PDA

Pokaż pełną wersje : Wywiady

Dziennikarz
04-06-2008, 21:27
Cześć.
Czytałem sobie dział z wywiadami i pomyślałem, że może fajnie by było gdyby przeprowadzić parę wywiadów z ludźmi z Morgany. Na pewno jest wiele pytań, które chcielibyście zadać ale tego nie zrobicie bo jest wojna, strach o postać lub inne powody. Co wy na to? Jakbyście nie podeszli do tego jak do kolejnego "propaganda thread" i zapomnieli na chwile o wojnie i nienawiści, to mogłaby być to fajna zabawa.
Jeśli macie jakieś konkretne osoby, które miały by udzielić takiego "wywiadu" i konkretne pytania do zadania, to pw!
Więc... jakieś propozycje?

Lista wywiadów:
Imperek (http://forum.tibia.pl/showpost.php?p=2098119&postcount=19)
Shejq (http://forum.tibia.pl/showpost.php?p=2099338&postcount=39)
Fureyka (http://forum.tibia.pl/showpost.php?p=2099510&postcount=43)

Reg
04-06-2008, 23:18
Z mojej strony 0 propozycji. Nie widzę nic podniecającego w robieniu i czytaniu wywiadów z ludźmi, którzy są tacy jak ja, tylko mają wysoki poziom w jakiejś grze komputerowej. A co do tego związku na odległość to jest ichnia sprawa nic wszystkim do tego.

SirAravras
05-06-2008, 07:20
W ogóle wywiady z graczami który maja wysoki poziom to dla mnie żenada ale ok, działaj kolego ja proponuje przeprowadzić wywiad z Uriza XDDD

Kino_00
05-06-2008, 08:05
W ogóle wywiady z graczami który maja wysoki poziom to dla mnie żenada ale ok, działaj kolego ja proponuje przeprowadzić wywiad z Uriza XDDD

Ja z chęcią bym przeczytał taki wywiad :> Do roboty !

Shejqus
05-06-2008, 08:40
Taki temat wydaje mi sie ciekawszy niz czytacie bzdet w temacie pt. "wojna na morganie"

Chetnie poczytam takie wywiady :)

Dziennikarz
05-06-2008, 12:09
Dzięki za poparcie :) Ułatwicie mi sprawę jeśli podacie imiona osób, z którymi wywiad chcielibyście zobaczyć oraz czego oczekujecie, jakiego rodzaju pytań (o "karierze" na morganie, o przyjaciółach w grze, o rl, o wojne itp). Proszę o post tu lub pw ;)

Mam nadzieje, że Uriza nie jest już załamana i spotkam ją w grze :)

Shejqus
05-06-2008, 13:25
Pytania np. "ile masz lat", "od jak dawna grasz w Tibie", "Twoje najwieksze osiagniecia w Tibii", "Jaka szkole ukonczyles w rl (bedzie zabawnie<leje>)", " Co sadzisz o updatach" , "Jakie sa twoje cele w Tibii" , "Czy uwazasz ze Tibia jest twoi nalogiem czy tez wypelnieniem wolnego czasu", "Jak Tibia wplynela na twoje prywatne zycie"; Ogolnie takie pierdoly xP

Imperek
05-06-2008, 14:54
też w sumie jestem za i nawet chyba bym bardziej wpuścił na RL, albo tak z pół na pół z Tibią. bierz Shejqa, póki mu się idea podoba. No i w sumie moze strony wojny staną się nieco bardziej "żywe" to by może flamerów zatrzymało?

Kino_00
05-06-2008, 17:27
Tak, pytania o rl beda fajne.

Przeprowadz wywiad z imperkiem, kuvokiem, eterem, fureyka no i z victeronem :>

Shejqus
05-06-2008, 17:39
Z przyjemnoscia odpowiem na kilka pytan xP

Kino_00
05-06-2008, 17:58
Dziennikarz, do roboty ! :)

Fureyka
05-06-2008, 18:05
Ja niczo nie powiem ;o
Co za pomysły haha ;p
Działaj, poczytamy sobie ;)

Shejqus
05-06-2008, 18:23
Spokojnie Monika kamer ani blyskow fleshy nie bedzie xD Odpowiedziec na pare pytan i przyblizyc nam swoja osobe nie zaszkodzi xP

Dziennikarz zlap mnie w grze xP

Komisarzyk
05-06-2008, 19:30
ja bym chcial uslyszec wywiad z victeronem i shejqiem, jesli to mozliwe :)

EDIT: mam troche pytan wiec jakbys chcial to moge sluzyc pomoca panie dziennikarzu ;}

Dziennikarz
05-06-2008, 19:36
ja bym chcial uslyszec wywiad z victeronem i shejqiem, jesli to mozliwe :)

EDIT: mam troche pytan wiec jakbys chcial to moge sluzyc pomoca panie dziennikarzu ;}

Będę wdzięczny : ). pw plx!
Usprawni to pracę i już będzie wywiadzik to czytania ; )
Shejq dzięki za pytania ; ]

Aaa i pomyślałem, że pytania może lepiej by było wysłać mi jako pw, osoba, którą chcemy przepytać nie będzie miała przygotowanych odpowiedzi ; p

Kafffffar
05-06-2008, 19:44
Widze ,ze Shejq chce zostac gwiazda, ludzi fantazją XDdddd
Ale obiecaj mi ,ze nie bedziesz gwiazda jak Edyta Gorniak ;)

A co do tematu podpisuje sie pod tym co napisał "Reg" ale ani mnie to parzy ani ziębi ;)

Fabian_wolf
05-06-2008, 20:17
Super pomysł ;)
Będzie co robić jak znowu tibia padnie :p

Shejqus
05-06-2008, 22:55
Yeah chce byc jak Edzia i zalapac sie na hymn w niedziele xDD

Dziennikarz
06-06-2008, 01:05
IMPEREK

Hey, zapewne juz o mnie slyszales. Jestem z forum tibia.pl i chcialbym zadac Ci kilka pytan. Moge?
czesc
czekaj, schowam sie gdzies :) jasne

Moze zacznijmy od tego jak masz na imie, skad jestes i ile masz lat?
czekaj, schowam sie gdzies, gdzie mnie nikt nie zje
ok
juz prawioe...

jak bedziesz gotowy to odpowiedz, nie spiesz sie :)
Jarek, 26 Warszawa :)

Co robisz w Warszawie, studiujesz? pracujesz?
pomiedzy, teraz przerwalem prace zeby napisac mgr. Studia skonczylem 2 lata temu, ale bez dyplomu.
wiec teraz koncze dyplom

a jaki kierunek?
psychologia

ooo :) Moglbys powiedziec nam cos o swojej postaci? Dlaczego knight, skad takie imie? Cos od siebie... ;)
postac w sumie pierwsza i chyba ostatnia powazna "w karierze" ma prawie 3 lata. Czemu knight, to niestety proste, bo najlatwiejszy, a to bylpoczatek tibii dla mnie...
imie, to byla moja druga postac. Poprzednia tez knight i strasznie mnie wkurzalo ze ciagle padala :) wiec imie mialo byc "Imperishable" - ang."Niezniszczalny", na 77 lvlu dostalem namelocka, wiec zostalo Imperek

