PDA

Pokaż pełną wersje : Quest spoling...

miuriel
16-03-2004, 20:22
Dlaczego nie mozna naforum mowic o questach??
jakas podpowiedz by jeszcze nikomu nie zaszkodila..

a gdybym chcila sie zapytac na forum z jakiego questa moge zdobyc warlord sworda, to to bylby quest spolling??(jak nie to prosze odpowiadac :D )

Yomhuidel
16-03-2004, 20:33
Oryginalnie dodany przez miuriel
Dlaczego nie mozna naforum mowic o questach??
jakas podpowiedz by jeszcze nikomu nie zaszkodila..

Dlatego abyś samodzielenie odszukiwał wszystkie questy a co za tym idzie czerpał większą przyjemność z gry :D

aha to powinno być w dziale inne. ?(

miuriel
16-03-2004, 20:44
no ale coz... przeciez troszeczke mozna powiedziec prawdaa?? bo jak jest jakis temat chocby troszeczke zwiazany z questem to zaraz ktos pisze "dostaniecie bana za quest spoling" i nikt juz nie chce nic pisac....

Adaras
16-03-2004, 20:57
Ehh kolego, kolego. Powiedz mi, dlaczego jeśli ktoś się męczy, a w końcu odnajduje dany Quest, cieszy się niezmiernie i dostaje ZASŁUŻONĄ nagrodę, to dlaczego inny, któremu się nie chce myśleć i pracować MA MIEĆ TAK SAMO ? Pomyśl nad tym.

Quest = ang. Question = pytanie

Polinik
16-03-2004, 21:19
Dlatego, ze sa ludzie ktorzy wola samodzielnie rozwiazywac questy (np. ja), zamiast czytac gotowe rozwiazanie. A przypadkowe przeczytanie takich informacji na forum mogloby zepsuc ta zabawe. Chcesz udzielac/dostawac podpowiedzi? Uzyj wiadomosci prywatnych.

Zamykam.

ahaw
16-03-2004, 21:26
gotowe rozwiazania nie sa potrzebne. ale czasem drobne podpowiedzi sie przydaja

Polinik
16-03-2004, 21:30
No wiec podpowiadajcie sobie na priva, ja nie chce widziec zadnych wskazowek.

Browar
16-03-2004, 21:44
A czemu nie możnaby chociaż dać listy NPC którzy dają questy?? Ja np. nie mam pojęcia kto daje i narazie niewielu pytalem!!

A mam pytanie czesciowo związane z tematem: Czy o questa sie pyta:
-hi
-mission
czy:
-hi
-quest
??

Polinik
16-03-2004, 22:12
Z dokladnie tego samego powodu. Czescia questa jest znalezienie go.
Przestancie kombinowac i sugerowac drobne nagiecia regulaminu. Regula jest taka a nie inna i sie nie zmieni. Chcecie prowadzic dyskusje o questach - to na priva.