PDA

Pokaż pełną wersje : Mythera... rodzina mafyjna

Xyrius
15-07-2005, 22:57
Witam wszystkich. Chcę Wam przedstawić pomysł stworzenia rodziny na serverze Mythera ;)
Nieoficjalnej dlatego że niemam PACCa. Każdy z Rodziny miałby nazwisko to samo nazwisku... w tym przypadku - Nick Percon
Narazie w Rodzinie jest dwójka ludzi.
Głowa Rodziny: Xedrius Percon
Ojciec Chrzestny: Isto Percon
Przyjaciel Rodziny: Phantom Rogue

Pewnie zaraz mnie ktoś wyśmieje... i wcale się jakoś specjalnie nie zdziwie :P
Pomysł zbyt mądry niejest ale komuś może się spodobac ;)
Prosze o nie wyzywanie mnie od n00bow... chociaż wiem że pomysł jest troszkę n00bowski...

Heliwurab
15-07-2005, 23:01
Pomysł może być, ale mam nadzieje że nie będziecie rozrabiać jak rodzinka Del'toro na Isarze... czy tam Julerze :P
Pewnie jak ktoś zobaczy twój post, to od razu se przypomni filmik "Ojciec chrzestny". Ja o tym od razu pomyślałem :P

Xyrius
15-07-2005, 23:19
My ? Rozrabiać ?
Nie mamy takiego zamiaru... ;)
Po prostu... Rodzina jak rodzina. Wielbią osobe X - wielbią wszystkich Perconów... nie nawidza osoby X - nie nawidzą rodziny Perconow... osoba X ma problem - Rodzina Percon ma problem... osoba X ma wroga - Rodzina Percon ma wroga... osoba X ma przyjaciela - Rodzina Percon ma przyjaciela itd.
Po prostu.. chcemy sobie pomagać ;)
Przyjmujemy też osoby z innymi nazwiskami, ale to zawsze lepiej wygląda jak 20osób wyskoczy z tym samym nazwiskiem :P

domelxxx
18-07-2005, 17:43
nie no dla mnie pomysl moze byc :P
wiecie co, ale ja mam dla was zlecenie. jezeli zabijecie Cobre Syphona to zaplace wam za to duza kase. wchodzice w ten interes?

urs
domelx

Thero
18-07-2005, 22:32
@Up
A fuj! Rodziny mafijnie nie chcą twoich pieniędzy nędzażu, oni chcą przyjaźni! Nie zapominaj o tym ;).

Pomysł może być, ale mam nadzieje że nie będziecie rozrabiać jak rodzinka Del'toro na Isarze... czy tam Julerze :P
Pewnie jak ktoś zobaczy twój post, to od razu se przypomni filmik "Ojciec chrzestny". Ja o tym od razu pomyślałem :P
Corleonne plex.

@Topic
Ej, że ja sie tak zapytam, po jaką cholerę "mafyjna" rodzina, skoro założenia są iście patriotyczne? ;< I tak się wam nie uda, nie ma tak, że sobie napiszesz żeby ludzie dawali sobie dodatek do nicka, a oni jak zombiaki sobie dodają; załóż topic na tibia.com, nie tu.

Xyrius
19-07-2005, 22:07
w sumie może masz racje... ale już wiem jak zdobyć przychylność ludności. Jeden człowiek - 2-3lvl na rooku siedzi i przekonuje tych którzy dopiero co załozyli konta do zmiany nazwiska. Oferujemy jakiś średni equip na rooku i podstawowy na mainie (scale armor, soldier helmet, dwarven shield i ew. broń - ale tylko ew.). I zgadzam się też z jeszcze jednym. My nie chcemy zabijać. Ba - my nawet o tym nie myśleliśmy... poza tym Cobra Syphone (czy jakoś tak:P) ma dośc wysoki lvl - nie uważasz ? Fakt - jest z wrogiej gildi, ale nie będe chyba z tego powodu rozpętywał wojny gildi na mytherze co prędzej czy później doprowadzi do wojny !

domelxxx
20-07-2005, 22:32
Dam wam golden armora, jak zobacze , ze go zabiliscie :P
a jak zabijecie golden breatha to dam wam dsma :P

Xyrius
24-07-2005, 11:45
Po 1 - nie mamy zamiaru zabijać. Po 2 - nasze lvl tego nie umożliwiają. Po 3 - naturalnie moja gildia mogłaby zaatakować jego (tanks of mythera VS perfect storm), ale zrozum - to rozpęta wojne !. Nie przyjmuje zlecenia :(

Mati-Mielec
24-07-2005, 17:59
Dobry pomysł z tą rodzinkom, ale wątpie żeby wypaliła
ja gram na mytherze i tylko czekam aż nabije wystarczający lvl żeby zebrać dobrych polaków i troche ich przywołać do pożądku (perfect storm) ;)
Wiem że to niemożliwe żeby chociaż w połowie im dorównać ale niech niemyślą że sie ich wszyscy boją X(

ps. sry za ortografie :)

Xyrius
24-07-2005, 23:16
tak... pomysł nie wypalił - zostalem sam o tym nazwisku :(
A co do Perfect Storm - to fakt... dołączam się do tego pokazania im kto tutaj rządzi (tylko żeby mi znowu 90% ludności do DP nie uciekło), na przekór im wstąpiłem do gildi z którąś kiedyś walczyli - do Tanks Of Mythera... większość członków gildi ma co najmniej jeden zgon podarowany od PS'ów -.-
Mi się udało i nie jeszcze od nich nie zginąłem :]
btw. -> który masz lvl ?