Haha, chyba podzialalo, nie widac wielu smierci na Twoim koncie :)
Pomimo ze to Twoja jedyna postac to wygladasz na doswiadczonego gracza. Co myslisz o zmianach w tibii? Jest lepiej teraz, czy bylo kiedys?
fakt, jakos nie chce padac, tylko kicki, raz boterzy mnie skasowali i raz frajerstwo jak poznawalem sie z frostami
a zmiany,
kiedys bylo duzo trudniej, czy to trafic kogos runka, czy zasiepac jakiegos potworka, teraz to jest latwizna, a liczby ktore leca to tylkokwestia czasu i cierpliwosci
jak pomysle, ze kiedys leczenie, to bylo nacisniecie na runce, a potem na sobie - kosmos. A ludzie na tym annihilatora robili!
z dobrych zmian - zdecydowanie addony, moj konik ostatnio
no i faktycznie jakos wywazyli te postacie
ale zdecydowanie ta gra jest za prosta teraz

Czyli uwazasz ze mimo wszystko lepiej bylo kiedys?
zdecydowanie tak

kiedys zapewne rowniez nie bylo tyle oszustow, zlodzieji i boterow jak kiedys. Co o tym sadzisz? starasz sie ich zwalczyc?
tez nie bylo rozowo, bo jednak polowa tych annihilatorow na macro byla robiona. Ale zmienilo sie to, ze kiedys to byl wstyd byc boterem.Teraz nie byc boterem to to samo co byc idiota. Jesli chodzi o zwalczanie, kiedys polowalem na boterow......
ale teraz mi przeszlo, bo nie chce rzadzic na tym swiecie, a robienie porzadku mieczem, to wtracanie sie do rzadzenia
wkurzaja mnie, ale trudno, jak ktos lubi upraszczac i tak prosta gre jego sprawa. Tylko zal, jak potem sie nazywa pro-playerem

Jestes strasznie pokojowa osoba, starasz sie za wszelka cene aby wszyscy grali w spokoju. Dlaczego? Skad ten spokoj, cierpliwosc?
dlugie te wypowiedzi.... bedzie sporo do wycinania :P

nic sie nie wytnie, jestesmy jak nie lajfie ;p
nie wiem czy spokoj, bo raczej do nerwusow naleze. Ale generalnie nie bawi mnie psucie komus zabawy. Przez prawie rok ganialem z huntem naplecach za (prawie) nic i bylo to wkurzajace i frustrujace
nie bawi mnie robienie tego samego innym
i wkurza mnie, jak ktos stara sie wlasnie taka smycz zalozyc innym graczom i staram sie ich jakos bronic.
tylko ze jak zaczne robic to sila, to bedzie trzymanie sie pztow i tak dalej i wtedy juz nikomu nie pomoge

Wiele ludzi potepia to ze jestes taki neutralny. Nie zniecheca Cie to?
do bycia neutralnym?
hm

tak, do dazenia w bronieniu innych itd
wiesz co, mam wrazenie, ze klapie jadaczka 10 razy wiecej od tych, co juz sa w wojnie. oni po prostu walcza, a ja tlumacze po 1000 razy ze niechce byc w ojnie, ze ten czy tamten nic nie zrobil, ze da sie to zalatwic inaczej i non-stop takie bzdury sa...
to jest uciazliwe i upierdliwe ale chyba gorzej jeszcze bym sie czul, gdybym komus nie pomogl, a on by zaczal seryjnie padac za nic

Przejmujesz sie tymi krytykami i cieszysz sie z opini ludzi ktorzy Cie popieraja? Cenisz sobie respekt i zdanie innych?
zdecydowanie zarowno sie przejmuje krytykami i bardzo sie ciesze z tych ktorzy mnie popieraja.

Czy gra ma wplyw na Ciebie, Twoje zachowanie i zycie prywatne?
JUZ nie, a jesli juz to niewielkie w postaci wycinania paru godzin dziennie/co 2-3 dni
kiedys miala duzo wieksze
teraz ma male, ale to i tak za duzo

wlasnie... Wiele ludzi spedza w tej grze za duzo czasu. Co o tym myslisz? Gra w Tibie jest dobra czy powinna byc unikana?
na pewno duzo gorsze sa gry typu ogame, plemiona itp. ktore maja wbudowane mechanizmy uzalezniajace. Natomiast sama tibia, coz to trochejak ze wszystkimi przyjemnosciami, w rozsadnych wymiarach jest zupelnie spoko
ale tez jednak wciaga, cholernie wciaga
i moze byc grozna, jesli ktos nie zauwazy co sie z nim dzieje
i zaczyna zawalac RL

kiedykolwiek wciagnela Cie za bardzo? Czules/czujesz sie uzalezniony?
bylem uzalezniony faktycznie.

W tym watku sie nie rozpisales, przejdzmy wiec do gry. Panuje wojna na morganie. Co sadzisz o obu stronach? Komu zyczysz powodzenia?
hmmm powodzenia zycze jak zawsze obu stronom, bo kumpli nie brakuje ani tu ani tu. a co mysle o stronach?

tak, krotko opisz ich postawe jesli mozesz :)
Hakuna to zupelna mieszanka Budasi, ktorych niewielu szanuje, Hiszpanow "starszych", Szwedow, do tego dochodzi niemiecka ekipa, ktorakiedys byla w Sibunie no i polacy
wiec to jest totalna mieszanka, ale oni tez wiedz
ale oni tez wiedza, ze wygraja, tak sie zachowuja i po prostu do tego daza i tyle

A Rise?
a NPNP to z kolei spora hustawka emocji, kilku naprawde niezlych ogarniaczy, ktorzy wbrew temu co sie mowi, dosc uczciwie do ludzipodchodza, ale tez troche dzieciakow, ktorzy duzo psuja

Chodzi plotka ze my Polacy jestesmy uwazani za "noobow"... Co sadzisz o Polakach na Morganie?
jakbym przeszperal Hiszpanow, Szwedow czy Niemcow, napewno wsrod nich znalazlbym sporo noobow, tak samo jak sporo noobow moznaznalezc wsrod Polakow
mnostwo tego biega po Carlin i jeczy "eeeej daj coooos"
ale to noobizm to nie jest nasza cecha narodowa :)
tylko po prostu, cecha 1/4 tibijczykow
Polakow jest po prostu duzo :)

