PDA

Pokaż pełną wersje : Thais

MilyArag
03-04-2004, 18:33
Potrzebuje odpowiedzi na pare pytan(zwiazanych z thais):
A.) Co tam jest oprocz draga, ratow i mt.sternum , jeśli są jakieś potworki dla palla 8 lev 30/xx to poprosze.
B.) Gdzie można kupić wyposażenie typu b-set, sold helmet itp. itd.
C.) Od czego tam zacząć?

Sir Krisek
03-04-2004, 21:13
ad . A ) Bardzo dużo potworów !!! Ten temat powinien być zamkniety ponieważ to to sam co objaśnianie jakiegoś Questa !!! Sam idz i se sprawdz !!!

ad. B)A sprawdz se leniu na TIBIA.PL jest cennik !!!!
ad. C)OD CZEGO CHCESZ !!!

MilyArag
03-04-2004, 21:53
Nie TAKIEJ odpowiedzi sie spodziewalem X( chce jasno!

Mazi
04-04-2004, 17:16
A ja chcę gwiazdkę z nieba...

a)Człowieku, koło Thais jest maaaaaaaaaaasa potworków.... Ja wybrałem Carlin i przez 3 tygodnie do 15lvl'a nie dobiłem...
b) Koło depo krzyczysz "BUY PRZEDMIOT" i juz :) Jak cos to www.tibia.pl i wszystko jasne
c)Od zabijania potworków

Xodapi
04-04-2004, 18:17
Sir Krisek, widze, że nie widzisz różnicy między zadaniem w questach, a tym gdzie są jakie potworki. Temat ci nie pasuje to sie nie odzywaj. Jeśli temat zły to sie nim moderatorzy zajmą. A powracając do tematu to:

1. Jest tam sporo troli. Jak już zdobędziesz lepszy lvl to będziesz jeszcze chodził na cyce. Thais to według mnie jedno a najlepszych miast dla paladyna.
2. Pierwszy raz słysze określenie b-set :) Jeśli chodzi ci o brass set to od graczy najlepiej kup. Krzycz, albo pisz na kanale trade "Buy brass armor and brass legs" A soldier helmet to idź do kopalni z dwarfami i sobie weź, a jeśli za silne dla ciebie to kup też od graczy.
3. Trenuj skile i lvl. Idz na trole i uzbieraj sporo kaski, przyda ci sie dobry i lekki stuf.