PDA

Pokaż pełną wersje : PYTANKO

ysy666
06-02-2004, 20:17
Mam pytanie?( . Powiedzmy ze PK zbil mnie bez powodu na levelu 9. Powadomilem o tym countsellora. Co to da???
Odzyskam swoje przedmioty??
On zostanie ukarany??
Czy countsellorer cos kolwiek zrobi?? ?( ?( ?(

draco88
06-02-2004, 20:35
Ten gościu może być zbanowany.

Majen
06-02-2004, 20:55
To zależy jeżeli gościu ma lv. 20-30 i niema gildi/lub jest w słabej gildi, to wtedy bardziej opłaca się mówić na trade kanale, bo inni mogą go zabić, ale na zwrot tego co ci zabrał niemasz co liczyć, a zresztą na 9 lv. nie mogłeś mieć zadobrych żeczy.

Re Dobo:

Bardzo dziękuję za takie rady... :/
I potem się pytacie czemu tak spamują na trade...
Trade, jak sama nazwa wzkazuje, jest do handlu, a wszelki spam powinnien być karany in-game np przez grzywne albo śmierć

Nie każe spamować na trade kanale, jak mnie gościu zabił i powiedziałem to na trade kanale to gościu już po niecałym tygodniu wąchał kwiatki na rooku. Tak samo załatwiłem innych PK np. Master Qvoz, Menttor(narazie go zabijają[pomagam w tym] i niedługo może też rooka zaliczy), Masq...... już nie pamiętam dokładnie, no ale musze powiedzieć że to czasem skutkuje.

Bossmanek
06-02-2004, 22:28
Szczerze??? nikt nie zareaguje z konsultantów , dziennie ginie okouo 1000 osób oni by nie mieli czasu na karzda osobe aby ja ostrzec ukarać lub zbanować , takie jest zycie ze jak sobie sam nie poradzisz nie mozesz liczyć na niczyją pomoc :rolleyes: :rolleyes: :(

Trans
06-02-2004, 23:06
NIemorzesz na duzo liczyc, bedzie cud jezeli go zbanujom. Najlkepiej nie dawac sie zabic unikaj dlugich wedruwek.

Tonick
07-02-2004, 01:04
ten kolo raczej zbanowany nie bedzie! ~nowe zasady po update 8) , i po drugie nie masz co przezywac smierci na 9lvl - expa dużo nie straciles , pewnie nic dobrego z Eq także :P
~jak zabijesz jakiegoś kola masz white skull
~3 osoby jednego dnia, 5 chyba w jednym tygodniu, 7 w miesiącu = red skull (a wtedy pk ma przesrane ~chyba że to jakiś high lvl z wtykami)
:)
Pozdrawiam 8)

sesaj
07-02-2004, 08:29
A pamietasz nicka tego goscia co Cie zabil?

Fanfi
07-02-2004, 10:58
Oryginalnie dodany przez sesaj
A pamietasz nicka tego goscia co Cie zabil?

Nick bedzie napisany na tibi.com

Spiegol
07-02-2004, 17:02
Jesli masz z takimi problem to najlepiej poprosić kumpli żeby im wytłumaczyli, że jesteś nietykalny :D A jeśli nie masz kumpli i grasz na lunarze to wal do mnie, ja paru mam :D

WYPIERDASEK>Knight>lvl 23>Lunara

ysy666
07-02-2004, 22:24
Dzieki wszystkim za odpowiedzi. Nikt mnienie zabil to bylo tylko teoretycznie {chociaz bylem blisko smierc przez PK to ludzie mi pomogl i zarabali dziada :D}

Waselicitrinuz
14-02-2004, 20:43
ze co tak ludzi klamac nie mozna ja naprawde gine codzienie i co sam sobie radze

~~Nobit~~
15-02-2004, 00:22
to nie ma co sie chwalic tak powinno byc. Zawsze w depo powinienes miec dodatkowy plecak i kase rzeby modz sie podniesc na nogi jak najszybciej

Latka

Strzezonego PK nie dostrzeze

Bryss
21-02-2004, 21:55
Napewno goscia niezbanuja ja ginelem pare razy dzienie i pare razy dzienie zglaszalem ale moje prosby byly chyba do niewysluchania :( dlatego sie przenioslem na secure :) jest bosko

Dan the Automator
22-02-2004, 12:58
Oryginalnie dodany przez Majen
to wtedy bardziej opłaca się mówić na trade kanale

Bardzo dziękuję za takie rady... :/
I potem się pytacie czemu tak spamują na trade...
Trade, jak sama nazwa wzkazuje, jest do handlu, a wszelki spam powinnien być karany in-game np przez grzywne albo śmierć

Mr Logest
22-02-2004, 14:23
nie trawie lowlvl PK,
sam mialem przygode bedac na 8 lvl jak mnie knight axe pogonil majac wtedy 16 lvl. Niewiem czy to byl hack.. bo za niski mial lvl by go hackneli.. ale to bylo nieciekawe..

jak Cie na niskim lvl ktos leje,,,,wal w kierunku miasta, dp i krzycz ze PK Cie leje i HElpuje ile wlezie.. w koncu ktos pomoze, bo jesli nie ty zaczales, zawsze znajdie sie kilku kolesi co zechca zabrac sie za jego equi.

pozr.

Winiary
06-06-2004, 17:28
Ja miałem wczoraj taką sytuację. Mam 8 level, weszłem do sklepu z ekwipunkiem w celu kupienia sobie BP. Aż tu nagle wpada gość z nickiem "Piekielny Czarodziej" i zaczyna strzelać jakimiś ognistymi kulami (nie wiem jak się nazywa ten czar, jestem newbie). O mało nie zginąłem. Weszłem piętro wyżej w tym budynku i zacząłem krzyczeć, że w sklepie takim i taki jest PK o takim i takim nicku. Zaraz się ludzie zlecieli i było po gościu :D.