A co na temat poziomu i kultury na polskim forum? Czy to nie jest wizytowka tego kim sa Polacy?
a czy ktos glosowal na to, zeby ktos reprezentowal nas na tym forum? Kazdy reprezentuje siebie i wystawia sobie na forum wlasnawizytowke
Kuvok moze byc wizytowka NPNP
Imperek wizytowka Sibuny
ok, bo my mamy na to zgode gildii
ale z tego co wiem, Polska takiej zgody Hawanowi nie dawala
wiec nie, to nie jest wizytowka kraju
tylko przyklad, ze zdarzaja sie i tacy tutaj

Kogo najbardziej w tej grze cenisz, lubisz, podziwiasz?
o kurcze masa ludzi i kazdego pod innym wzgledem

Jacys szczegolni ktorzy powinni zostac wymienieni?
spore wrazenie na mnie ostatnio robi Ike Capone, gosc z glowa na karku. Duzo zawdzieczam Baggisowi. Strasznie cenie sobie kobiety, ktoregraja w Tibie, bo wnosza tu duzo kolorytu i emocji. Leina, Jo, June, Fureyka, Arvena, Hansonik i na pewno ....
jheszcze kogos nie wymienilem
no i tez bardzo cenie ludzi, ktorzy wnosza klimat
do tej gry
niepowtarzalny tworzyl Steve, choc byl moim wrogiem
a samaSibuna to po prostu banda genialnych ludzi!

Wiele ludzi uwaza go za legende i bierze z niego jakis przyklad, czy Ty zaczynajac gre wzorowales sie kims?
Dlaczego w ogole zaczales grac?
standard "bo kumpel gral". Ale on tez zaczynal. Natomiast nie wzorowalem sie na nikim

Zalowales kiedykolwiek ze zaczales grac?
znaczy w ogole teraz mozna powiedziec ze zaluje, w sensie ze gdybym wiedzial, ze sie kiedys uzaleznie, to bym pewnie sie nie zdecydowal.
teraz jest spoko

Jak kazdy pewnie wyznaczasz sobie jakies cele. Co chcesz teraz osiagnac? lvl, outfit, skill , quest czy cos innego?
18 outfitow i leci retire

Zycze Ci powodzenia w dazeniu i osiagnieciu tego :)
Dziekuje za wszystkie odpowiedzi, moze jeszcze kiedys bede mial przyjemnosc porozmawiac z Toba :)
blagam potnij to, bo sie ludzie zanudza :)

Chcialbys cos dopowiedziec jeszcze cos na koniec? Pozdrowic kogos?
nieee starczy tej "makulatury" :)

Dziennikarz
06-06-2008, 01:11
Już pierwszy wywiad z głowy. Mam nadzieje, że sie wam spodoba, powiecie czy w dobrym kierunku idę, czy tego oczekiwaliście itd.

Proszę o pytania i osoby, dziękuje za te co dostałem, będą wykorzystane : )

Imperek
06-06-2008, 01:21
hm, osobiscie uwazam, ze do pracy dziennikarza nalezy tez edytowanie, wycinanie literówek, skracanie nudnych wypowiedzi i takie tam :) bo boję się, że inaczej to niestrawne może być ;)

Fabian_wolf
06-06-2008, 04:50
Jest 4:30 :) wlasnie zmaiłem z kleksem(ubik,rl daniel) kolejną flaszeczke (spirytus i sprite--polecam :P)i poczułem MOC.... i stała się światlość .. nie chce grac w tibie, chce pić....:P

więc.... gdy jestem pijany tibia jest w 3D i z trolami wczesniej gadam a pużniej je zabijam

a teraz serio:...spoko wywiad :)

przynajmniej jak coś "walne" i nie dam rady grac, to mam co czytać,: bo temet o wojnie :( sorki :)....(choc sledze od 100 posta) nic w moim zyciu nowego nie wnosi :)

bardzo mi sie podobało czekam na następne

Kino_00
06-06-2008, 10:48
Wywiad no ładny, ale ja bym bardziej zszedł na RL. Za duzo pytań o tibie i u uzaleznienia. Zwłaszcza te uzaleznienia były nie potrzebne w tym wywiadze. No i mogłbys troszke powycinac bo Imperek niezle sie rozpisał ;P

motorolka164
06-06-2008, 11:09
Zapomniales o mnie Jaruś ;(
Ale pieknie i tak ;)

Dziennikarz
06-06-2008, 11:22
Wywiad no ładny, ale ja bym bardziej zszedł na RL. Za duzo pytań o tibie i u uzaleznienia. Zwłaszcza te uzaleznienia były nie potrzebne w tym wywiadze. No i mogłbys troszke powycinac bo Imperek niezle sie rozpisał ;P

Co chcesz o ten rl wiedzieć wiecej? Watpie, ze ludzie beda opowiadac szczegoly zwiazane z rl. Jesli masz jakies propozycje pytan lub tematow do poruszenia to pisz pw plx

Nie jestem dziennikarzem, wiec sie nie znam na tym. Z poprawianiem, streszczaniem jest duzo roboty, a to w jaki sposob, ktos pisze, ile pisze itd tez swiadczy o czlowieku. Jak bede mial czas moge poprawic skoro chcecie.

Imperek
06-06-2008, 12:08
Zapomniales o mnie Jaruś ;(
Ale pieknie i tak ;)

Kurcze Magda, błagam o wybaczenie. wiedziałem że zapomnę o kimś. O Axmenie też zapomniałem, a Ada też równa babka :)

Dziennikarz, szczegóły związane z RL są spoko, jak długo nie wchodzisz jakoś totalnie mocno w osobiste sprawy. Na uzależnieniu ściąłem jedną odpowiedzią i spoko, ale nie będzie nikomu przeszkadzało jak sie zapytasz co myśli o roznych rzeczach, czy nie wiem co. W ogole tak sobie pomyslalem, ze fajna opcja jest robienie takiej gazetki Morganijskiej co tydzien z najwazniejszymi wiadomosciami i jakims wywiadem z kims kto cos nabroił czy nie wiem co. Jak lubisz się bawić - pomysl o tym. a komentarzy a propo wywiadow nie traktuj jako nienawistna krytyke, tylko odpowiedź na pytanie, co o tym myslimy jak bysmy poprawili itd. Np wypowiedzi typu "poczekaj tylko sie schowam" sa na luzie do wycięcia :)

Pamietam, kiedys robilem wywiad z IV-ligowym pilkarzem, mial isc do gazety, a koles wybitnie nie byl mistrzem skladnych wypowiedzi jezykowych, wiec trzeba bylo jego wypowiedzi hmm, nieco naprostowac i spolszczyć :)

Fabian_wolf
06-06-2008, 12:14
e tam :) mi się podobal wywiad wlasnie dlatego ze był taki "surowy" :P

marelw
06-06-2008, 12:26
Imperq
No ale Twoich wypowiedzi nie trzeba prostować ..
Jesteś mistrzem w wywiadach i ogólnie w gadaniu( pisaniu...)
O mnie też nic nie wspomniałes.. czuje sie zapomniany :)
hehe
co do wywiadu z Imperkiem to niezla historie mógłby opowiedzieć o huncie jaki na niego Steve nałożył, ile razy sie ganiali ...
A i mistrzostwo świata ( tak tak Impi pamietam to :)
jak szlismy na Edron , bylismy koło domq Steva a Impi ....

