PDA

Pokaż pełną wersje : Ciekawostki na temat Urizy


_Dari__
02-08-2008, 14:07
W pierwszych słowach tego posta (a zarazem tematu) pozdrawiam was serdecznie !!

W owym temacie postaram wam się przybliżyć postać Urizy oraz pokazać wam parę smaczków na jej temat. Na początek może kilka słów na temat samego imienia. Nie jest to nick przypadkowy, złożony z byle jakich liter. Nick naszej bohaterki czytane od tyłu da nam imię Aziru - tak nazywał się legendarny samuraj żyjący kiedyś w Japonii, a jego imię jest do dzisiejszego dnia symbolem sprawiedliwości, dobra i bezpieczeństwa. To jednak nie wszystko. Każda z liter w nicku naszej postaci odwołuje się do jeden z cech Urizy. A więc:
U - jak Ułożona
R - jak Rządna Władzy
I - jak Inteligenta
Z - jak Zwycięska
A - jak Ambitna
Teraz wypadało by wspomnieć skąd wzięła się sama nazwa Uriza PK Team. Mimo wielu spekulacji, nie odnosi się ona do mniemanych skłonności mojego wiernego druha do PK. Po prostu kiedyś, ludzie widząc Urizę zaczynali krzyczeć "Uriza! PK Team!", po czym wskazywali miejsce gdzie grasowali nikczemni mordercy. Zwrot utrwalił się do tego stopnia, iż usunięto z niego wykrzykniki, a całą naszą drużyną zaczęto nazywać Uriza PK Team.

W tym akapicie napiszę parę zdań na temat naszych początków. Jak wszyscy doskonale wiedzą nasza działalność zaczęła się 1.V.2007 roku, kiedy to nasza dzielna drużyna wyruszyła po raz pierwszy w bój z niesprawiedliwością na serverze. Nasza akcja była tak spektakularna i głośna, iż rządząca w tamtym czasie gildia zlękła się o swoje bezpieczeństwo i zagroziła nam huntami. My jednak niezłomnie nadal walczyliśmy o spokój na naszym świecie, w międzyczasie przygotowując się do starcia o władzę. Nasza drużyna była świadoma, że nie będziemy w stanie pokonać tak silnych przeciwników bez dodatkowych członków i licznych forteli, a więc zrekrutowaliśmy kilku nowych ludzi, miedzy którymi - na nasze nieszczęście - byli Pan Czesław i Burol. W chwili, gdy połowa ówcześnie rządzącej gildii wpadła w naszą pułapkę, owe nikczemne idywidua zdradziły nas, przez co nie mieliśmy szans na zwycięstwo. Cały team padł po długiej i wyczerpującej walce. Jednak to nie był nasz koniec. Po jakimś czasie serca naszych przeciwników zmiękły i pozwolili nam działać nadal, pod warunkiem, że nigdy im się nie przeciwstawimy. I od tego czasu nasze działania stały się sławne, a Uriza urosła do miana legendy.

Na koniec kilka obiecanych smaczków:
- W ankiecie przeprowadzonej na Morganie, kto jest największą legendą owego servera, Uriza zwyciężyła ilością 36372 głosów. Drugi był Jimbob Inferno z 6 głosami.
- Uriza była pierwszą postacią na Morganie, a drugim w całej Tibii, która otrzymała Medal of Honor, za zasługi dla servera. Niestety, w chwili hacka straciła ten wartościowy przedmiot i jego dalszy los jest nieznany.
- Uriza będzie prawdopodobnie pierwszą postacią w Tibii, dla której zostanie stworzona figura gipsowa, umieszczona w londyńskim muzeum figur gipsowych.
- Podczas przemowy we francuskim parlamencie, duchowy przywódca Tybetańczyków, Dalajlama, wspomniał o Urizie jako o symbolu walki z silniejszym przeciwnikiem o swoje prawa.
- Uriza jest niezwykle rozwinięta muzycznie - pierwsza w całej Tibii zorganizowała koncert muzyczny, na którym zagrała parę ballad na gitarze akustycznej.
- Cipsoft prawdopodobnie wprowadził ograniczenia w używaniu SD, pod wpływem wyczynów Urizy.(Pierwsze ograniczenie odnośnie PK wprowadził pod wpływem legendarnego Messiaha - system skulli)

To chyba wszystko. Mam nadzieję, iż owy artykuł wam się spodoba.

