u kiedy to nie mialem kompletnie ochoty na gre

sTILss
16-06-2008, 23:17
A czego zabraklo Polakom podczasz EURO? Pewnosci siebie...

Mispex
17-06-2008, 23:44
oj padaja jak szmaty lekko mowiac;d

sTILss
18-06-2008, 12:24
Film jest?: >

Lazek
18-06-2008, 16:16
http://www.speedy.share.com/370293390.html <edron

http://www.speedy.share.com/883465912.html <-port hope

SMk
18-06-2008, 17:44
oj padaja jak szmaty lekko mowiac;d

Bartek sam padłeś ;) :P

slayton
22-06-2008, 08:45
Bar'tex
Jun 22 2008, 01:19:19 CEST Killed at Level 158 by Eak Malice
and by Mlody'Willk

Nathaniel Poe
Jun 22 2008, 01:18:39 CEST Killed at Level 129 by Zakiya
and by Eak Malice

Sorcerer Pelope
Jun 22 2008, 01:02:11 CEST Killed at Level 110 by Zakiya
and by Mezain

Kavare
Jun 22 2008, 01:19:08 CEST Killed at Level 131 by Royalny Kleks

wrogonastawiony
22-06-2008, 08:48
Widac kto tu ogarnia :D Gratzor dla kleksika za fragsa ;d Kopsnalbys mi cycu gie gie na priva ;) Dawno nie gadalismy.

Mattrixo123
22-06-2008, 12:36
film jest?

Unholy_Elder
22-06-2008, 17:52
Lazek, parobku jest jakis film? ; P

@down
Ale sh*t ten filmik. ; o

Aquanito
22-06-2008, 17:54
Ehhh BArtexior zrobil Film i pada tam mieli Zdziwko troszke z Rusha ;-P

http://www.***********.com/192313860.html

sTILss
22-06-2008, 23:20
A mi sie wlasnie bardzo podobal xd Szczegolnie jak padl o sqm od schodow

Mattrixo123
22-06-2008, 23:47
@Up
Nie otwierac tego zdjecia(keyloger)

Doneq
23-06-2008, 00:05
Jak ktos sie nudzi to macie Mario na pcta.

http://www.***********.com/919547936.html (speedy.share dla niekumatych)

jak ktos sie boi to niech nie sciaga nie jestem zadnym psudo haxiorem daje bo sie nudze a ci co siedza na forum 24/h tez pewnie sie nudza to se przypomna mlodsze lata

PS: http://virusscan.jotti.org/

jak ktos sie leka o swoje pro konto w tibii whatever niech se zeskanuje jak czuje potrzebe

Mattrixo123
23-06-2008, 10:01
@Up
Tylko debil w to zagra.Schowaj sie.

Woojt14
23-06-2008, 11:14
<ironia>Fajny loot, dawaj więcej takich fotek, są extra!</ironia>

slayton
23-06-2008, 14:11
http://pl.youtube.com/watch?v=4DlLOEcbxaQ

Sarendial gitara + wokal, Anisson drums :D

Mr.lovalova