"stfu, stfu " opluł mu wycieraczke :) pod domkiem ;)

Pozdro :)

Marelw :baby:

Kino_00
06-06-2008, 13:09
Co do gazetki to hmmm fajny pomysł, ale patrz, duzo roboty przy tym a i osoba ktora bedzie tą gazetke prowadzila musi byc nie dosc ze ogarnieta to jeszcze dajmy na to neutralna, zeby nie skupiła sie na "jechaniu" jednej osoby, czy tez gildi. Nie wiem czy dziennikarz spełnia te kryteria, ale móglby sprobowac :>

Dziennikarz
06-06-2008, 13:34
Wlasnie dowiedzialem sie, ze dostalem prace za granica w zwiazku z tym na dniach mnie nie bedzie, nie bedzie dlugo.
Ciesze sie, ze wiekszosci spodobalo sie to urozmaicenie. Postaram sie pogadac z osobami, ktore wymieniliscie do czasu az wyjade.
Pomysl z gazetka bardzo mi sie podoba, jednak z powodu wyjazdu nie moge sie w to bawic. Mam nadzieje, ze ktos sie tym zajmie. Praktycznie nie ma osob 100% neutralnych, swietnie nadaje sie do tego Imperek ale ta gazetka moze sie rowniez zajac pare osob, ktos z Hakuny, ktos z Rise, ktorym podoba sie ten pomysl, potrafia rozmawiac normalnie pomimo wojny i beda starac sie prowadzic to z neutralnej strony.

Jest ktos chetny aby zajac sie czyms zamiast bluzgania i walki na forum? :)

Fureyka
06-06-2008, 14:52
Imperek poszedł na pierwszy ogień ;D
Miło, że wspomniałeś o nas, dziewczynach ;) Cieszę się, że już nie jest tak jak na początku, że dziewczyny były traktowane jako zbędne i gorsze bo nie są chłopakami, więc Tibia nie jest dla nich.

Co do gazetki, myślę, że przyjęłaby się tak jak te wywiady, więc można się pobawić. I`m in. Kto jeszcze? ;D Imperek? Shejq? XD

Torpeter
06-06-2008, 15:10
GOOD JOB Panie Dziennikarzu ;)

Shejqus
06-06-2008, 16:19
Gazetka? Hmmm brzmi ciekawie, ale ciezko bedzie to zebrac do kupy informacje itp. xP

Borucao
06-06-2008, 17:11
Ja moge być redaktorem działu sportowego xDD

Hansonik
06-06-2008, 17:12
Jakby nie płeć piękna to by się tylko lała krew ! Dzięki za pamięć Jarku, zawsze starałam siś robić jak najmniej zamętu :P
A gdzie wywiad z Komisarzem!!!!!!!!!! Do dzieła:)

Xig-ennon
06-06-2008, 17:22
Dzieki temu, ze nie skrociles nic to widac jaki naprawde jest Imperek ;).

@ Borucao
Raczej moim zastepca :D

A moze jakis wywiad z obcokrajowcem?

Gombrowicz
06-06-2008, 18:35
Fajny pomysł B)
Ale przydało by się więcej wywiadów :p
pozdro

Borucao
06-06-2008, 19:08
Mi ten pomysl sie bardzo podoba i jeśli będe mógł jakoś pomóc to jestem do dyspozycji.

Gazetka? Hmmm brzmi ciekawie, ale ciezko bedzie to zebrac do kupy informacje itp. xP
Wystarczy zebrać garstke osób i sprawa załatwiona

Dziennikarz
06-06-2008, 19:47
SHEJQ

Hey, zapewne juz o mnie slyszales. Jestem z forum tibia.pl i chcialbym zadac Ci kilka pytan. Moge?
Jasne tylko plzzz daj mi 10min
hot dogi sobie zrobie xD

haha, ok ;D
okey im xD

Moze zacznijmy od tego jak masz na imie, skad jestes i ile masz lat?
Czesc mam na imie Maciej
Lat 18(17 grudnia 19 xP)
no i oczywiscie swiete miasto Czestochowa xD

Co robisz w Czestochowie? Uczysz sie? Gdzie?
Mieszkam tu od urodzenia. Niedawno ukonczylem VI LO im. Jaroslawa Dabrowskiego i zamierzam tu podjac studia :)
profil Biologia - Geogriafia- Chemia xD (kozak)

Wiec matura byla w tym roku? Jak Ci poszlo?
Tak. Ogolnie jestem zadowolony lecz boje sie o pisemny polski(ojczysty jezyk....) Reszta wydaje mi sie ze dobrze XP

Tibia nie przeszkadzala Ci w nauce?
Wiesz co miesiac przed matura powiedzialem sobie ze pora odstawic Tibia i pouczyc sie. Po odstawieniu na 2 dni zobaczylem ze i tak nie poswiecam na nauke calego dnia i moge spokojnie z rana lub wieczorami wejsc i troche naszkudzic xD Wydaje mi sie ze jezeli sie chce uczyc to nie przeszkadza Tibia

Wspomniales o studiach. Wybrales juz kierunek?
O i to pytanie meczy mnie od Ferii xD Mam z tym duzy problem... Na poczatku bylem pewny ze pojde na Zarzadzanie, pozniej brat mi zapronowal ten kierunek na ktorym on jest czyli Mechanika i Budowa Maszyn. Pomyslalem dlaczego nie? Nie mam problemow z matma wiec mozna sprobowac. No ale jednak odwidzialo mi sie to i jak narazie znowu w glowie tylko Zarzadzanie :)
jeszcze pomysle po wynikach matur :P

Co robisz na codzien oprocz gry, jak spedzasz wolny czas, moze jakies pasje i ciekawe zainteresowania?
Hmmm teraz aktualnie obijam sie xP odpoczywam po ciezkich 3 latach liceum haha. Ponad rok temu skonczylem z moja wielka pasja ktora byla pilka nozna gralem 7 lat po czym doszedlem do wniosku ze juz chyba starczy bo i tak niczego wielkiego nie osiagne. Wolny czas spedzam ze znajomymi albo na osiedlowej lawce lub tez jakies spacery z milymi dziewczynami xD(bajera xD)
Duzo imprez podstawaxD

Masz juz dziewczyne czy nie mozesz sie zdecydowac, ktora wybrac? :>
No to mnie masz xD Powiem szczerze ciezko wybrac, ale jednak spotykam sie z jedna od dluzszego czasu. To moze byc ta jedyna :)