Dziękuję za czytanie i przepraszam za błedy.

ErAgOg
02-08-2008, 14:09
Was na serio poryło z tą Urizą. o_O

0wn3D
02-08-2008, 14:13
Ty nie rozumiesz o co im chodzi to sa tak samo jak blazny pisza po to zeby nas rosmieszyc.
Ja tam zawsze jak czytam jego posty pojawia sie usmiech na mojej twarzy gdyz wole czytac ich posty niz np wyzywanie sie 2 osob na forum.

Elesar Inferno
02-08-2008, 14:56
Dari powtarzałem ci to już kilka razy marnujesz sie człowieku pisząc takie głupoty na tym forum, owszem może i jest to śmieszne ale do czasu bo przecież oszukujecie samych siebie.

xBardolekx
02-08-2008, 16:26
- Uriza będzie prawdopodobnie pierwszą postacią w Tibii, dla której zostanie stworzona figura gipsowa, umieszczona w londyńskim muzeum figur gipsowych.
.

jakoś te osiągnięcia tylko przeczytałem, i w londynie jest muzeum figur WOSKOWYCH, a nie gipsowych ;)

Ryba00
02-08-2008, 19:06
ee ty dari czy jak ci tam wez sie uspokuj z tą urizą na iridii i daj wasze nicki

Taphan
02-08-2008, 20:10
Ryba00 Bardzo proszę abyś wypierniczał ile masz sil w tych swoich małych muszkach z tego forum "dajcie nicki" i co zorbisz jak ci dam nick? zabijesz mnie tym swoim 27 lvl na pacc ?? bo pod choinkę dostałeś od tatusia żebyś mógł z nim razem na DRAGONY pochodzić . teksty typu "dorwe cie na iridi" "podaj nicki" albo "rozpierdoli was" to sobie możesz w dupę wsadzić , i co myślisz ze taki koks na forum jesteś to free itemz dostaniesz?. " podaj mi swj nicki" na Iridi to pogadamy. AMEN

SirAravras
02-08-2008, 21:20
@up

Ten temat zapewne nie został stworzony po to aby dwóch niegodziwców wyzywało się i hańbiło całą materie owej pouczającej historii.

@topic

Bardzo pouczający artykuł,niestety szkoda, że Uriza nie działa czynnie na ziemiach Morgany, wiele razy gdy zdarzy mi sie biegać pod postacią druida w kapturze,słyszę ciche głosy uciśniętych i ciemiężonych wołające o pomoc Urizy i jej kompanów...

Barosa7
02-08-2008, 21:45
- Uriza była pierwszą postacią na Morganie, a drugim w całej Tibii, która otrzymała Medal of Honor, za zasługi dla servera. Niestety, w chwili hacka straciła ten wartościowy przedmiot i jego dalszy los jest nieznany.

http://wiki.hunted.pl/wiki/Medal_of_Honour/Posiadacze

Co z tego, że hak..

Tensz-in
04-08-2008, 10:03
@up
8o

@temat
Haha,

"W ankiecie przeprowadzonej na Morganie, kto jest największą legendą owego servera, Uriza zwyciężyła ilością 36372 głosów. Drugi był Jimbob Inferno z 6 głosami."

to mi roz*ebalo cyce ;d

laxiu
04-08-2008, 10:34
Bo uwierzę że Uriza zostanie dodana do galerii madam thise czy jak to się tam nazywa.

