PDA

Pokaż pełną wersje : Co może stać sie z "Wanted" za pare miechów ?

Fisher100
13-01-2009, 23:19
Jak wszyscy zauważyliśmy jest spora liczba graczy (Turkey,German,Sweden itp)już można zauważyć pod dp jak oni się rządzą zabijajac polaków a jak widać po zabiciu takiego gracza wpada kilku 100+ którzy mają pro by Urbexx czy ktoś tam Wanted ich broni bo dobrze lizą dupe??a za parę miechów nic nie zostanie z wanted i każdy polak na serwie p.a?:(

Eldyn
17-01-2009, 17:12
A ty skad sie urwales? ;o
Co za beznadziejny temat.

niemogewymyslecnicka
04-02-2009, 17:42
mowic szczerze Wanted lepiej traktuje jakis Turkow niz Polaków co przykre, ja np. Wanted nie lubie, ale gdyby mieli kłopoty, nie szło im w wojnie przegrywali by i traciliby władze "przykładowo" z EXITUS czy inna gildia pomógłbym i zapewne wielu polaków by pomogło bo odzywa sie patriotyzm

Eldyn
04-02-2009, 19:40
Takie zdanie jak wy maja tylko newbie... wy do nich nalezycie.

AdiZgOlekk
04-02-2009, 20:18
idiota bez kitu xD
a co by bylo gdyby armia 15 sorkow napadla na wanted? mogila jak huj>.<

\/ turasow jest coraz wiecej ale jednak zmienilem zdanie i nie sadze by oni sie odwrocili od wanted bo wiedza ze nie maja szans xP wiekszosc 100+ turasow to wybotowane chary a sami huja umieja zrobic

Minek91^^
04-02-2009, 20:31
Nie dokonca macie racje shan i adi ... patrzac na to z dluzszej perspektywy czasu to zeczywiscie jest icho coraz wiecej... i w koncu na azurze ebdzie ciekawiej ;)

Dawidek_of_Secura
05-02-2009, 12:15
Wanted ostro s*******a ten serwer

PawlinhoSDZ
05-02-2009, 16:09
Wanted jest za pewne siebie. Coraz wiecej zabijaja osob z gildii ktoer sa lojalne wanted i w ten sposob robia sobie wrogow. Okaze sie za pare tg kto bedzie potrzebowal pomocy

Dziub'ek
17-02-2009, 19:45
A co bocie będziesz sie buntował?? Już nie takich kozaków wanted pojechało

Cors Ent
04-03-2009, 19:26
Draz z Urbem zjedli zęby na polityce Tibijskiej

Kogo ostrzelaja (a czesciej pozwalaja odstrzelic swoim ludziom bo to wygodniejsze) jest wyrachowane i dobrze poprowadzone :P

Dowód? Bylo wiele prób podbicia serwa, wiele rozlamów w wanted, a kto jest nadal na topie?

Lojalnosc nie ma nic do rzeczy. Jak to kiedys powiedzial mi Draz (a powiedzial mi to jeszcze kiedy sam bylem w Wanted) "Zdrada jest sciezka Sitha :evul:"

a zabicie kogos (nawet lojalnego) to czasem czysty biznes zapewnienia sobie poparcia 10 innych lojalnych ktorym ten 1 nie pasowal. Biznes to biznes i prawo silniejszego.

Btw - Xajaki i Leifmaa to nadal ten sam Xajajajaja aka Jimmy "Jebiesz Jeze" czy juz tez sprzedany char i zupelnie inna osoba?

Nuriel
11-05-2009, 01:23
E! Gdzie ta powtórka spod Wiednia 1683? Czekam cały czas..

Siggurdius
12-05-2009, 17:14
Draz z Urbem zjedli zęby na polityce Tibijskiej

Kogo ostrzelaja (a czesciej pozwalaja odstrzelic swoim ludziom bo to wygodniejsze) jest wyrachowane i dobrze poprowadzone :P

Dowód? Bylo wiele prób podbicia serwa, wiele rozlamów w wanted, a kto jest nadal na topie?

Lojalnosc nie ma nic do rzeczy. Jak to kiedys powiedzial mi Draz (a powiedzial mi to jeszcze kiedy sam bylem w Wanted) "Zdrada jest sciezka Sitha :evul:"

a zabicie kogos (nawet lojalnego) to czasem czysty biznes zapewnienia sobie poparcia 10 innych lojalnych ktorym ten 1 nie pasowal. Biznes to biznes i prawo silniejszego.

Btw - Xajaki i Leifmaa to nadal ten sam Xajajajaja aka Jimmy "Jebiesz Jeze" czy juz tez sprzedany char i zupelnie inna osoba?
ta cors, to ten sam gosc, aczkolwiek teraz chyba sprzedaje postacie za euro.

Nuriel
12-05-2009, 23:55
Racja, ale Leifmyy i Xajakiego nie sprzeda

Eldyn
16-05-2009, 04:38
Taaa Cors, Draz gra wedlug wlasnych zasad i dobrze mu to wychodzi :D
Cos za cos, ale wladza dalej w jego rekach. Respect ;P

StaryAnarchista
16-05-2009, 22:16
Spodobał mi się post Corsa, singed me;p

Wanted tak czy siak "prawdopodobnie" nigdy się nie skończy, tak jak tibia. :P
Nie dość, że mają też tyle nabcharów że mogliby pewnie zrobić drugą nieco słabszą gildię to i tak nikt z nimi nie ma szans:P to musiałby być wybuch bomby atomowej ;s

Galt'ar
14-06-2009, 17:46
no jednak teraz to juz pewnie tak byscie sie nie wypowiadali po rozłamie niedawnym xD

rentonB
14-06-2009, 18:30
Powodzenia dla marjanow

Precik
16-07-2009, 17:18
To juz wiadomo co moze stac sie z wanted za pare miechow.

Eloth'
16-07-2009, 17:34
Nie mów hop póki nie przeskoczysz.

Zego
24-07-2009, 13:07
Trzeba byc noobem zeby grac na Azura....

Ten server sie zjebal przez Wanted i teraz gra w godzniach szczytu max 300 osoba hahaa

Wspulczuje komuś kto tam gra..

Lord_Parowka
07-09-2009, 22:09
Dzieki dzieki, dobrze że ty tu nie grasz bo przez takich ludzi co cały czas marudzą, odechciewa sie żyć, jednak po nowym upie wydaje mi się że będzie więcej osób grało 8o

Pozdro

DM613
13-07-2011, 06:01
He wanted to talk honestly, some Turks are treated better than the Polish people as unpleasant, I do not like the way we wanted, but if they were in trouble, do not make war and lose traciliby authorities, "an example" is a death or another guild Instructions and probably would have helped a lot of Polish patriotism by speaking in August
Buy Runescape Gold (http://www.fzf.com/Runescape.gold)Tera Money (http://www.tera2buy.com/)Buy Maplestory Mesos (http://www.buymaplestory.com)