Uuuu :) Wie, ze grasz w Tibie? Co o tym sadzii? Z tego co wiem dziewczyny potępiają tą gre...
Ahahahahahahahahhahaha czekalem na to pytanie!! Wlasnie wyjechala na cale wakacje nad morze do pracy i obiecalem jej ze nie bede gral. Bylo to wtedy gdy pisalem o swoim odejsciu jednak ten hack Cria jakos mnie nawrocil jeszcze bardziej zmotywowanego do walki. Niestety musze ja oklamywac w rozmowach telefonicznych i smsach xD Jak sie dowie to mnie zabije xDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Z tym potepianiem to racja. Przekonalem sie sam xD

Jaki klamczuch z Ciebie .... Wynika z tego, ze jestes w pewnym stopniu uzalezniony. Przyznajesz sie do tego?
Tak przyznaje sie do tego w przeciwienstwie do wielu, ale nie jestem uzalezniony w takim stopniu ze bez tej gry zyc nie moge :P

Ma to wplyw na Twoje rl?
Wydaje mi sie ze nie bo jeszcze nigdy nie odmowilem wyjscia na jakies party czy tez spacer z powodu Tibii

Mysle, ze dlugo grasz w ta gre, planujesz przestac czy nie myslales o tym?
Gram od przeszlo 5 lat xD nie raz odchodzilem ale wracalem bo jednak czasami dopada taka nuda czlowieka ze az sie chce wlaczyc i pozabijac potworkow lub tez ludzi xDDDDDDD

Wiele osob twierdzi, ze masz ADHD. To prawda?
Ahahahaha TAK! Mam ADHD. Nawet moja mama tak twierdzi :) W arkuszu odpowiedzi na maturze pisemnej z angielskiego podczas jednego z cwiczen ze sluchu wogole nic nie zrozumialem wiec postanowilem odpowiedziec z zartem i wpisalem w arkusz odpowiedzi A-D-H-D
Jestem nerwowym czlowiekiem i latwo mnie wyprowadzic z rownowagi, ogolnie jestem strasznie nadpobudliwy ;p

Mozna to czasami latwo zaobserwowac :D Przejdzmy do gry... Kuvok to Twoja postac, powiedz nam cos o niej
moze zbyt emocjonalnie podchodze do niektorych spraw nie wiem ODP. jeszcze do pytania wczesniej :)
O Kuvoku duzo powiedziec nie moge :P Kupilem ta postac na 84 lvl z nadzieja wbicia 120~~ i dojsca do wojny udalo mi sie jednak tylko wbic 106 i tak nie narzekam bo duzej roznicy to nie robi

Wiec grales na innych postaciach na morganie? Jakich?
Huhuu mozna powiedziec tu zaczalem swoja powazna kariere mam na mysli 1 pacc 1 wyprawy na hero i inne potwory, pierwsze zabojstwa :P
mialem Tu 35 Ed na poczatku servera
bralem udzial w wojnie juz przeciwko szwedzkim graczom
potem wyszla Furora
przenioslem sie tam na jakis czas
lecz znowu wrocilem na stare smieci robiac Maga o nicku Shejq
na 79 lvl zostalem zhuntowany, pekowalem nim troche przed ssem potem troche pomagalem w wojnie z Huricane
Pozniej byla Pandoria i znowu Morgana po dzis Dzien :)

Posiadasz wiec doswiadczenie w wojnach. Co sadzisz o obecnej wojnie przeciwko Hakunie~ i waszej sytuacji?
Sytuacja wyglada tragicznie, ale jednak dajemy troche rade. Od poczatku bylo zle, teraz jest jeszcze gorzej po dojsciu gilldi Arpens. Jestem optymista i to mnie trzyma przy swoich ludziach :)
Ale i tak wydaje mi sie ze moznabylo zrobic z Morgany Polski server
Jednak polacy po przeciwnej stronie nie chcieli ugody :P

Co myslisz o swoich przeciwnikach?
O przeciwnikach? Szczerze?

Tak, oczekuje szczerych odpowiedzi ;)
ŻAŁOŚNI!

Rozwin swoja wypowiedz jesli mozesz
Nie chce sie tu rozpisywac ani komus ublizac
wystarczy rzucic okiem na pare OB
kazdy "ogarniety" wie o czym mowie :)

Skoro moglyby byc to tak niemile slowa to nie rozwijamy tamtego tematu. Kto jest Twoim najwiekszym wrogiem?
Moim ? Pixele :)
Prywatnie szanuje duzo ludzi z HM
w Tibii nikogo ;p
chyba na tym polega wojna

Pomimo wojny mozna kogos dazyc szacunkiem. Nikogo takiego nie ma? Zalozmy, ze nie ma wojny i na obecna chwile, myslisz ze moglbys z kims sie dogadac a nawet sie zaprzyjaznic?
Tak poza wojna jak wspomnialem mam duzo znajmoych w HM
Nie bede wymienial bo moge kogos pominac :P
Wiedza o kim mowie :)

Nie wymienisz nikogo? :>
Jezeli nalegasz : Eter, Arvena, Akon, Rogstah, Loke <3, Lavio, zdarzylo mi sie przeprowadzic kilka prywatnych rozmow z Russelem, Elwo Tigoshin,
Hmmm kto jeszcze
Wadee
Kham rowniez

Jeszcze ktos?
chyba nikogo nie pominalem ;p
z nimi moglbym wypic piwo w RL

Wiec przejdzmy do Rise. Jestes dumny ze swoich kolegow walczacych po Twojej stronie w wojnie?
Tak! i to bardzo.
nie myslalem ze tak dlugo wytrzymaja
po tych roznych nie fajnych sytuacja ktore razem przeszlismy chyba juz nic nas nie rozdzieli

Kto jest najwiekszym ogarniaczem w Rise? Najlepszym kumplem?
Potwarzam to ciagle dla mnie nie liczy sie lvl wszystkich traktuje na jednakowym poziomie jako zolnierza
to ze ktos ma 195lvl a drugi 90lvl nie zmienia faktu ze maja takie same prawa w gildi

A pod wzgledem "pvp", ktos sie wyroznia?
Nie mnie to oceniac ja jestem jednym z nich, wiec powinien to zrobic ktos z przeciwnej gilldi :)

Mieliscie kilka wpadek i dziwnych sytuacji. Wstydzisz sie czasem za swoich kolegow z gildi?
Tak i to czasami bardzo, ale musze wybaczac jako chrzescijanin :P
Kazdy popelnia bledy :)

Kto jest najwiekszym nieogarniaczem w Twojej gildi, kto najczesciej zalicza wpadki?
Hehehehehe n/c :d
Mam swoje typy ale zachowam dla siebie :)

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi, zajalem Ci juz wystarczajaco duzo czasu. moze jeszcze kiedys bede mial przyjemnosc rozmawiac z Toba. Chcialbys cos powiedziec jeszcze na koniec? Pozdrowic kogos?
Tak chcialbym pozdrowic chlopakow z venta czyli gilldie Rise :) Chcialem im takze podziekowac za wszystkie spedzone chwile za te mile jak i te przykre i smutne :P No i jeszcze pozdrawiam czytelnikow Tibia.pl zwanego przez naszego venta Carlin.pl :P:P:P:P Yours Shejq <evul>
Rywali w wojnie oczywiscie tez pozdrawiam :)
Dziekuje rowniez za nominacje do ciekawych osob tego servera :)

Za chwile bedzie post z Twoimi odpowiedziami ;) Jeszcze raz dziekuje i zycze powodzenia w dalszej walce.
Dzieki bardzo :)

Borucao
06-06-2008, 19:54
Bardzo fajnie xD

xBardolekx
06-06-2008, 20:11
Shejq!! Masz Oddać Moje 200k Które Ci Dałem żebyś Powiedział że To Ja Mam Najlepsze Pvp W Rise!!!!!

