PDA

Pokaż pełną wersje : PACC.........


Gutek-15
04-04-2004, 18:50
moim zdaniem w tibii Pacce sa za mocno wywyzszani maja lepsze czary i lepsze potwory w kturych mozna znalezc lepsze rzeczy X( maja UPROSZCZONA GREEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!! :(

Ra'Virr
04-04-2004, 19:07
Mają uproszczoną gre ponieważ za nią płacą!

marred
04-04-2004, 20:52
Oryginalnie dodany przez Gutek-15
moim zdaniem w tibii Pacce sa za mocno wywyzszani maja lepsze czary i lepsze potwory w kturych mozna znalezc lepsze rzeczy X( maja UPROSZCZONA GREEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!! :(


A nowe servery to za darmo powstaja? A CIPy to nie pracuja dla Tibi? Gdyby nie bylo paccow, to wszyscy by grali na jednym serwerze, w archaiczna Tibie sprzed kilku lat. I teraz przemysl wszystko jeszcze raz.

Munkol
05-04-2004, 13:42
No dobra mają to wszystko uproszczone ale czemu innym niszczą zabawe?? ( wywyższają sie w grze i zabijają bez powodu << to normalne u wiekrzosci graczy) ale czemu oni się tak snobują??

Raynold
05-04-2004, 14:16
To, że takich ludzi spotykałeś, to jeszcze o niczym nie świadczy. Nie możesz postawić się w ich sytuacji? Chociażby taka wersja: "Mam pacca, ograniczony czas zabawy, za który muszę płacić, więc chcę go wykorzystać jak najlepiej".
To, że się zachowują, jakby pozjadali wszystke rozumy świata, to powiem, że to zależy od człowieka. Taka sama część snobów wśród pacc, jak wśród facc. Facce nie zabijają? Nie wywyższają się?
Co prawda posiadanie pacca może pociągać za sobą pewne zachowania, ale ja bym się wstrzymał z takimi ocenami. Ciekawe, co by było, jakbyś sam miał pacca. Nie chwalił byś się innym, że możesz to albo tamto?
A to, że mają więcej przywilejów, terenów, potworków, czarów itp., to logiczne, bo kasę na to wydają...

Shog
05-04-2004, 16:22
Hmm... Coraz bardziej spotykane jest sellowanie pacca w grze czyli :
Dajesz kolesiowi (najczesciej jest to 60k) a on kupuje pacc za rl kase... Bo takie cos Ci wychodzi ze masz pacca za darmo (bo kasa w grze to nic jak masz uh mekara oczywiscie ;p )
Ale ta osoba to nie moze byc thief w 50% sa to thiefy a 50% nie ... Najlepeij jak jest to osoba znana ktora zalatwila juz pacc kilku graczom...

Bibi..~

Termbest_pol
05-04-2004, 18:56
Ej.... staryyy nie tak ostro przecie wiadomo ze PACC maja ulatwione zycie jezeli nei wiesz jak zdobyc wejdz w www.tibia.com i tam szybko znajdziesz cenniczek :D :) a więc muszisz sobie kupic PACC albo zamilczec na wieki :D