PDA

Pokaż pełną wersje : Plan - Guardia

Kele
08-06-2005, 00:01
Po pierwsze:
Jeśli wybrałem żły dział prosiłbym moderatorów o przeniesienie.

Po drugie:
Głównym planem gildii by było zdobywanie najlepszych miejscach w statach pomagając sobie... Zabawa również ;p I znajomosci ;p

Teraz przejdzmy do sedna sprawy.
Otóż Guardia jest serverem nowo powstałym. Jest to server non-pVp więc wojen nie bedzie na pewno. Ale zawsze dobrze jest zorganizować jakąś gildie, która będzie miała miano najlepszej. I taki mi pomysł wpadł patrząc na temat o Del'Toro na berylii. Wiem, że nie będzie wojen... Ale wspólne hunty i inne sprawy. Providerstwo w gildii questy/zabawy. To naprawde jest coś fajnego. Przydałby się jeden pacc - Polak, który był by liderem danej gildii... Lecz w niej by mozna było być pod jednym warunkiem:
Jeśli dana osobą bedzie w gildii, a nie będzie rosła w skillach lub w lvlu albo rosła bardzo wolno to ODPADA.

Co o tym myslicie? O dalszych szczegolach mozemy gadac tutaj...

Carissa
08-06-2005, 00:48
Eh.. w Calvario mniej wiecej mamy taki system :) Jestesmy jak narazie 2 lub 3 najlepsza gildia na serverze(Valerium, Teh'Fleart). Najlepszą Polską i to sie liczy :)
A co do statsow to:
Tirveliusa 1 w mlvlu
Ja 5 w mlvlu :)
Wiecej mi sie nie chce szukac, mozesz sam oblookac :P

Senseal
12-06-2005, 08:20
A jak się zgłaszać?

zielony-lp
15-06-2005, 13:07
to znaczy tak
Ja gram na guardi od wczoraj bo mnie szlak trafiał jak na lunarze cały czas odemnie wyzyskiwali rzeczy kase ( a miałem 22 lvl a robiły to 100+ lvl) dlatego zaczołem robić postacie na guardi
Jeżeli chodzi o guildie to chętnie sie na to pisze ale dopiero na majn land
aha i mam dylemat nie wiem kim być poniewarz jeżeli server jest non pVp to można by zarobić na staniu afk ale z ogółu nie podabają mi sie profesje : druid ( bo sie Trudno expi ale mozna robić uhy i sie na tym szybko i dobrze zarabia) a sorcererem nie chce byc bo niegdy nie byłem i stego co wiem ta profesja jest tak gdzies mniejwiencej do lvl 25-30 do D*py a wienc...
NO w WIELKIEJ ewentualności Bede knightem ale slie trudno zbiera kase

Powiedzcie też mi :
-może najpierw zrobić druida narobić kasy a potem knighta albo pala??
-grać od nowa knightem albo palem??
?????????????????????????????????????????????????? ????????????????????????

robert22
20-06-2005, 20:31
:lucznik: :elf: :elf: :lucznik: :lucznik: moze i by stworzyc jakas gildie sam bym sie do jakiejs zapisal ale mam dopiero 11 lvl i pacc :cup: :cup:
swiat nalezy do paladynow :lucznik:

Berials
20-06-2005, 23:07
-może najpierw zrobić druida narobić kasy a potem knighta albo pala??

W sumie to tak, potem miałbyś UH'makera odrazu. Spójrzmy na to tak, Bp of UH's - 2.5K, 4Bp of UH's - 10K czyli Plate Set, Spike/Serpent Sword, Dark Helmet. Podczas traina do 60/60 zrobisz sobie 4mlvl. W międzyczasie kolejne 2 Bp of UH's i masz już Guardian albo Beholder Shield. Potem UH'y będziesz miał to na Dwarfy Soldiery możesz spokojnie latać. I tam się dorobić na lepszy ekwipunek. Paladynem również mógłbyś grać ale to zależy od Twoich umięjętności.

Adei
20-06-2005, 23:29
Ja mam na guardii druta na 14 z 23 mlvl i 60 fishing czy sie kwalifikuje ??
P.S. Ostatnie 2 dni nie gram ale jutro poexpie znowu i nabije 1-2 lvle ;) no i przy okazji mlvl przy makowaniu runek podczas expienia.

Kamil Snajper
23-06-2005, 18:06
Jestem za aby zrobić taką gildie.
Właśnie szukałem taką gildie ale ciężko znaleźć
Przydało by się coś takiego

Mój Char :
Knight
lvl : 14
mlvl : 4
skile : 55+/55+ ciągle rosną

robert22
23-06-2005, 19:26
no glidie mozna bylo by zrobic ale lider i vicelider musza mice wysoki lvl (dobrze by bylo) i pacc ja mam 13 i pacc szukam gildi od poczatku kiedy wyszlem na main i nic ine znalazlem
amex meph
guardia
skile 43/32
mlvl 5

Pan Sim
05-07-2005, 14:39
Hmm ja tez szukam Gildii..Bo gra samemu nie ma zbytnio sensu.. Niewdawno zrobilem se chary na guardii Druida 11lvl (jak sie domyślacie Uh`maker :D )
teraz niedawno wyszedłem na Maina drugim Charem
Knightem
lvl: 15
Skille: 46/44 (ale wciaż skilluje)
mlvl: 2 :p
eq: Plate armor, spike sword , Plate Legs , Steel helmet ,Dwarven Shiled.. I śmieci w depo :P

Edit: Edytowalem statsy bo szybko sie zmieniają :P

Macios uhmaker
14-07-2005, 18:59
jak mozna sie zapisac do gildii nie mam PACC 14 sorc za 1-2 dni 15 sorc i SD bede robil
skille 17/19 mlvl 21(jak bede mial 15 lvl to dopiero sie zabiore za mlvl)

Rooss
14-07-2005, 20:08
ja bym sie pisal na ta gildie 17lvl 30m lvl(ciagle rosnie).