Delarev
06-06-2008, 20:59
Nooo jak dla mnie wywad z Shejq na miare jednego z ciekawszych. ^^

Dziennikarz
06-06-2008, 21:18
FUREYKA

Hey, zapewne juz o mnie slyszalas. Jestem z forum tibia.pl i chcialbym zadac Ci kilka pytan. Moge?
Hey ;p Pytaj, jednak już na wstępie mówię, że pewnie nie powiem tego czego oczekujesz ^^

Zobaczymy. Moze zacznijmy od tego jak masz na imie, skad jestes i ile masz lat?
Monika z Gdańska, w marcu skończyłam 19.

Co robisz w Gdańsku? Uczysz się?
Mieszkam i uczę się. Właśnie skończyłam liceum i pisałam maturę. Profil mat-geo i z tych też przedmiotów zdawałam ^^

A co poza nauka? Co robisz, jakieś pasje?
Wcześniej tańczyłam, grałam w siatkę i kosza, jednak z tego zrezygnowałam i teraz żałuje :/ Teraz nie robię niczego nadzwyczajnego, spotykam się ze znajomymi, imprezuję, tak jak inne osoby w moim wieku.

A co po wakacjach? Studia? Kierunek już wybrałaś?
Nie wiem, co po wakacjach. Niestety jestem osobą, która nic nie planuje. Kierunek to będzie zapewne zarządzanie jednak nie podjęłam ostatecznej decyzji. Pewnie dzień przed ostatecznym terminem będę rzucać monetą tak jak zawsze, jeszcze ta metoda mnie nie zawiodła ^^

Kontynuując pytania o życie prywatne nie sposób nie zapytać się Ciebie o sprawy sercowe. Jesteś szczęśliwa?
Haha xD Bardzo ;) ^^

Nie rozpisałaś się… Co na temat Russela i waszej znajomości?
Jest on osobą, która znam odkąd zaczęłam grać w Tibie. Lubie z nim rozmawiać i jest mi bliski ;)

Wiele osób snuje różne historie na wasz temat. Może powiedziałabyś jak to jest naprawdę?
Powiedziałam już, co chciałam, więcej nie powiem.

Dlaczego?
Podobają mi się historie wymyślane przez ludzi. Podobno mieszkam z nim, ślub mieliśmy i mam dzidziusia  Czekam z niecierpliwością na dalszą część i drugie dziecko ;)

Więc nie będę już drążył tematu. Wiele ludzi Cię krytykuje, jak do tego podchodzisz?
Nie interesuje się krytyką ludzi którzy mnie nie znają, znam swoją wartość i ani krytyka ani komplementy tego nie zmienia ;) Do siebie biorę zdanie tylko tych osób na których mi zależy.

Co sądzisz na temat dziewczyn w grze, jaki stosunek mają do was inni, czyli chłopacy?
Nie znam wielu dziewczyn a te, które znam jakoś nie mogę się z nimi dogadać. Nie jest to dlatego, że one są głupie czy coś po prostu nigdy nie miałam kontaktu z dziewczynami, w rl i w grze. Wyjątkiem jest Selin czyli June~ <333
Natomiast jak zaczynałam grać nie było wiele dziewczyn na Morganie z tego co wiem. Na początku byłam bardziej wyśmiewana, czemu gram przecież jestem dziewczyna albo czemu udaje dziewczyne itd., jednak po krótkim czasie ludzie poznali mnie i przekonali się do mnie ^^ Podobno przełamałam ich stereotyp o dziewczynach w Tibii.

Wiec to sie zmienilo?
Tak, teraz jesteśmy traktowane na równi ;)

Jak zaczęłaś grac w Tibie?
Jak już wspomniałam, nigdy nie miałam kontaktu z dziewczynami. Trzymałam się ze zgrają chłopaków, którzy grali w tą gre więc i ja zaczelam ^^

Fureyka to Twoja jedyna postac?
Teoretycznie tak, praktycznie nie. Grałam chwile na samym początku jak grała tu jeszcze ekipa z Gdańska, która teraz gra na furorze. Wiec jest to moja druga postać.

O ile się nie mylę jesteś obecnie osobą z Polski, która najdłużej jest w gildii trzymającej władze. Jak to się stało?
Gdy jeszcze byłam ze tak powiem nikim to poznałam Tommiego czyli starego Thumpe i Irish Jaya czyli starego Danego Darko. Wzięli mnie do swojej gildii No Quater a później mieliśmy wojnę z Nizahe i ekipą. Zakończyło się to pokojowo i Nizahe wziął nas do siebie i tak zostało … ;p

Jako dziewczyna na pewno bardziej emocjonalnie podchodzisz do gry. Które czasy były dla Ciebie najlepsze? Te co były czy te co są?
Uwielbiam osoby teraz grające jednak zdecydowanie lepsze czasy były kiedyś. No Quater to najlepszy okres. Nasze wspólne hunty, plany wojenne w kilku osobowym składzie przeciwko wielkiej bandzie, bany po naszym trapie itd. Do tej pory to pamiętamy i się z tego śmiejemy ^^

Te osoby już nie grają. Brakuje Ci ich? Kogo najbardziej?
Niestety nie graja ale utrzymujemy dalej kontakt. Brakuje mi najbardziej Tommiego, Jaya, Malagi, Fokusa, Tavinha. Chyba nikogo nie pominęłam ;p

Bierzesz udział w wojnie, co o tym sądzisz?
Nie byłam aktywna z powodu matur, pozniej przygotowania do prawka (jutro egzamin mam nadzieje ze zdam xd) a za niedługo wyjeżdżam na wakacje wiec nie przejmuje sie za bardzo tym xd

Widać, że nie angażujesz sie tak bardzo, bylaś kiedys uzalezniona?
Nie, gram kiedy mam czas i ochotę. Nigdy nie czułam się uzależniona.

Co sądzisz o swoich przeciwnikach?
Są strasznie zróżnicowani. Jedni to dzieci a drudzy dojrzali ludzie z którymi mogłabym pogadać ;) Podziwiam ich za to, że sie nie poddają. Nie chce mówić nic złego ;]

A o swojej gildii?
Są kochani ^^

Kto najbardziej?
Russel, Rogstah
Hmm nie, nie potrafie wymienic ;p

Co sądzisz o updatach? Podobają Ci się?
Nie. Kiedys było lepiej. Denerwuje mnie to przekupywanie nas jakimis kwiatkami i pierdolami, lepiej mogliby nic nie robic.

