PDA

Pokaż pełną wersje : Gildia Wędrowców - Lunara

Crono Kaioken
01-02-2004, 11:35
Co wy na to aby zalozyc Gildie ktorej zadaniem by bylo odkryc cala tibie od piwnicy po dach i zwiedzenie co tylko sie da? zdobycie calego tajemniczego i nieznanego ekwipunku z najnizzszych glebin podziemnych labiryntow??? co wy na to??

Czekam na wasze <mam nadzieje>poparcie do mojego pomysłu :rolleyes:

Ice
01-02-2004, 11:51
Dosyć fajny pomysł z tym ze trzeba było by natrzaskac nie złe lv na takie wyprawy bo nie które questy są dosyć dobrze bronione :P (ja nic nie mówiłem :P)
I czy masz pacca na gildie?

Ale ogółem pomysł mi sie podoba. Ja postacie mam na swiatach jak widzisz nizej. Szkoda ze to na Lunarze jest:(

NutaTemu
01-02-2004, 16:10
hmmm ja juz mam gildie na lunie ale moge se pochodzic zeby jakis eq znalezc ;]] (mam 30lvl ;/)

Crono Kaioken
01-02-2004, 16:43
Mam kolezanke pacc wiec nie jest zle ;] a level wysoki byc nie musi jak bedziemy dzialac wspolnie

w jednosci sila nie zaleznie od levelu ;]

Spiegol
07-02-2004, 17:47
Ja gram na lunarze i chetnie sie do takiej wyprawy dołącze, tylko że mam 23 level i nie wszędzie sam rade. Ale zawsze moge spróbować. Podaj mi swój nick to się dogadamy!

WYPIERDASEK>Knight>lvl 23>Lunara

Watto
07-02-2004, 18:05
ja mam 22 pall Lunara
Moge dolaczyc.

ps. Nuta dzisiaj 2 p armorki w gsach znalezlismy a wy tylko cialo z p legsami i dark helmetem :)

Galahard
08-02-2004, 12:20
Też bym coś pozwiedzał więc jakby co msg me in Tibia

Galahard - Paladyn 25 lvl - Lunara

@NutaTemu

Apropo, szukam gildii, a ty z tego co wiem w Ab rezydujesz, nie wziął byś mnie :D ??

Azaelka
17-02-2004, 21:12
masz calkiem niezly pomysl i bardzo mi pasuje serwer (lunara) mam tam dwie postacie
Azaelka>>druid 11lvl>>(niestety brak czasu) :-((
Dreams walker>>nie przyznaje sie bo to nowa postac ale w przyszlosci bedzie KIMS!! :-P :D

Triciol Pogromca
17-02-2004, 23:07
Jak by co ide z wami tylko troche podwyzse lvl. Zawsze sie znajdzie cos lepszego i w ogole bede mial mape dla innych postaci.
Spoko pomysl tylko np. Ja nie odwiedze Edron.

Wazne postacie [COLOR]
Triciol pogromca>>Rubera>>Thais>>Pally Triti Druid>>Lunara>>CArlin/Ab>>Sorcerer

Crono_Kaioken
23-02-2004, 17:07
Swietnie! sory ze dlugo nie odpisywalem. A wiec przejdzmy do konkretow.Wszystkich zainteresowanych prosze o kontakt pod moje gg (4400689) zbierzemy sie,pogadamy i ustalimy miejsce spotkania na tibi zeby omowic dalsze szczegoly

Pozdrowienia

Crono Kaioken
23-02-2004, 17:16
Krotki dopisek w sprawie dwoch Cronow do moderatorow, wywalcie tego o nicku Crono Kaioken bo dziwnie wyszlo i zalogowalem sie na drugie konto,przyczyna tego byl chyba moj problem podczas rejestracji

Jeszcze tylko dodam (w razie niedomowien) ze za czlonkostwo nie bierzemy zadnej oplaty,czlonkostwo jest darmowe.Wiecej omowimy na GG

Entar Srebrna Tarcza
26-02-2004, 19:03
Osobiście mógłbym należeć.To jest świetny pomysł.Najlepej gdyby to byłe oficjalna gildia.

sir van rybka
07-04-2005, 00:33
Co wy na to aby zalozyc Gildie ktorej zadaniem by bylo odkryc cala tibie od piwnicy po dach i zwiedzenie co tylko sie da? zdobycie calego tajemniczego i nieznanego ekwipunku z najnizzszych glebin podziemnych labiryntow??? co wy na to??

Czekam na wasze <mam nadzieje>poparcie do mojego pomysłu :rolleyes:

Jestem chetny do tej gildi.. czy ta gildia juz istanieje ?? Jak by co to pisz na numer gg 4813598 , z gory dzieki

max_10021
17-03-2006, 15:45
Od ktorego lvla przyjmujesz? Jetem palem :lucznik: na 13 lvlu i chcial bym nalezec do tej gildi. Jak by co to pisz na gadu 8027622.