Xaaro
05-08-2008, 04:34
Droga Urizo i jej kompanie, musicie wiedziec, ze od zawsze byłem waszym zagorzałym fanem i naprawde brakuje mi waszej rządzy na ziemiach Morgany! Mam nadzieję, że na Iridii równie skutecznie będziecie walczyc z nikczemnymi PA, thiefami i PK! Życzę powodzenia!

@Barosa7
Nie wierz tej stronie! Uriza miała Medal Honoru!

Duda1992
09-08-2008, 01:42
Ryba00 Bardzo proszę abyś wypierniczał ile masz sil w tych swoich małych muszkach z tego forum "dajcie nicki" i co zorbisz jak ci dam nick? zabijesz mnie tym swoim 27 lvl na pacc ?? bo pod choinkę dostałeś od tatusia żebyś mógł z nim razem na DRAGONY pochodzić . teksty typu "dorwe cie na iridi" "podaj nicki" albo "rozpierdoli was" to sobie możesz w dupę wsadzić , i co myślisz ze taki koks na forum jesteś to free itemz dostaniesz?. " podaj mi swj nicki" na Iridi to pogadamy. AMEN

PWN3D! xDD

Gimli From Kazz
20-11-2008, 20:28
mnie zawsze zastanawia to ze taki Dari slucha pidzamy porno a to taki genialny zespol...:P

_Dari__
24-11-2008, 23:02
W pierwszych słowach tego postu pozdrawiam was serdecznie !

Po 1, to że mam w podpisie tekst Grabaża, to nie znaczy, że słucham Pidżamy (przynajmniej teraz)
Po 2, zanim zaczniesz jechać po tym zespole napisz jakąś konstruktywną krytykę. Zaznaczam, iż ma ona być sensowna i nie skopiowana z jakiegoś forum o muzyce, tylko twojego własnego autorstwa.
Po 3, uprzedzając pytania, Uriza ma się dobrze, wczoraj udało nam się opanować siódmy z kolei server, a także jej charyzma i kreatywność doprowadziły do pokoju na Morganie. Z zadowoleniem zawiadamiam, iż wprowadzanie stanu wojennego na waszym serverze nie będzie konieczne !

Dziękuję za czytanie i przepraszam za błędy.

Gimli From Kazz
24-11-2008, 23:15
czytaj ze zrozumieniem - napisałem że PP to genialny zespoł :PP Właściwie moj ulubiony coz wiec jeszcze raz powtarzam czytaj ze zrozumieniem ;)))

_Dari__
25-11-2008, 20:12
Wybacz mi mą pomyłkę, uznałem twoją wypowiedź za ironiczną, ponieważ wiele osób oczernia Pidżamę, chcą być jazzy, nie potrafiąc wyjaśnić dlaczego ten zespół jest słaby. Ogólnie rzecz biorąc sam osobiście zachęcam do bliższego poznania Kultu, który jest zespołem o podobnej charakterystyce, ale bardziej urozmaicony muzycznie. W każdym wypadku Pidżama jest miłą, niezobowiązującą muzyką w sam raz na jakąś imprezkę, czy też przerwę pomiędzy poważniejszymi zespołami.

Gimli From Kazz
29-11-2008, 00:36
Powiem Ci, że naprawde wiele zespołów słuchałem i z każdego starałem sie wynieść pewne wartości, jednakże Pidzama okazała sie dla mnie najlepsza pod wzgledem muzycznym jak i tekstowym. Po prostu styl śpiewania Grabaza niezwykle mi pasuje, jak i sam podkład muzyczny :) Co do Kultu, owszem bardzo fajny zespół jeden z moich ulubionych, jednakze czegoś mi w nim brakuje a co zapewnia mi właśnie Pidzama. Moim zdaniem niezwykle wartościowym zespołem jest również Farben Lehre

Donatz
01-01-2009, 17:20
Ale pierdzielenie...

A czemuz to daro nie wprowadzicie u nas "stanu wojennego"?? Bylo by ciekawiej, nasze noobchary nie stalyby bezczynnie