Działasz w suporcie. Lubisz to i ludzi z którymi współpracujesz? Dlaczego tam jestes?
Tak, ludzie są fajni i praca też. Kiedyś korzystałam z takich stronek jak ta by się czegoś dowiedzieć, więc teraz ja pomagam innym ;)

Zapewne masz dużo postów do raportowania na forum Morgany. Co sądzisz o tym?
Niestety poziom komentarzy ludzi wypowiadających się na wszystkich pod forach światow jest żenujący. Ludzie wypowiadając się tworzą sobie wizytówkę, więc mogli by być bardziej kulturalni i nie używać kurwy jako przecinka ^^

Jesteś dziewczyną z najwyższym lvlem na Morganie. Masz zamiar to utrzymac?
Jeszcze jestem? Jeśli tak, to jak wróce z wakacji to wbije kilka lvli żeby mieć znowu wieksza przewage ^^

Cechujesz się tym, że nie expisz prze jakis czas a jak zaczniesz to wbijasz 20-30 lvli w ekspresowym tempie. Bedzie tak i tym razem?
Jak czas i chęci pozwolą to tak ;)

Tego Ci życze. Dziekuje za wszystkie odpowiedzi, mam nadzieje, ze jeszcze razem porozmawiamy  Chcesz coś powiedzieć na koniec? Pozdrowic kogos?
Dzieki ;) Pozdrawiam wszystkich ^^

Pensive
06-06-2008, 22:46
Świetne ; D

Delarev
06-06-2008, 23:08
Te wywiady sie czyta z uśmiechem na twarzy, nie wiem czemu. xd?

Shejqus
06-06-2008, 23:14
Bo sa one prawdziwe, szczere i bez zadnych zobowiazan :)
Jak widzicie wychodzi to naprawde fajnie :)
Mordag wybacz ze Cie pominalem w osobach z ktorymi bym piwo w RL wypil :(

Torpeter
06-06-2008, 23:19
Nooo bez kitu fajne to Xddd takie wywiady :D:D:D tez sie usmiechałem jak to czytałem. a ty shejq mnie nie pozdrowiłeś nawet..... a idz w... ja tu czekałem na pozdrowionka nasze wypady na maxy u mnie ost biba... a ty nic! ;(;(;(;(

Shejqus
06-06-2008, 23:21
Ty moj rl wiec to jest chyba normalne ze widzimy sie na codzien :P Cpunie! xD
Ide Lulu Ciao :*

Torpeter
06-06-2008, 23:23
i kto to mówi cpunie !? HAHHAHA a kto ost płakał ze śmiechu i nie mógł oddychac? : > fakt ze ja tez lezałem na kafelkach i płakałem ale ja moge.

Fureyka
06-06-2008, 23:24
Pytania trochę mnie zaskakiwały. Czułam się jakby ten koleś mnie dobrze znał i wiedział o co pytać ^^
Mam nadzieje, że będzie więcej, fajnie się czyta i ciekawych rzeczy można sie dowiedzieć ;p

@down z tego co słyszałam to nie gra sama, więc się nie liczy ;p

Imperek
06-06-2008, 23:42
ano fajne :) A faktem jest, że Fureyka dzierży zaszczytne, ale jednak drugie miejsce. Axmena ją przeskoczyła.

xMaGiCx
07-06-2008, 00:45
i kto to mówi cpunie !? HAHHAHA a kto ost płakał ze śmiechu i nie mógł oddychac? : > fakt ze ja tez lezałem na kafelkach i płakałem ale ja moge.

LoLs Co wy tam macie za Jaranie jak ponim macie taki kosmos ja ostatnio po Holi nawet tak niemialem tzn nie pamietam :P:D

motorolka164
07-06-2008, 00:59
ano fajne :) A faktem jest, że Fureyka dzierży zaszczytne, ale jednak drugie miejsce. Axmena ją przeskoczyła.

Bedziemy sie "bic" :evul: poki co jestem trzecia ;( moze zsumujemy chary? 8o

Imperek
07-06-2008, 01:45
Ostatnio rzadziej z Adą rozmawiam, ale wczesniej nic o żadnym share nie było mowy.

marelw
07-06-2008, 01:56
Impi...
znowu jestem pominiety...
:D
a widze ze on line jestes :D
znowu piles..
ja spac niemoge..
znowu pilem ..

Hawan
07-06-2008, 06:58
Nawet, NAwet Temacik.
Dobra robota Dziennikarz, moze moglbys przeprowadzic wywiad np. z Russelem albo Sliccery??

Naprawde temacik spoczko!

Pozdro. Hawan~

SirAravras
07-06-2008, 08:19
Taaak musze przyznać że te wywiady są ciekawsze niż przypuszczałem,fajnie sie czyta.
pozdro Dziennikarz :D

Mordag_
07-06-2008, 08:44
Mordag wybacz ze Cie pominalem w osobach z ktorymi bym piwo w RL wypil :(

Wybaczam xD

Imperek
07-06-2008, 10:26
Impi...
znowu jestem pominiety...
a widze ze on line jestes :D
znowu piles..
ja spac niemoge..
znowu pilem ..

Halo Halo, jasne że Cię pozdrawiam. Ale że zdradziłeś moje związki z wycieraczką Steve'a to Ci nie wybacze :)

MiszczuPefalpe
07-06-2008, 14:31
widze ze ktos wspomnial o mnie Jak co chetnie zablysne ponownie:) bo pewnie kazdy oczekuje tego wywiadu z ma swietna osoba catch me in geame :>

Kino_00
07-06-2008, 16:25
Jeeeeee Uriza wszyscy czekamy na twoje słowa !

MalutkiDrut
10-06-2008, 16:19
Dziennikarz daj jakis wywiad fajny :)

Daroon
10-06-2008, 20:47
Zgadzam sie z panem up :)

Miszczunio
11-06-2008, 12:17
wes w grez dopadnij SLiccerego i zrob z nim wywiad a potem przetlumacz, albo niech ktos ci przetlumaczy... nawet niech ci to fureyka umozliwi a osobiscie wolal bym zobaczec wywiad z Rogstahem czy kretynem dorlikiem

Fureyka
11-06-2008, 12:39
Dziennikarz pewnie pracuje już, więc nie będzie wywiadów ;D

@up Poradzicie sobie sami^^.

MatiStw
15-06-2008, 19:57
O kurwa ale ja tu dawno nie bylem :D

Wracajac do pierwszego wywiadu:

TRZY SLOWA !

JAAAAAAAA ZABILEM IMPERKA <hahaha> ;(

"To jest dal wszystkich pięknych kobiet, dla tych co maja prawdziwa miłość w sobie"

Imperek
16-06-2008, 00:23
zarąbiście, że są te wywiady. Takim frajerom jak ten nade mną można na luzie wklejać cytaty....

"kiedys zapewne rowniez nie bylo tyle oszustow, zlodzieji i boterow jak kiedys. Co o tym sadzisz? starasz sie ich zwalczyc?
tez nie bylo rozowo, bo jednak polowa tych annihilatorow na macro byla robiona. Ale zmienilo sie to, ze kiedys to byl wstyd byc boterem.Teraz nie byc boterem to to samo co byc idiota. Jesli chodzi o zwalczanie, kiedys polowalem na boterow......
ale teraz mi przeszlo, bo nie chce rzadzic na tym swiecie, a robienie porzadku mieczem, to wtracanie sie do rzadzenia
wkurzaja mnie, ale trudno, jak ktos lubi upraszczac i tak prosta gre jego sprawa. Tylko zal, jak potem sie nazywa pro-playerem"

Flame on

nie zabiles mnie osiolku, bez bota bys sie podetrzec nie potrafił.... sorry innych za dość ostre sformulowanie, ale takie matoły mnie wpieniają.

Flame off.

Delarev
16-06-2008, 08:13
Flame on

nie zabiles mnie osiolku, bez bota bys sie podetrzec nie potrafił.... sorry innych za dość ostre sformulowanie, ale takie matoły mnie wpieniają.

Flame off.

Problem w tym że nie jesteś w stanie mu tego wytłumaczyć, on Ci powie ze nie miał bota i jest mega pro mastah albo powie że go używa tak samo jak inni. Wyjaśnianie takich spraw to studnia bez dna...

Imperek
16-06-2008, 08:47
nie chodzi o to, zeby tlumaczyc, ale nie chce zeby sie niosla plotka, ze byl w stanie mnie zdjac, bo nie byl. Jest tylko jednym marnym trybikiem, ktory potrafi wlaczyc program.

Vidmo
16-06-2008, 10:25
Wiem ze off topa robie ale mam pytanko , czy Russel miał kiedyś hacka ? bo na erig.net pisze że :

- 09 Oct 2007 +2,584,466 21 147

a obecnie ma lvl 137 , to pomyłka na erigu czy miał hacka ?.

Sorry za off topa

MatiStw
16-06-2008, 10:45
Impershable a czy to wazne jak cie sciagnelismy? :D TO moze teraz nie licza sie fragi zdobywane na wojnie bo wszytkie sa przez program 8o OMG co za gosc jak sie broni od tego ze go nikt nie zabil i trzyma czyste konto :cup:
Jun 15 2007, Killed Imperek at Level 94 by FREDI DURON

Prawda normalna kontra policyjna, prawda normalna jest nieco innaB)

PS. PADŁEŚ ZA MOJE PIENIĄDZE ;(

Pensive
16-06-2008, 14:44
Wiem ze off topa robie ale mam pytanko , czy Russel miał kiedyś hacka ? bo na erig.net pisze że :

- 09 Oct 2007 +2,584,466 21 147

a obecnie ma lvl 137 , to pomyłka na erigu czy miał hacka ?.

Sorry za off topa

Sam se zbił pare lvli, hacka nie miał ; )

MalutkiDrut
16-06-2008, 17:15
Pewnie z milosci hueheuheueheu

Imperek
16-06-2008, 18:44
Prawda normalna kontra policyjna, prawda normalna jest nieco innaB)

Prawda frajerów i nieudacznikow, ludzi, ktorym bot od cipsoftu nie starcza, i prawda doswiadczonych graczy na morganie, ostatnich, ktorzy szanuja zasady wedlug ktorych twórcy każą grać. Ostatnich, którzy w tej grze mają prawo do dumy.

Zamknij się i szczytuj z okazji kanciarstwa gdzie indziej. Nawet przy "prawdzie normalnej" złodzieje i kanciarze nie chełpią się z tego co robią publicznie, nawet w tibii (jeszcze... jak widac pierwsze dupki wyrastają).

SirAravras
17-06-2008, 08:18
Prawda frajerów i nieudacznikow, ludzi, ktorym bot od cipsoftu nie starcza, i prawda doswiadczonych graczy na morganie, ostatnich, ktorzy szanuja zasady wedlug ktorych twórcy każą grać. Ostatnich, którzy w tej grze mają prawo do dumy.

Fajnie że ktoś o tym wspomina, ja też nie używam bota do robienia kasy,lepiej ich zabić noobem i zbierac plony ;p
Ale fakt faktem Imperek padłeś od niego ( bota ) to nie wstyd w końcu, a on może sie pochwalić bo mało kto tego dokonał i jest to twoją oczywistą zasługą.

@ Rakkev-Fredi Duron ?? Kojarze nicka ale lata temu....znałes protossa albo asilvado ??

MatiStw
17-06-2008, 15:30
@Imperek
Weź koleś już skończ pi****lić bo sie pogrążasz... Wytłumacz mi co chcesz powiedzieć przez BANDĘ FRAJERÓW I NIEUDACZNIKÓW???:confused: Tobie sie wydaje że bot to wszystko? Jeżeli jesteś taki "DOŚWIADCZONY gracz" to czego po prostu nie uciekłeś do pzta, którego miałeś 5 sqm przed sobą ??? :cup: A goniły cię śmieszne 20-50lev, sory nawet nie goniły bo ciebie złapały ze 3 osoby na MW, po czym dołączyła reszta i po prostu byłeś za słaby żeby sie wyleczyć.
Uważasz że jeżeli mieli byśmy wyłączonego bota (NG) to w tedy byś dał rade :D
Zioomek padłeś przez swoje noobostwo, i nie tłumacz się. Co do twoich śmiesznych wypowiedzi związanych z zasadami gry, to ci mogę dać dobry przykład: czy ty sam jadąc samochodem przestrzegasz wszystkich przepisów? ;)

Jeśli uważasz że dał byś rade jak byśmy nie używali bota to zapytaj Shejqa czy wypuścił by cię trapa 8o hahahaha!

Zamknij się i szczytuj z okazji kanciarstwa gdzie indziej. Nawet przy "prawdzie normalnej" złodzieje i kanciarze nie chełpią się z tego co robią publicznie, nawet w tibii (jeszcze... jak widac pierwsze dupki wyrastają).

CO do tej wypowiedzi odpowiem ci że wali mnie, to jest tylko głupia gra w której najlepsze jest zabijanie :cup:

I pamiętaj "każdy orze jak może" :baby:

Imperek
18-06-2008, 00:07
Stoi przede mną (emocjonalne, ile masz lat to mnie średnio rusza) dziecko i się napina, że wygrało łamiąc zasady ... wiesz co, głupio mi że nad takim gównem w ogóle się zatrzymałem.

Soul's
18-06-2008, 00:19
Oj Imperek, Imperek... ostatni rycerz, który nie zna zalet botowania...